)

С кеф да си я караш и безаварийно.
Ползвам ги и за навън, като обувчици.


благодаря.
. И при нас искаха да са облечени по този начин , за да ги приучат по-лесно да се обличат сами.



Съчувствам ти за капризите на малката ти принцеса - при нас няма такива драми. Дано е период и бързо да отмине.
Нас например ни приеха в по-неудобната ясла,но заложих на сигурното, защото в другата щяхме да сме на жребий
Успех 
Ох,абе все да има по нещо за което човек да се притеснява 


Даже и на Ники по навик си му търся такива. То като погледнеш Некста толкова малко модели са с ластик 

Васермана на родителя месец предварително ли беше
понеделник ни се счупи колата, вчера пералнята, а току що Мартин смля дисплея на техния тел.

Препоръчани теми