Санаториумът в Трявна - прочетете първия пост!

  • 95 749
  • 743
# 330
Здравейте,искам да попитам който е бил в болницата епикриза дават ли,тъй като на мен ще ми е необходима епикриза?
Виж целия пост
# 331
На мен ми я пратиха по пощата, като преди да си  тръгнем ни искаха адресиран плик и си я получих без проблем от бълг. пощи.
Виж целия пост
# 332
Да и на мен ми я пратиха по пощата и аз дадох плик,но това е за санаториума,А аз сега питам за болницата как стой въпроса с епикризата?
Виж целия пост
# 333
В деня в който ни изписаха ни дадоха и епикризата.
Виж целия пост
# 334
Момичета , знаете ли как стой въпроса с болничния лист?
От болницата в Трявна издават ли?


Ако има запознати, моля и аз за отговор.
Миналата година изпратих малкия с баба си на процедури в болницата, настаних ги в Панорама, добре му се отрази. Сега от 20 май смятам аз да го заведа, но ме интересува дали издава болнични д-р Станева. Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 335

Ако има запознати, моля и аз за отговор.
Миналата година изпратих малкия с баба си на процедури в болницата, настаних ги в Панорама, добре му се отрази. Сега от 20 май смятам аз да го заведа, но ме интересува дали издава болнични д-р Станева. Хубав ден на всички.

Не, не издава болнични. Питах я лично, затова миналата година минах през детско отделение- носих само направление за педиатър. Епикризата и болничния ги издадоха в деня на изписването.
Тази година не ми трябва болничен и ще бъдем направо при нея с направление за физиотерапия.
Виж целия пост
# 336
Тони, трябва ли да се звъни предварително в болницата ако се отива само на физиотерапия без да се  минава през отделението или .... или направо когато пристигнем отиваме?
Виж целия пост
# 337
Ако ще сте през Физио-то, обадете се на др. Станева предварително  Peace
Виж целия пост
# 338
Да, Ели ти е писала, обадете се. През което и отделение да минете-  все пак и те си правят някакви графици, места и т.н.
Миналата година сестрите знаеха за нас и ни чакаха. Сега пак ще се обадя, все пак може отпуска да са или нещо друго... толкова път ще минем- да не е напразно.
Виж целия пост
# 339
Благодаря ви Simple Smile Весели празници
Виж целия пост
# 340
Аз не съм й звъняла предния път. И сега мислех да пропусна.
Виж целия пост
# 341
Споделете,кой е най-близкия хотел или къща под наем,в случай,че  не сме отседнали в санаториума,а ходим само на процедури... Rolling Eyes
И да попитам,дават ли бележка,че  детето е отсъствало от ясла или тя се издава от личния лекар в града?И трябва ли да  се обадя предварително, за да  запиша час за преглед,или направо в приемния кабинет отиваме?Благодаря предварително Peace
Виж целия пост
# 342
Винаги сме звъняли предварително.
Бележка вземам от личната.
Хотел не знам наблизо.
Виж целия пост
# 343
Винаги сме звъняли предварително.
Бележка вземам от личната.
Хотел не знам наблизо.

Благодаря!!!Бъдете здрави!!! Peace
Виж целия пост
# 344
Понеже ни предстои пътуване до там,може ли в деня на пристигането да се направят процедури,или първо пускат изследвания?Кога са готови-същия ден или на следващия?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия