Фраксипарин, Клексан и Аспирин протект - тема 7

  • 118 364
  • 1 017
# 855
Аз почнах от 0.4 всеки ден, 0,3 всеки ден и сега съм на 0,3 през ден /вечер де  Grinning / , но си имам и АП всяка вечер . На такава цена го взимах от аптека в Била /София/ , докато тука е 42 лв кутията 0.3 с отстъпка, иначе е 47  ooooh!
Виж целия пост
# 856
Svetlanica, тези ли са аптеките - http://www.pharmastore.bg/index.php/en/ ?

Иначе в Марешки кутията е 40.60 лв. Wink
Виж целия пост
# 857
Да, точно тези са, също могат да ти издадат карта за допълнителна отстъпка от 3%, трябва да попиташ на касата. Аз преди това ги взимах от Ремедиум за 37,50, разликата не е голяма но все пак....
Виж целия пост
# 858
Супер, много ти благодаря за инфото! Simple Smile
Виж целия пост
# 859
Момичета искам да ви попитам - след биенето на фраксипарина последните няколко пъти ми се случва при ходене до тоалетна да отделям по тъмно течение... в деня в който взимам АП нямам проблеми... Дали е от фраксипарина  newsm78 В никакъв случай не мога да го нарека зацапване... и аз незнам вече  newsm78
Виж целия пост
# 860
Момичета искам да ви попитам - след биенето на фраксипарина последните няколко пъти ми се случва при ходене до тоалетна да отделям по тъмно течение... в деня в който взимам АП нямам проблеми... Дали е от фраксипарина  newsm78 В никакъв случай не мога да го нарека зацапване... и аз незнам вече  newsm78

               Хубаво е да потърсиш лекарско мнение !  newsm78
Виж целия пост
# 861
Здравей те мили момичета имам няколко въпроса по темата.Имах спонтанен аборт януари missed после май месец правех профилактични изследвания излезе че имам фактор 5 в кръвта,лекарката ми изписа фолиева киселина невробекс ,аспирин протект и при положителен тест фраксипарин всеки ден по време на бременост.Въпроса ми е вие кога почнаха с фраксипарина веднага при положителен тест ли ? и едновременно с аспирина няма ли да стана много.от колко дена ми закъснява и незнам какво да направя да си слагам фраксипарина а да спара аспирина.На лекар мисля да отида след 12 13 дена след закъснението.Моля за съвет и успех на всички
Виж целия пост
# 862
Здравей те мили момичета имам няколко въпроса по темата.Имах спонтанен аборт януари missed после май месец правех профилактични изследвания излезе че имам фактор 5 в кръвта,лекарката ми изписа фолиева киселина невробекс ,аспирин протект и при положителен тест фраксипарин всеки ден по време на бременост.Въпроса ми е вие кога почнаха с фраксипарина веднага при положителен тест ли ? и едновременно с аспирина няма ли да стана много.от колко дена ми закъснява и незнам какво да направя да си слагам фраксипарина а да спара аспирина.На лекар мисля да отида след 12 13 дена след закъснението.Моля за съвет и успех на всички

Аз също съм с фактор 5, фраксипарина го започнах веднага след положителния тест, т.е в деня в който трябваше да ми дойде, направих тест видях двете чертички и веднага сложих фраксито Simple Smile
Относно комбинацията с АП обади се на докторката ти, за да ти каже... наистина е важно, няма как да го гадаем!
Успех   Praynig
Виж целия пост
# 863

Аз също съм с фактор 5, фраксипарина го започнах веднага след положителния тест, т.е в деня в който трябваше да ми дойде, направих тест видях двете чертички и веднага сложих фраксито Simple Smile
Относно комбинацията с АП обади се на докторката ти, за да ти каже... наистина е важно, няма как да го гадаем!
Успех   Praynig
[/quote]
Виж целия пост
# 864
Мерси за отговора.Обадих се на лекарката и ми каза да си слагам само фраксито без АП и да отида на преглед след около две седмици от закъснението.Имам още един въпрос като почнаха да си  слагате фраксито кога ви направиха изследване на кръвта чувала съм че заради инжекцията трябвало по често да се изследва на вас колко често го правеха.Мерси
Виж целия пост
# 865
Здравейте, момичета. Аз вече 3 дни преносвам и днес бях на тонове, всичко е наред, но лекарят искаше утре да ми предизвиква раждането, защото според неговите думи е по-добре да не чакаме, щом си бия Клексан. Засега отказах, в неделя пак ще се видим и искам да попитам, дали някоя от вас е попадала на научна статия или мнение на лекар, според които заради Клексана трябва да се предизвиква раждане, вместо да се чака?!
Виж целия пост
# 866
По-раничко е питано, но в Пловдив, в Марешки фракси 0,4 е 37,20 кутията.
Колко преди раждане ви спряха терапията? Доктора иска в 36г.с. /не разбрах навършена ли, но най вероятно/ да спра аспирина и оставам на фракси през ден.
Виж целия пост
# 867
Момичета да ви попитам възможно ли е от аспирина да се получи тъмно кафяво зацапване ? В 8 г.с. съм и за втори път ми се случва, първия път увладяхме нещата и дори чухме и сърчице.... сега обаче незнам какво ще се случи  Cry Cry Cry
АГ ми каза да спра аспирина но да си продължа фраксипарина...  newsm78
Виж целия пост
# 868
AMARIA, в началото  на мен ми казваха, че е възможно да кървя от аспирина. Аз наистина зацапвах, едва забележимо през няколко дни, до към 3-ти месец.
Виж целия пост
# 869
AMARIA, в началото  на мен ми казваха, че е възможно да кървя от аспирина. Аз наистина зацапвах, едва забележимо през няколко дни, до към 3-ти месец.

elliee, моето не е едва забележимо в никакъв случай и много ме притесни... за сега ще го спра, да видим какво ще стане, дано само бебчо да е добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия