Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за нормалното раждане в сравнение със секциото?
Какви са тенденциите в избора на имена за бебета?
Какви са мненията и препоръките за приема на витамини и хранителни добавки по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за нормалното раждане в сравнение със секциото?
-
Какви са тенденциите в избора на имена за бебета?
-
Какви са мненията и препоръките за приема на витамини и хранителни добавки по време на бременност?
- Някои участници не планират да приемат витамини и хранителни добавки, предпочитайки разнообразни диети, въпреки че други споделят планове да приемат калций и флуор. Дискусията включва лични преживявания със зъбни проблеми по време на бременност. Препоръчително е да се приемат витамини и минерали по време на бременност, включително допълнителен калций, тъй като бременността може да доведе до загуба на калций от организма на майката. Важно е да се консултирате с лекар за правилното приемане на витамини, като например фолиевата киселина, желязото и други важни за здравето вещества.
-
Какви са мненията за избора на начин на раждане според медицинските причини?
-
Какви са впечатленията за дрехите за бременни в мола Westfield?

Пробуждах се, поплаках си,че и ММ се притесни около мен.


Аз чакам по 10 минути средно, а последния път нямаше никой пред кабинета, а по принцип цял ден вървят записани часове, но късмет явно.



Голямо обикаляне падна тези дни...ще взема и аз да се ентусиазирам накрая, хаха

Ама то какво учене- през 10 минути ставам да пишкам и през 5 минути проверявам какво ново около вас. Ми по важни сте ми от Джоб тренинга и Социалната политика на бизнес организацията 
Направиха ме синя цялата 
от седмица и нещо,чувствах се супер. Мислех си вече , че всичко е свършило и ... Хапнах преди час,тъкмо свърших и едвам стигнах до банята... . Толкова дълго 