Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са мненията за политическата ситуация?
Какви са мненията относно имиграцията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
Основните теми в дискусията включват лични преживявания и размисли на участниците, споделяне на летни преживявания, здравни проблеми, пътувания, истории от почивки и лични емоции, рождени дни, грижи за домашни любимци , празници като Рамадан, здравословни проблеми, работа , училище , политика и световни събития.
-
Какви са мненията за политическата ситуация?
-
Какви са мненията относно имиграцията?
-
Какви са мненията за лични преживявания?
-
Какви са мненията на хората относно изборите?


Аз и снимки не съм качвала тук, разглезихме се с тоя фликр.
Имаше голямо празненство, песни, танци, ядене и пиене. Филипинците се натанцуваха и напяха, то нали им е в кръвта. Снимките ми не станаха хубави, беше тъмно ама със сигурност някой имат и по-сполучливи от моите. Ще пусна, ако намеря. Продължихме до 2:30 и добре че аз почивам днес, другите не ги мисля как ще изкарват днес
Къде точно бяхте в Родопите? А на кой е третият крак? 
Добре сте се позабавлявали,предполагам не само филипинците.Щом е продължило до 2:30 и без снимки ми е ясна картинката
Подсещаш ме за времето,когато след партита минавахме да закусим в някоя пекарна и после си лягахме по изгрев,сега покрай Ивана сме станали като пенсионери
Мери ти си разказвай,и да има някакъв по-сериозен диалог,това не пречи да си правим кофи брейк. Норче,Анабел,хайде и вие душици




,много неприятно да се събудиш със счупен зъб
Направо ме хвърли в оркестъра с тоя зъб..ти да не си стискаш ченето докато спиш
.Предполагам че като съм скърцала със зъбки е станал инцидента,от малка си скрибуцам и на сега почнах да си губя зъби