Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 28 294
  • 723
# 300
Забравих да ви кажа, че гърления секрет на Лия е чист.
И от какво ще да е кашлицата не знам, колко дълго може да се дават Зиртек и Ксизал? Давам ги от януари.

Еми, ходила съм в Женева, прекрасен град. Чист и подреден. Обувките за една седмица не можаха да ми се изцапат. Какви сладоледи самоооооо, какви шоколади!

Елч, успех
Виж целия пост
# 301
Елч,много се радвам,че си успяла да се срещнеш с Карагьозов!Успех и късмет за з1.05. Hug
Ралиииии,ще се оправи този сладур!Стискам палци да е по-бързо!
Дара я кръстихме,когато беше на 5 месеца.
Засега имаме резервация за Албена,началото на август.След това мислим да отскочим до Гърция за няколко дни.
Усмихната седмица!
Виж целия пост
# 302
Любе, ние пием Ериус и ми казаха, че можело и по 1 година да се пие. Факт е, че когато го пие кашлицата и сополите спират. Спрем ли го започват
Вече и аз не знам какво да предприема. Правихме някои изследвание и се оказа, че СУЕ и СРП са високчки, според педиатърката от постоянното боледуване са се покачили. То от януари не помня да е бил напълно здрав.

Абе момичета, някой знае ли каква е разликата между айфон и смартфон. Искам да си купя, но не мога да се ориентирам какъв. Трябва ми да ползвам интернет, скайп  newsm78 Страшен пенсионер съм в това отношение, карам с едни праисторически телефони.....
Виж целия пост
# 303
Абе момичета, някой знае ли каква е разликата между айфон и смартфон. Искам да си купя, но не мога да се ориентирам какъв. Трябва ми да ползвам интернет, скайп  newsm78 Страшен пенсионер съм в това отношение, карам с едни праисторически телефони.....

Айфон е марка смартфони. Simple Smile
Мъжа ми е със Samsung Galaxy Young, аз съм с 5-инчов Prestigio MultiPhone 5000 DUO. И от двата сме супер доволни.  Peace
Виж целия пост
# 304
Рали, нали знаеш, че от 4г съм фен на айфон, 3G , 4S , а сега 5 - това е телефона.

И аз като давам Зиртек няма проблем, спра ли го, почва се. Ако разберете от какво е свиркайте.
Ние сме на Албена от 15ти юли.
Виж целия пост
# 305
Елч на мен това ми е едно от съображенията да не искам децата ми да са кръстени като малки. Като порастне, ако поиска нека го направи - ако иска католик, ако иска православен християнин или нещо друго, няма да имам против, стига той да го иска и сам да е направил своя избор. Аз лично съм благодарна на родителите ми, че са ми оставили този избор, както и избора да бъда или не вегетарианка (понеже те и двамата са вегетарианци).

За почивката - не сме планирали още, както и всяка година. На мен лично ми е странно как хората още от април си планират отпуските за юли и август, а не съм човек, който оставя нещата за последния момент.


ПП. Днес бях пак на преглед и предният път тъкмо ме зарадваха, че бебето има вероятност да е момиче, а сега ми казаха, че май ще е момче. Явно ще се гледа по-нататък какво ще е. Ама като си знам късмета това ще е момче, а третото или и то ще е момче, или ще имам близнаци момчета.
Виж целия пост
# 306
Рали, както се казва съществуват, iPhone и всички останали телефони  Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Жужка, както с Мерцедес, нали?
Както казва ММ - Пари за компромиси нямам!

Ей, майтапя се- да не се засегнете
Виж целия пост
# 308
Няма никакъв реален шанс да дам 1000 лв за телефон, та ако ще да е извънземен Laughing За тия пари трябва и да пере, готви, чисти и гледа детето Mr. Green
Не повече от 700 ми е бюджета, а ако е до 500 най-добре ще е. Като гледам отивам на вариант Самсунг
Виж целия пост
# 309
Здравейте, мацки.

Аз съм малко на противоположно мнение относно IPhone-ите, но ще си го запазя за себе си. Просто ще кажа, че не ги харесвам. Любе, то и за Мерцедеса мисля същото , без да се засягаш де. Та хора всякакви, вкусове всякакви, не напразно има такъв огромен избор на телефони. Намерете ВАШИЯ си  Hug

Влади също НЕ Е кръстена. Причината е тази, която и Елч описа (първата). Трябва да са кумовете, а аз искам да са други наши приятели (тези м/у които се двоумихме за кумове). Та като стигнем до консенсус ще я кръстим. Не ме притеснява, че не е. Аз винаги съм се шегувала, че брат ми и сестра ми са кръстени, а тогава е било забранено, та са се крили като са ги кръщавали, а аз не бях кръстена, въпреки, че вече е нямало такава забрана. Та бях на 14, заедно с майка ми, която също не беше кръщавана, направихме общо кръщене  Mr. Green
Виж целия пост
# 310
и аз не харесвам нещо ай фоните. аз съм с HTC (desire C), супер доволна съм. моят телефон сега е някъде около 400 лв., дори и толкова не знам дали е, а си има всичко, което ми трябва - интернет, скайп, достатъчно място и не е много голям. нещо не ме кефят тези телефони сега, като таблети...

амнезия, поне си знаеш как се гледа момче. аз ако дай боже забременея искам пак девойка, не мога да си представя да гледам момче, не знам как се гледа, дори не мога да си представя как се сменя памперс на момче Simple Smile

и ние нямаме планове за лятото, ама това е защото няма и пари Mr. Green Mr. Green Mr. Green
та засега вилата ни зове, ще обявявам като съм на цигов чарк за всички, които са в околията. на една вила колкото повече народ се съберат, толкова по-добре  Laughing
Виж целия пост
# 311
Аз на традиций не робувам за кръстниците и никой не ми се меси в избора Laughing

За айфон с 2 ръце и 2 крака Peace, а като се сетя преди 3г как се дърпах и не го исках (Бодала) ooooh! . У нас всички сме с айфони и ги сменяме само за по-нов модел Naughty
Виж целия пост
# 312
не мога да си представя да гледам момче, не знам как се гледа, дори не мога да си представя как се сменя памперс на момче Simple Smile

ще се научиш, споко!  Laughing стискам палци и аз!  fingerscrossed

Фея,  Hug!

амнезия, много се смях с тези близнаци момчета!  Joy Между другото аз също съм веге, но на Зори й давам месо. Това си е личен избор, нека тя да си реши някой ден.  Peace

Зори е кръстена, сега в началото на юни и малкия ще кръстим. Не защото съм вярваща, ами по-скоро заради самия ритуал и събирането на близките. Всички много се радват (баби и дядовци най-вече) и основно заради това. Нещо като със сватбата. Не че има кой знае каква нужда от бракуването, по-скоро да са щастливи роднините.

Люба, аз кашлицата на Лия отдавна съм я причислила към мистериите и загадките от величината на Бермудския триъгълник.  Rolling Eyes

Жоржи, още ли си дилър на Биомилк?
Виж целия пост
# 313
Жоржи, още ли си дилър на Биомилк?
Почувствах се като "Кръстникът", как звучи дилър, а?  Mr. Green Още съм, ако ти трябва нещо свиркай на лични  Hug

Люба  smile3521 и аз мисля като Ицо!
Виж целия пост
# 314
Жоржи, още ли си дилър на Биомилк?
Почувствах се като "Кръстникът", как звучи дилър, а?  Mr. Green Още съм, ако ти трябва нещо свиркай на лични  Hug

 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия