БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 653
  • 721
# 420
Ето ме ! Току що ги оправих  newsm44
Направо не мога да повярвам, че толкова лесно било, а аз си мислех, че понеже е взет гоблена от разпродажба в Америка и нещо му има, че е толкова евтин ...
В неделя започвам и ще ви информирам какво става Simple Smile
Изключително много ви благодаря !   bouquet

Само още един въпрос - прочетох статийката (albenapd, благодаря Simple Smile) и там пише за видовете бодове. Аз имам само Cross stitch и Half Cross Stitch с различен брой кончета. Само че едните значета са ми причерно - едно конче жълто и едно бяло. Възможно ли е това или пак се вкарвам във филма ?

Напълних ви главата с глупости Simple Smile Като си сложа последното ушито гобленче в рамка (Влюбените ми Simple Smile) ще пусна снимка.

Много несвързано май го написах този пост, но съм толкова щастлива, че успях да оправя конците, че идея си нямате Simple Smile))

И отново - много благодаря  Hug
Виж целия пост
# 421
... Само че едните значета са ми причерно - едно конче жълто и едно бяло. Възможно ли е това или пак се вкарвам във филма ?

...

възможно е Wink казва се "мартеничка"
боцкай и не се притеснявай да показваш етапи  Hug
Виж целия пост
# 422
apetrushinova  това ли е ключа към схемата,където са описани конците и бодовете
[ Ако Да,там където пише Half Cross Stitch ,това са половин кръстчета,шие се само на едната страна.
Иначе гоблена е много красив,ще очакваме да показваш етапи Peace
Виж целия пост
# 423
Ето ме ! Току що ги оправих  newsm44

 newsm18 Рано сутринта ме зарадва искрено! Успех и за напред!
Виж целия пост
# 424
Имам абсолвент!  Wink Да ви е сладко! Страхотна компания сте!



И понеже- "мойто гардже най-убаво"
Виж целия пост
# 425
nosferata Честито  Hug
Успех за напред в живота на момчето и много късмет   party006 Tada
Виж целия пост
# 426
apetrushinova  това ли е ключа към схемата,където са описани конците и бодовете
Ако Да,там където пише Half Cross Stitch ,това са половин кръстчета,шие се само на едната страна.
Иначе гоблена е много красив,ще очакваме да показваш етапи Peace

Това е, да. А Half Cross Stitch не е ли като 1:4, само че отзадн не е на една страна, а се получава прави бодчета ?
Иначе и аз да се похваля, с последния ми гоблен, който уших на един дъх, защото като го видях на снимка се влюбих в него Simple Smile
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/v/401854_ … 0bacfc01ca39152e0

Не знам така ли се качват снимки, но има линкче Simple Smile Изпран е и се готви за рамка Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Носферата, страхотен е!!! Да ви е жив и здрав!!! Само поводи за гордост да ви дава!
Виж целия пост
# 428
apetrushinova   точно така е.
Видях гоблена,много е хубав,Браво  Hug
Виж целия пост
# 429
Носферата, много тържествено при вас! Успех наесен и весело лято  Hug
Виж целия пост
# 430
Моите енотчета са вече готови -чакат баня
Виж целия пост
# 431
nosferata, честито
Скрит текст:
и дупе да ви е яко  Mr. Green
. Успех на детето!
Виж целия пост
# 432
nosferata, страхотно са го измислили  Peace и много му отива на юнака  Hug
Виж целия пост
# 433
Eто етап и от мен.Вече съм с едни гърди напред , макар,че още е като конника без глава  Joy- http://sineocka.snimka.bg/tapestries/gobleni.710320.30569117
Виж целия пост
# 434
Момичета, здравейте. Много красоти видях, няма да изброявам, то е ясно, че всичко, което сте направили, е прекрасно!
Минавам да покажа една роза за подарък, вече подарена

И един етап
 
P.S. nosferata, честито на юнака Simple Smile Страхотен е! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия