Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
# 405
Привет и благодаря на всички за вниманието! Hug
Снощи като ме пусна упойката започна да наболява търпимо, но постоянна болка, напомняща ,че зъбчо го няма. Sad Пробуждах се, поплаках си,че и ММ се притесни около мен.
radkakaka , честита девойка! stork-girl  Kissing Heart
Verjiniq , чакаме те с новини  Wink
Jenny_83 , много кофти с това висене. Thinking Аз чакам по 10 минути средно, а последния път нямаше никой пред кабинета, а по принцип цял ден вървят записани часове, но късмет явно.
Като се замисля и на мен док последния път не ми взе нищо, а се падаше 3 видеозон, но и нищо конкретно не ми каза..Не знам дали има връзка. newsm78
nevito, имаш страхотно коремче. Peace
gabba , и ти като мен си от малките коремчета, но моя май започна да проличава малко повече знам ли  newsm78 прилагам фото  Crazy
Виж целия пост
# 406
Ейй момичета имате си страхотни пупи , ама чудни , чакайте да ви наплюя пу-пу -пу.
И аз искам пупа като вашите, ама тц само тлъстинки  Crossing Arms
Виж целия пост
# 407
Ех, че хубави коремчетааа  preggo Two Hearts

Аз да се похваля, че с ММ почти се разбрахме за сватбата и в близките дни ще си изберем и ресторант Simple Smile Голямо обикаляне падна тези дни...ще взема и аз да се ентусиазирам накрая, хаха  married
Виж целия пост
# 408
rainbowgirl понякога личи повече, понякога по-малко  Simple Smile
Rony_Bs ние се разбрахме с ММ вече, сега си правя поканите Simple Smile в събота ще правим годеж за пред родителите, бяхме се разбрали да сме само моето семейство и неговото но.. уви.. ще сме около 30-40 човека...
Виж целия пост
# 409
Здравейте, момичета! Честито на всички за хубавите новини и на тези, които знаят пола. Очакваме и Zviara с хубави новини.
 Рони, ще се ентусиазираш разбира се- това ще е твоя ден.
 Пепита, сега като сме бременни поне може да използваме тлъстините за коремче, нали? Ето поредното предимство на бременността- не сме дебели, а сме бременни  smile3521
Ох ако знаете как ме мързи да уча smile3529  Ама то какво учене- през 10 минути ставам да пишкам и през 5 минути проверявам какво ново около вас. Ми по важни сте ми от Джоб тренинга и Социалната политика на бизнес организацията 
Виж целия пост
# 410
Здравейте момичета, два-три дни не ви следих и сега цяла сутрин ви чета кой какво. Радвам се, че новините от лекарите са ОК за всички, малко по малко минаваме на БХС и всичко е ОК. Това със зъбките и венците през бременността е често явление и трябва да се вземат мерки, за да не става по-лошо. А относно лекарите - радвам се да чуя, че има и такива които мислят за нас, а не гледат само парите, но повечето са с плащане май, ако искаш да получиш внимание. Аз доста често ходя при моята док, защото съм малко рискова и тя иска да се застрахова, че няма да пропусне нещо. Последните няколко дни ме боля корема - целия под пъпа и не беше много малко болката, а и няколко дни не минаваше, шашнах се доста. Оказа се нещо като силно изострен гастрит за мое щастие  Laughing, провокиран от киселините, които имах доста досега през бременността. Май и витамините ми раздразваха стомаха много, ама докато се усетя...Но сега съм ОК и ще ви следя изкъсо.
Чакам Звяра да се включи и да ни зарадва, всички я мислим...
Вчера бях на преглед иии... ще имаме МОМИЧЕНЦЕ - така, че Вампи моля за розово щъркелче, благодаря!
Целувки за всички!
Виж целия пост
# 411
Честита момааа Simple Smile  Hug Взеха да наваксват момиченцата Simple Smile Да видим аз кога ще разбере...ама каквото Господ е решил, да сме здрави само Simple Smile  Heart Eyes

Габбба, ние в неделя ще правим "годеж", ама ще е по-скоро запознаване на родителите, че нашите още не се познават, та да минем и през това, а по между другото да си получа и годежния пръстен, който съм много щастлива, че си намерих след мноооого обилакяне. Моите пръсти са малко дефектни и пръстени не ми стоят добре, никога не съм носила през живота си, но все пак го намерих и съм много щастлива, че ми пасна Simple Smile

Ако някой ми поскаже как се качват снимки ше го кача да се изфукам, защото нещо не успях да нацеля как става...
Виж целия пост
# 412
Благодаря ви много за съветите за фолиото. Вече имам някаква представа как трябва да изглежда спалнята, като е готова ще ви пусна снимки.
pepitta_84 , аз си харесах 2-3 модела точно от Домко , да видим кога ще се завъртим до Варна с ММ да ги огледаме.
Виж целия пост
# 413
Здравейте мамчета!Май малко останахме без щъркели,но и това ще стане  Simple Smile
Честито на всички за хубавите новини.Дано все така да сме до края.Аз днес за последно този месец ходих да ме боцкат за хепатит и сифилис.А с мойте вени все се вайкат,където и да отида ooooh!Направиха ме синя цялата Shocked,но здраве да е.
Рони и Габа,радвайте се и се насладете на тези прекрасни моменти,защото са веднъж и са прекрасни smile3521
Симонче и мен яко ме мързи,а след месец съм в Благоевград на очни.А и как ще изкарам от сутрин до вечер като едвам се тътря и все нещо не ми комфортно.Дано да ни мине мързелът скоро  Praynig
А мойто коремче е като в 6 месец,но то си ми остана позакръглено от предишната бременност.Сега съм доволна,че няма нужда да го гълтам smile3521
rainbowgirl,добре е,че леко е минало всичко.На мен прага ми на поносимост на болка в зъбите и нулева и много страдам,че трябва скоро да я изпитвам.Аз съм много зле със зъбите,защото кърмих дъщеря ми почти 2 години и ми се отрази на зъбите.Почти нямам здрав зъб в устата си  от тогаваnewsm47.Може пък и наистина да е ген newsm78
Verjiniq Sekulova,стискам палци Wink
Момичета,вие ще ходите ли на море,защото мойте родители ме стресират,че щяло да ми стане нещо.Аз мисля,че ако не се излагаме на слънце,няма проблем.Вие на какво мнение сте по въпроса.Аз пък си резервирах и най-топлия период [ ooooh!от 20-30 юли.
Хубав ден от мен! Hug
Виж целия пост
# 414
А защо лентичката ми си стои на 14 седмица от няколко дни? newsm78
Виж целия пост
# 415
Честито на всички, на които им предстоят вълнуващи събития - годежи и сватби! Пожелавам ви тези дни да оставят мил и слънчев спомен и да са начало на щастлив семеен живот!  Heart Eyes

Да ви попитам, кога най- късно, в коя седмица правят ФМ? На мен никога не ми е правена и нямам представа. Но се замислям след 2 месеца живот и здраве като сме си в България дали да не го направя този преглед (в 25 г.с. ще съм). Момичета от Варна, къде ще или сте ходили на ФМ?

Светулка и другите 35+, ще прави ли някоя от вас амнио?

tsvetencet, много рано сутрин и късно вечер не е проблем да се ходи на плаж, стига ти да се чувстваш добре.
Виж целия пост
# 416
Martini mama - БХС е 11 до 13 седмица, а следващия май 19 - 21?

Колкото до амнио, аз не съм много за, защото има риск от аборт... Мисля може би да отида на частен преглед при доктор Николаидес за второ мнение, разглеждах други варианти но ми се струва малко скъпичко (има кръвен тест, нарича се harmony, който е със 99% май точност). Общо взето прочетох сума ти инфо и като че ли даже различни статии си противоречат, например процентната точност на различните тестове варира измежду различните сайтове. Ти ме попита за нещо, което ми е малко муха в главата, ама все пак се обнадеждих като вчера си получих резултатите и де факто ме подмладиха с 13 години (моя риск 1:910 е за жени на 30/31 годишна възраст, това естествено базирано само на години).
Знам че в Англия предлагат амнио само на жените с висок риск от БХС, и е по тяхно желание.

Ти колко седмици си? Не ти ли предлагат БХС където си?

Аз се приготвям да ходя да взимам ММ от болницата, днес му правят операция на носа (счупен от преди години), и няма да го пуснат сам хехе. Ще го поглезя днес де, че той много се грижи за мен в момента, горкия, нека да има и един негов ден  Wink

Peppita пътьом ще мина за фанелките и ще докладвам  Laughing

Виж целия пост
# 417
Аз да се оплача.  Sad Не бях  Sick от седмица и нещо,чувствах се супер. Мислех си вече , че всичко е свършило и ... Хапнах преди час,тъкмо свърших и едвам стигнах до банята...  . Толкова дълго  Sick че чак по едно време се задавих. Ужас. Имах чувството,че ще си остана в банята след задавянето. cry
Пък и до сега чистих банята .
Виж целия пост
# 418
Martini mama, общото правило е, че ФМ се прави до 23 седмица, но едва ли ще е голям проблем и в 25 седмица. А относно амниото - аз бих само, ако има някакви сериозни показания за това - от резулатите от БХС или от ФМ през II триместър иначе в никакъв случай не бих. За мое щастие резултатите ми от БХС са ОК. Ти прави ли БХС? Леко бременеене и  Hug
Виж целия пост
# 419
Джудже,и аз съм така....1 ден ок,после 2 зле....а снощи изядох един таратор и леле майко.....все едно не знам какво ядох.Зле,зле докато не заспах та еле тази сутрин и днес съм добре.....не знам,отчаях се вече  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия