С яйчице и козунак в ръка, СЕПТЕМВРИйчето посреща своя пръв Великден у дома!

  • 23 110
  • 725
# 45
Фейт , прекрасна нова тема  Hug

Ние със зъбките сме до никъде - нито един! С пюретата пак до никъде - не иска и това е , ядем по 1/2 на обяд и слеобед пак толкова плодово...

Гърне - аз съм мн доволна от гърнето на чико (особено за мамите на момченца е добре да гледат м/у крачетата да е по-повдигнато ,че иначе може да измие пода ) http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=563

За дрехите- втора  употреба не съм купувала . Давала ми е приятелка от нейното дете и това не ме протеснява. Не бих купила 2ра употреба за децата. Купувам основно от 3-4 магазина и сайта .
Виж целия пост
# 46
Хайде да се похвалим  Mr. Green приеха Александра в ясла  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 47
тик так ,тики так
ставаѝте дечица...  Tired
Виж целия пост
# 48
Добро утро
По-рано някой беше постнал едни резултати и мисля че хемоглобина трябваше за деца да е над 105, на Вики беше 114. Нубче според мен му е добре на Тони.А  Вики беше спряла да яде пюретата, но вчера я храних навън и вече така ще яде.
днес пак ще се борим да ядде попара и си има и втори зъб

Виж целия пост
# 49
Хайде да се похвалим  Mr. Green приеха Александра в ясла  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

честито
Виж целия пост
# 50


Гърне - особено за мамите на момченца е добре да гледат м/у крачетата да е по-повдигнато ,че иначе може да измие пода

много правилно, с баткото ми се е случвало, гледайте наистина отпред как е гърнето,моето не беше и не го ползвах, но не помня какво беше
Виж целия пост
# 51
тик так ,тики так
ставаѝте дечица...  Tired

 hahaha някой май вече са станали  Joy Mr. Green Hug
Кофти нощ ли ...


ЕЕее Стаси ... браво - ама сигурно ли е, че нали постоянно нещо сменят балове, точки мочки  Heart Eyes

Роси ... разбирам те за храненето  Hug Вчера срещнах една позната в квартала и тя разправя, че при нея положението е по-зле от нашето  ooooh! Изобщо нищо не ядяла малката /с месец по-малка от Пламен/ нито зел., нито, плодови .. каши малко, но когато си реши ... пълен ужас  Shocked Както тя вика - успокоявай се, че винаги има и по-кофти случаи от твоя  Mr. Green Верно е,че малко се успокоих   Laughing Та общо взето явно за сега ще са така децата - после дано положението маааалко се оправи  Whistling
За гърнето не се бях замисляла и мерси за инфото  Heart Eyes

Нубче ... мисля, че му е добре хемото на Тони, споко  Mr. Green
Отивай спокойно на село да печеш кълки  Mr. Green

Нубче, само да уточня, че гърнето е Бертони  hahaha hahaha hahaha
за гърнето ще се прежаля  Mr. Green Heart Eyes

сти га бееее  ... как ще вземеш Бертониииииииииии  hahaha hahaha hahaha



Вчера реших да върна Пламен на 1-ца мляко защото все си мисля, че от 2-ката се спече  Thinking .... днес сутринта първото кашесто аки беше на лице  Mr. Green и сега ще го наблюдавам. Просто няма според мен от какво друго да е, при все че яде едно и също и преди и сега. Даже двя, три дена му бях спряла и сухата каша и пак същото ...сухооо,сухооооооооооооооо  ooooh!

Давате ли още вит. Д???


Айде хубав и слънчев ден ...   sun
Виж целия пост
# 52
Фейт , това си беше официално класиране за София Simple Smile До 17ти май трябва да я запиша за да е  сигурно  Mr. Green
Виж целия пост
# 53
Фейт , това си беше официално класиране за София Simple Smile До 17ти май трябва да я запиша за да е  сигурно  Mr. Green

Еми браво  Hug това значи ли, че на есен ще е на ясла милата  Crazy
Виж целия пост
# 54
да,не спахме нощта
Виж целия пост
# 55
Добро утро!Ние сме станали от 8 и сега си играем.След малко го оставям с баба му и аз отивам по задачки,че в тези малки автобусчета тука не мога да вкарам количката и ме е яд.Май ще пропусне сутришната разходка.
Стаси,браво.Май на есен на ясла.
Виж целия пост
# 56
за вит.Д-давам по препоръка на педи.каза да не спирам,въпреки слънцето-голяма ѝ е фонтанелата на Алекс
Виж целия пост
# 57
Добро утро  Heart Eyes

Стаси как я записа, електронно ли  Rolling Eyes мен не ме допуска системата  Rolling Eyes

Белли честито ви второ зъбче

Бягам, че тръгваме за село.......  Heart Eyes
Виж целия пост
# 58
Хайде да се похвалим  Mr. Green приеха Александра в ясла  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Йееееееее Честито и ние сме приети  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 айде на есен с песен на ясла
Виж целия пост
# 59
Нубче според мен му е нисък ХГ на Тони, според мен поне 120 трябва да е, но не съм много компетентна, така че питай педи.

Добре му е хемоглобина на Тони.За бебета мин. е 107.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия