добре ,че им писах,защото и аз на знаех
добре ,че им писах,защото и аз на знаех

да ви се оплача от куриера на нес кафето,вчера ми звъни в 2ч и ми се скара защо няма никой у нас....хахха...добре,че имах клиенти и запазих добрия тон.Днес вече ми докара портмонето и го предупредих да звъни,че все пак и ние ходим на работа,той взе да ми разтяга едни.... да съм оставяла в някоя голяма саксия в двора опаковките,а той щял да ми остави кутиите във входа на къщата....посмях се доста,обаче той беше сериозен.Представям си как се прибирам в 23ч и всичко е в течно състояние от адските жеги
не че нещо ама.............тези които са питали в кафето след като са видели при победителите номера подобни на техните.............много ми е интересно какво питате?И аз виждам на няколко места номера като моите 3 с които играя ама какво да питам това случайно да не е моя номер?
не че нещо ама.............тези които са питали в кафето след като са видели при победителите номера подобни на техните.............много ми е интересно какво питате?И аз виждам на няколко места номера като моите 3 с които играя ама какво да питам това случайно да не е моя номер?
да взема да пробвам май и аз да питам да не ме изненадат някой ден от тип топ......
А бройката съвпада. Интересно как става това? Пак проверих в списъка - на този телефон има само портмоне, което получих преди 2 дни.
Препоръчани теми