Фраксипарин, Клексан и Аспирин протект - тема 7

  • 118 363
  • 1 017
# 150
Аз имам проблеми с износването, благодарение на него имам живо и здраво момченце, след близо 4 години  неуспехи...в подписа ми са отбелязани..биохимичните бременности не броя.
Виж целия пост
# 151
Загорка,честита дъщеричка Hug Да е жива и здрава!!!
Виж целия пост
# 152
Загорка, честита ти дъщеричка  bouquet

На останалите момичета пожелавам нормална бременност и успешен финал!
Виж целия пост
# 153
Загорка,честита дъщеричка! да е жива, здрава и с много късмет.
Виж целия пост
# 154
Загорка, честито момиченце  Hug

Ирри дали вече е родила?
Виж целия пост
# 155
Родила е!  Grinning Прекрасна дъщеричака Михаела!  Hug  Имайте вяра, след две неуспешни бременности се сдобих с бебче! да ми е жива и здрава малката!  Praynig Късмет на всички ви!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 156
Честито на irri. Само такива новини да има в темата. Simple Smile Успех на всички останали момичета.
Виж целия пост
# 157
ехааа Party
честита рожба ирри Hug
Виж целия пост
# 158
Честито, Ирри! Бъдете здрави! Hug
Виж целия пост
# 159
Честито Ири.Много здраве и щастие.
Виж целия пост
# 160
Браво Ирри  bouquet  bouquet  bouquet
Честита рожба!Нека расте живо,здраво и много умно дете Hug
Виж целия пост
# 161
Дай Боже да ми е жива и здрава! Пожелавам на всички ви успех и да се сдобиете с прекрасни бебчета!  Hug
Виж целия пост
# 162
Ирри ЧЕСТИТО Hug Да ви е жива и здрава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 163
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 164
Здравейте,и аз съм за тази темичка,която е мнооого интересна.
Аз съм с V-линден мутация R506Q-хетерозиготен носител и хомозиготно носителство на  4G/4G PAI ПОВЕЧЕ ОТ 32%
Трапия с аспирин протект *1,фраксипарин 0.4,дузодрил 2*1
и най важното ЗЕТ ще е в събота на 15.06....този път всичко ще е ОК...стискайте палци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия