Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 7

  • 38 421
  • 730
# 705
Здравейте! Зарових се в темата...И много искам да се включа, защото имам много голяма колекция Simple Smile
Адрианагела, Амарила, Безистенка, Ваньоуел, Ждан, Мигуела, Иводан, Ицкатихомира, Ваица, Динаела, Циталия, Янак, Щокмак, Чуни,Фадей, Полиния, Ценомир...
Аз толкова харесвам типичните български имена...Простички и красиви Simple Smile
Виж целия пост
# 706
Дочко, Иванета, Игнес, Тилия, Маламир, Благослава, Тихол, Йолина-Райя, Ефросина, Алдеан, Никол-Вивиан, Небесна, Лукан 
Виж целия пост
# 707
Маламир е български хан. На мен не ми е странно име.
Познавам Ефросина, също не ми е странно име.
Виж целия пост
# 708
Невина
Никалъс
Стиван
Виж целия пост
# 709

Ето това е много интересно и ми харесва, звучи ми някак полско или чешко.  Grinning

Маламир не само не ми е странно, ами ми е едно от любимите ми имена, като нищо ако имам още един син, може да се казва така.
Виж целия пост
# 710

Ето това е много интересно и ми харесва, звучи ми някак полско или чешко.  Grinning


Срещаше се преди време в легендарните чешки сериали  Heart Eyes Като аналог на Катерина, както Елжбета е вариант на Елизабет.
Виж целия пост
# 711
Катарджина веднага свързвам с винарските изби, нашенско производство.
Виж целия пост
# 712
Севголия, съпругът Ближен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 713

Ето това е много интересно и ми харесва, звучи ми някак полско или чешко.  Grinning


Срещаше се преди време в легендарните чешки сериали  Heart Eyes Като аналог на Катерина, както Елжбета е вариант на Елизабет.

Значи правилно съм се ориентирала.  Grinning
Виж целия пост
# 714
Здравейтез случайно чааак сега ппаднах на това,че стеобсъждали в миналаа трма името на сина ми  -ЙОНИЯН. Всеки иа право на мнение както и аз го имам и съм страшно щастлива,че избрахме това име.Името за нас с ъжа ми е величествено инаистина го открихме в български именици. Пасва идеално на детето и  вярвам,е след време  гордо ще се представя с него   Второто ми детенце е кръстено ТАДЕЯ - пак необичайно име за нашите ширини,но пък ев славянската традиция и  дори си има именден в българсия църковен календар - 21 август -св Тадей. Така че това име сеоказва по-българско отколкото Иван ,чиито оригинал е реално Йоан.
И за протоколада споделя няколко имена : Тедияна, Сисилия, Максимилияна,Леона иДилея.. Имена,които реално харесвам щом чи правят впечатление Simple Smile

Хайде със здраве и най-важнотое какви хора ще отгледаме , а не дали другите харесвт нашия личен избор !
Виж целия пост
# 715
Гъркиня на 79 г. ,видях го на некролог .
Виж целия пост
# 716
Гъркиня ми напомня за Македонка.

Леона е име, което страхотно харесвам.

Баяна
Аура
Златена
Толи
Тонислав
Румил
Ирма
Пройчо
Вилизар
Карол
Петрослав
Виж целия пост
# 717
Султана
Виж целия пост
# 718

Е, това е класика - "Железният светилник"  Laughing

Виж целия пост
# 719
Ариан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия