Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
# 480
Здравейте  Wink

Морето ми е на 5 минути, така че няма да пропусна. Ще говоря и с док преди това де, но като си представя един чадър, аз на сянка отдолу..нещо за хапване ииии не няма как да се пропусне.Звука на разбиващите се вълни, топлия пясък и самото настроение , което се носи.. как да пропусна?
Пепита , това с главата е ужасно.Опитай това, което ти казаха момичетата и дано помогне.Мен един път така ме заболя,че  не издържах порових се из нета, прочетох това онова и изпих един парацетамол, който ме успокои и заспах като дете.Не го препоръчвам!Всички знаем,че не е хубаво с хапчета, но това при мен беше вече в краен случай и извънредна ситуация.Дано не стигаш до там.
Звяра , добре дошла отново   bouquet Радвам се,че всичко е минало по план! Praynig
Имаше нова мама, добре дошла и на нея!


Сега малко оплаквания.Посреднощ събуждам се- болка.Боли ме от извадения зъб. Sad Огледах да не е останала храна, но тц. Накрая пристинах с ръка и съм заспала..помъчих се пак. Sad Притесних се,че предните 2 пъти като са ми вадили зъб не ме болеше, но икзлючих ,че тогава си пиех аулинчета и ми беше екстра.. Доста ме боля нетърпимо и глътнах парацетамол. Засега ми мина.. дано да е така цял ден,че е ужасно..
Виж целия пост
# 481
Добро утро момичетааа то добър ден вече де ама....  Laughing
малии един ден не съм влизала и вие сте изписали 10 стр.....
Звяраааа браво мн се радвам че всичко е наред тей те мислихме тука  Heart Eyes
рейни това със зъба направо ме смрази.....имам 1-2 проблемни и направо като знам как бебчо
ми извлича калция изпадам в див ужас че ще трябва да се срещам със заболекар  Shocked
инъче за морето аз съм твърдо ЗА.... даже ей сега по 24-ти ще отидем с ММ и приятели за 2-3 дни
и после юли началото средата пак инъче за мястото дългата почивка мисля да е към Ахтопол...обожавам южното черноморие инъче сега ще е май Златните....та мястото го споделям заради водата на юг където съм ходила до сега е чисто морето тей че мисля и да си се къпя  Wink само със слънцето ще се внимава и с мръсни води де  Naughty
Виж целия пост
# 482
Здравейте, мами Simple Smile

Да се отчета и аз днес Simple Smile Много спя и аз не се притеснявайте...по 10-12 часа, че и през деня си поспивам честичко...вечер към 11 и съм отнесла вече, не мога да си държа очите отворени...
И аз имам проблем с един зъб, отчупило се е парченце от пломбата или от зъба, не мога да разбера, но почва да ме наболява и ще трябва да отида няма как Sad

Мен тези дни кръвното ми играе номера, много ми пада и ми причернява, страх ме е да не се изръся някъде да се халосам...почнах на сила да похапвам сладко, че явно ми се отразява липсата на захар, след като бях буквално пристрастена...
А за плажчетата и аз мисля още от другата седмица да тръгвам, под чадъра и следобяд с 50ти фактор ( аз и без това се мажа с такъв, че съм с много чувствителна и бяла кожа) и така Simple Smile Не може без моренце, цяла година го чакам Simple Smile
Виж целия пост
# 483
Нашето мило Зверче, радвам се, че всичко е минало ОК.
Ева, добре дошла и лека бременност!
Лелее, какви морски теми, направо ми идва да си взема куфара и още сега газ към морето, да ама за мен НЕ - водя се рискова бременност, така, че това лято ще пропусна. Но живот и здраве ще си наваксвам по-нататък. Ще  чакам вашите морски разкази.
Това със зъбите взе да става всеобщ проблем, ами до края?! Може би можем да си помогнем с някаква профилактика - калций и др. ще потърся...
Rony_Bs, изследвала ли си глюкозата и гликиран хемоглобин в кръвта, може би не е лошо да си ги пуснеш. А за кръвното - повече айрянче със сол, действа страхотно.
 gabbbba, да е много здраво и щастливо бебенцето на приятелката ти!

 
Виж целия пост
# 484
Първо да кажа: Звяра, много те мислих тези дни и много се радвам на добрите новини! До края ти пожелавам да нямаш повече притеснения и две хубави и здрави бебчета  Hug

Мимчо, пиенето на вода е полезно по принцип, а сега като сме бременни си е направо задължително. Горещия душ не е полезен, тъй като води до прегряване на тялото. Но само не разбрах защо не трябва да се протягаме?  newsm78

На море и аз мисля да ходя  Grinning Дано само всичко да е наред и да мога да си направя почивките, че май плануваме две ходения до морето това лято  Sunglasses - едно през юни и едно през юли.

Пепита, за гръдната обиколка аз пък съм много щастлива - цял живот съм искала да имам поне мааалко по-големи гърди и сега мечтата ми се сбъдна, вече нося чашка В без подплънки  Mr. Green

Виж целия пост
# 485
Ами ако не е било част от стандартните кръвни изследвания значи не съм...понеделник съм на док и ще му се оплача да видим какво ще каже...
Виж целия пост
# 486

За момичетата, които питаха, при д-р Коновалова съм и много си я харесвам Simple Smile Още от сега го мисля дали ще успея да устискам до 36-та седмица, за да може и да раждам при нея, ако ли не МД ще ме зове, колкото и да не искам там.
Светулче, ние с ММ ходим всяка година на Каваци, на къмпинга, на бунгалата или на караваните, тази година мислим пак да сме там, аз съм избрала уж началото/средата на юли да отидем Simple Smile, има голям шанс да се засечем  Hug

 

Е, супер, на всяка цена! Ние сме на върха на Буджака, така че обикновено сме на плаж в северната част. Едно време се беше наводнило точно там с разни борци, кифли и всякакви позьори, ама май сега се върна към нормални хора  Sunglasses слава богу

Аз също правих ин витро при Коновалова и бях доволна, всъщност аз забременях, но беше извънматочна... Което си е просто лош късмет. Бях букирала да съм при нея за второ, ама ето на - забременях по старомодния начин, на стари години и с една тръба.. Като е имало да става!
Виж целия пост
# 487
Звяра браво за добрите новини,дано всичко е наред до края Hugнаистина много те мислехме,ама всички ние сме вече едно голямо семейство Grinning Ева добре дошла при нас HugНие също мислим за моренце юли но най вече заради детенце,много го чака милата.
Виж целия пост
# 488
Здравейте,да ви кажа явно главата боли от вариациите на кръвното и мен ме стяга,аз не съм свикнала с такова кръвно,винаги съм била с много ниско и сега съм като замаяна.А точно така се чувстах като ми беше  и много ниско,опитах се да не пия кафе ,но направооо ми е още по-зле,свикнала съм с него и ако не пийна съм като парцал,ще пробвам постепенно да го намалявам.Ходя всеки ден да ми мерят кръвното ,за да налучкаме дозата на лекарсвото и така  ooooh!
Виж целия пост
# 489
Момичета , мина ми главата дали от водата или от съвета на Симонка - сега съм 6.
По скоро си мисля че като се наядох всичко се оправи , ама както и да е   Mr. Green

Джъст , завиждам ти за В чашката , аз имах такава в училище  Mr. Green , питай ме сега , как ме боли гърба от носенето на такава тежест  и като се замисля че още ще натежат ми се доревава.

Между другото гледах сутиените за бременни и кърмене на Марк и Спенсър,много са хубави и имат доставка до БГ, малко е рано още , че те първа ще растат , ама на по - късен етап , ако искате може да си направим групова поръчка , че да минем по - евтино.
Виж целия пост
# 490
Пепита, дай саита да го разгледаме .  Joy
Виж целия пост
# 491
Давам Simple Smile
http://www.marksandspencer.com/Maternity-Womens/b/43063030?ie=UT … v_women_maternity
Виж целия пост
# 492
А, като че ли тук има повече избор, не виждам тези които аз купих. Иначе леопардовия ми харесва, ама ще чакам да видя какви ще бъдат  bombs
Засега ММ се радва че се отварят отпред за кърмене  Laughing
Виж целия пост
# 493
radkakaka, аз преди месец си взех апарат за кръвно, защото при нормално за мен 90/60, ми го измериха 130/90. Изписаха ми и Допегит. При мен явно е било инцидентно, но няколко дни така ме болеше глава и се чувствах ужасно. През ум не ми беше минало за високо кръвно, ама на.... Сега лекарство не пия, защото си наблюдавам кръвното и повече от 115/70 не е било. Но според мен, вземи си един апарат, да си имаш вкъщи, за твое спокойствие Simple Smile

Да се присъединя и аз към сънливите - по принцип съм от хората, които спят непробудно и мноооого дълго, но сега направо не е за разправяне. По 12-13 часа мога да си спинкам, само с 2-3 ставания до тоалетна Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Здравейте, сега попаднах на чудната ви тема. Аз също съм ноемврийка и термина ми е на 1.11. Ще се радвам да се присъединя към вас.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия