БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 651
  • 721
# 450
nelito_6704  мммм ,страхотен е този шкаф  Hug
 apetrushinova супер с еполучава  Peace
nosferata браво за картичките  Hug
И за всички красоти които съм пропуснала да коментирам   bouquet
Виж целия пост
# 451
Красоти, красотиииии...... Crazy. Мен последно време ме помързява ли, време ли не успявам да намеря, мерак ли... Confused
nosferata да ти е жив и здрав младия светлоок красавец. Много да те радва и по-малко да те тревожи Hug
И аз имам абсолвентка, но нямаха тоги  Laughing. Тържеството, обаче беше много, много детско, чисто и трогателно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 452
Албенче, ето ми я поръчката


Аууу божурите са невероятни. Може ли схемата.  Praynig



Заповядай http://irinaru.gallery.ru/watch?ph=bh0H-b89Qh&subpanel=zoom&zoom=8

Хриси, много се радвам че имаме еднакъв вкус Simple Smile)) Показвай напредък, аз едно че още е рано да получа гоблена, и второ - имам вече един комплектован Simple Smile Ще седи на изчакване. А по-нататък ще си комплектоваме балоните заедно  Party

Диди, ти нали търсеше един ковертор на конци от ДИМ в ДМС - ако не е тайна, какво комплектова?  Embarassed
Виж целия пост
# 453
Здравейте! Осмелявам се да пиша тук, защото имам нужда от вашата неоценима помощ. Първо да кажа, че много харесвам всичко което правите - от ушиването на гоблени до мненията и съветите които давате. Аз не съм писала тук, но пък за сметка на това страшно обичам да шия гоблени и го правя вече над 15 години. Имам доста ушити гоблени. Повечето от тях са готови комплектовки, както и много от списанието Галерия Бродерия. От време на време ви хвърлям око и се заразявам от вашите идеи - като например гоблена Пълнолуние Simple Smile. От доста време съм решила да ушия гоблена Парижкия пазар на цветя на фирма Dimensions. Изтеглих си схемите и в графика и в РМ - пак благодарение на вас. Но имайки предвид че гобленът е много красив в оригинал,  не мога да реша дали все пак да не си купя готова комплектовка, за което също прочетох доста различни мнения.
Моля, дайте ми съвет.
Виж целия пост
# 454
celuFka  Hug тайна нямам, ама и време явно на последък нямам  Laughing. За сега не съм комплектовала нищо, но вече доста момичета препоръчаха този конвертор http://www.cyberstitchers.com/stitching_tools/floss_conversion_calculator. Когато дойде време да комплектовам съм решила да използвам него. Можеш да го "провериш". Нали си поръчала оригинален гоблен на ДИМ. Като ти дойде - можеш да свериш цветовете от конвертора с оригиналните "на живо". Пиши отзиви после ако не забравиш  Peace.
Аз се мотам още с лимоните  Blush
Виж целия пост
# 455
Здравейте! Осмелявам се да пиша тук, защото имам нужда от вашата неоценима помощ. Първо да кажа, че много харесвам всичко което правите - от ушиването на гоблени до мненията и съветите които давате. Аз не съм писала тук, но пък за сметка на това страшно обичам да шия гоблени и го правя вече над 15 години. Имам доста ушити гоблени. Повечето от тях са готови комплектовки, както и много от списанието Галерия Бродерия. От време на време ви хвърлям око и се заразявам от вашите идеи - като например гоблена Пълнолуние Simple Smile. От доста време съм решила да ушия гоблена Парижкия пазар на цветя на фирма Dimensions. Изтеглих си схемите и в графика и в РМ - пак благодарение на вас. Но имайки предвид че гобленът е много красив в оригинал,  не мога да реша дали все пак да не си купя готова комплектовка, за което също прочетох доста различни мнения.
Моля, дайте ми съвет.

Моето лично мнение, ако имаш възможност да си поръчаш оригинал............
Виж целия пост
# 456
Здравейте! Осмелявам се да пиша тук, защото имам нужда от вашата неоценима помощ. Първо да кажа, че много харесвам всичко което правите - от ушиването на гоблени до мненията и съветите които давате. Аз не съм писала тук, но пък за сметка на това страшно обичам да шия гоблени и го правя вече над 15 години. Имам доста ушити гоблени. Повечето от тях са готови комплектовки, както и много от списанието Галерия Бродерия. От време на време ви хвърлям око и се заразявам от вашите идеи - като например гоблена Пълнолуние Simple Smile. От доста време съм решила да ушия гоблена Парижкия пазар на цветя на фирма Dimensions. Изтеглих си схемите и в графика и в РМ - пак благодарение на вас. Но имайки предвид че гобленът е много красив в оригинал,  не мога да реша дали все пак да не си купя готова комплектовка, за което също прочетох доста различни мнения.
Моля, дайте ми съвет.

Специално за "Дименшънс" съм на мнение, че трябва да се купува оригинал. Не че ако ти си го комплектоваш, ще стане по-лош. Ще е същият, но ще ти се изгуби половината удоволствие. С другите фирми не е чак толкова фатално - конците са стандартни, схемите - в по-голямата си част също, докато Дим си имат по-специфични цветове на конците, а и схемата е по-различна. 
Виж целия пост
# 457
celuFka  Hug тайна нямам, ама и време явно на последък нямам  Laughing. За сега не съм комплектовала нищо, но вече доста момичета препоръчаха този конвертор http://www.cyberstitchers.com/stitching_tools/floss_conversion_calculator. Когато дойде време да комплектовам съм решила да използвам него. Можеш да го "провериш". Нали си поръчала оригинален гоблен на ДИМ. Като ти дойде - можеш да свериш цветовете от конвертора с оригиналните "на живо". Пиши отзиви после ако не забравиш  Peace.
Аз се мотам още с лимоните  Blush

Диди, аз нали и тигъра шия на ДИМ, но нямам много ДМЦ че чак да сравня  Embarassed а и 2-3 цвята ако си подхождат, не означава че другите ще са еднакви. По-нататък мога да ти дам няколко кончета, да си ги сравниш сама.
Виж целия пост
# 458
И аз съм на мнение че Дим се шие оригинал. Още повече че има във всеки техен дизайн мартенички.
Виж целия пост
# 459
Виж целия пост
# 460
Носфератааа, спри се малко, че ме комплексираш  Grinning
Виж целия пост
# 461
Носфератааа, спри се малко, че ме комплексираш  Grinning
  и мен и мен  ooooh!, чак започвам да се притеснявам  Mr. Green

Носферата, чудесни са   bouquet

Колкото до Парижкия пазар на ДИМ, аз не бих рискувала да комплектовам сама този голям и пъстър модел - бих си взела оригинал.  Hug
Виж целия пост
# 462
Носфератааа, спри се малко, че ме комплексираш  Grinning
  и мен и мен  ooooh!, чак започвам да се притеснявам  Mr. Green

Носферата, чудесни са   bouquet

Колкото до Парижкия пазар на ДИМ, аз не бих рискувала да комплектовам сама този голям и пъстър модел - бих си взела оригинал.  Hug
Peace
Напълно съм съгласна - Дименшънс си правят сами тониране на конците и много трудно би могло да се получи съвпадение на цветовете и така добър подбор колкото и да е добър конвертора. Стига да имаш възможност и аз препоръчвам готова комплектовка.

Иначе, виж дали някой би могъл да ти даде мостри от конците, само така може да постигнеш максимална близост до оригиналните цветове!

celuFka пък новите ти божури, кокото повече ги гледам толкоз повече ми харесват!!!  Crazy
Виж целия пост
# 463
Още маааалко....
 Innocent
Виж целия пост
# 464
Ти сега да не правиш картички за бъдещите учителки? Или за всички приятели, които ще срещнете през ваканцията?...
Аз съм в няк'ва дупка пак...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия