Две чертички виждам вече през ФЕВРУАРИ ще си имам мъничко човече

  • 30 071
  • 747
# 330
Здравейте момичета, честито на всички видели мечтаните две чертички!
Прекрасна тема сте спретнали!  bouquet

Аз съм на 24г  първа бременност ми е, терминът се очертава на 1 февруари живот и здраве и се надявам всичко да е наред до тогава!
Днес бях на преглед и чух най-прекрасния звук на света туптящото сърчице на бебчето си!
Все още не мога да се осъзная какво ми се случва  Flutter
За симптомите почти нямам, само по-големи гърди, по-лесно се уморявам и като се натоваря повече ме боли гърба!

П.п. Видях че имате ФБ групичка, ако може и на мен инфо.. Wink

Желая ви хубав ден изпълнен с приятни емоции!
Виж целия пост
# 331
eeeeeeeeee  днес сте във вихъра си момичета  Hug Laughing Grinning

 RaveKitty S@NDR@ Честити момичета  и лека бременеене  Hug


Ina Mihaleva ЧЕСТИТО ВИ СЪРЧИЦЕ МИЛААААА   newsm44
savovche Честито сакчееее Simple Smile   bouquet пиши моля те коя седмица си ?
Виж целия пост
# 332
от 3 дена питам за групата никой не пише  аз направих  нова   който  иска  да ми пише на ЛС за да му дам линк Simple Smile 
Виж целия пост
# 333
Здравейте и от мен!Първа бременност ми е с термин 02.02.2014 съм.За момента не ми се гади, порастнаха ми гърдите и доста ми се спи.Започнах с доста силни болки в корема, но за щастие отшумяват вече! Simple Smile
Виж целия пост
# 334
искам и аз фб темата..... Praynig
Виж целия пост
# 335
savovche , ти в коя седмица си?
Здравей,аз съм в 6 г.с. и 1 ден,днес така излезе на ехографа!!!
Виж целия пост
# 336
eeeeeeeeee  днес сте във вихъра си момичета  Hug Laughing Grinning

 RaveKitty S@NDR@ Честити момичета  и лека бременеене  Hug


Ina Mihaleva ЧЕСТИТО ВИ СЪРЧИЦЕ МИЛААААА   newsm44
savovche Честито сакчееее Simple Smile   bouquet пиши моля те коя седмица си ?
Здравей,аз съм в 6 г.с. и 1 ден,днес така излезе на ехографа!!!
Виж целия пост
# 337
искам и аз фб темата..... Praynig


писах ти на личен ...   някой друг ако иска да каже Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Ехо,здравейте Simple Smile
Аз изкарах един много труден работен ден.Толкова много да ми се спи, не е човешко.И ми е едно отнесено..... Едва изчаках да се прибера вкъщи.Сега малкия разбойник ме пощурява  hahaha
Гледам,че много сте изписали,коментирали сте симптомите.Аз.честно казано - НЯМАМ.Чак се чудя нормално ли е.Не ме болят гърдите, не ми се гади.Само дето корема ми се подува от най-малкото изядено количество храна и доста ми се спи...
С първата бременност не можех да си докосна гърдите от болка, сега - нищо.Чудя се дали да ида на доктор вече...
Виж целия пост
# 339
Привет. И аз се включвам в групичката. Втора бременност ми е и би трябвало да съм в 5 г.с. За момента нямам никакви симптоми, което е супер, дано да си продължавам така. И първата ми бременност и тази са инвитро и сега ми е доста любопитно колко ще са бебчовците. Мисля другата седмица да отида на лекар и дано се види нещо - поне бройката  Laughing
Лека и безпроблемна бременност на всички от февруарския отбор.
Виж целия пост
# 340
Здравейте

Нямам търпение да дойде  20  ,за тогава ми е назначен прегледа лекаря ми каза да изчакам ,че да се чуе сърчицето.
Много се радвам за всички мами видели  EFP  и чули  Heart
Кой е модератора да вкара информацията за датите ,термин и град?
Гледам доста нови попълнения.
И аз искам фейсбук група Simple Smile
С първа бременност никакви симптоми и неразположения ,а сега е направо нетърпимо .....

Лека вечер  smile3524
Виж целия пост
# 341
Пишете на Cleona на лични за да ви вкара във FB групата.
Виж целия пост
# 342
Здравейте, момичета. Честито на новите мами и добре дошли  bouquet
Аз също нямам някакви симптоми, като повръщане но още не се знае нищо.
Момичета, не бързайте да правите нова фейс група. Пишете на Cleona, когато се върне след няколко дни да Ви включи. Просто тя писа, че ще отсъства до към 24. Така че имайте малко търпение. Направила я е много хубава, има много поезни неща и дори в момента не е активна, понеже сме само 3-4 мами от началото, а за няколко дни темичката се напълни. Спокойно, всилки ще се включите Hug
Не знам от какво зависи, може би от техниката. При доктора, при който ходих преди няколко дни ясно видях ме тупкащо сърчице, в 6 г.с. Сега в понеделник съм на държавно и се надявам и да го чуем.
Лека и спокойна вечер smile3524
Виж целия пост
# 343
Пишете на Cleona на лични за да ви вкара във FB групата.

писах и  поне 2 пъти и никои не ми отговори . .за това направих  нова група аз Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Пишете и сега. Май вече е активна. Не знам дали ще бъде удачно с две групи. Но както си прецените newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия