Съчувствам ти, чак тръпки ме побиха като прочетох. Голямо гуш и да се оправяте бързо
Фейт, дано се оправите бързо и да не го преживявате никога повече.
Надявам се бързо да се оправите 

Аз само веднъж съм купувала Молфикс, харесаха ми, но не помня цената 
Вчера и онзи ден и на мен ми идеше да хвана гората - мрънкане, тръшкане, неспане, направо
и при нас май ще се окаже от горните зъби 



Аз мисля да се поинтересувам за сватбата на кумата ни да й взема нещо такова 


.
ужасно е да видиш твоята опора на земята(от опит ти го казвам)
... обещавам довечера да изчета последните две страници, защото доста съм изпуснала сигурно
както и ще пусна нова тема.
егати и вируса
Аз с тая моя жлъчка вече съм във форма - 58 кг. Бях толкова когато забременях с голямата. Много съм си добре само дето трябва да се постегна 


) Препоръчани теми