ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 901
  • 724
# 150
благодаря , а може ли малко повече информация по въпросите ,които зададох  Confused и на Авен не съм я ползвала , но ми изразиха точно обратното мнение днес, че на Биодерма е по-добра. Какви са характеристиките и на двете и разликите между тях .Благодаря предварително !  Peace
Виж целия пост
# 151
Аз, всъщност, не съм имала нито една от двете, но съм ги пробвала. Ползвам варианта на Шисейдо.
За мен, като покритие, финиш и т.н. Авенската е по-добра. Но и двата вида с фактор 50 са доста тъмни за мен.
В темата за слънцезащитен крем ги бяхме обсъждали, Check Please беше писала подробно. Можеш да погледнеш там.  Peace
Виж целия пост
# 152
събирам мнения за фотодерм пудрата на Биодерма .Покривна ли е , матира ли добре , как се държи в жегата , може ли да се ползва самостоятелно, създава ли излишни проблеми на и без друго проблемни кожи ?


Пудрата не матира въобще. Това си е слънцезащитен тониран крем в компактен вариант. Не дразни кожата, не запушва порите, няма голямо покритие, но пък може да се напластява.
Авен е по-добра като цяло.
Аз от два дни тествам SVR, пак 50 фактор и тя е някак по-суха и при мен определено матира.
Виж целия пост
# 153
крем ? нали е пудра  newsm78 Добре ,дайте малко характеристика на Авенската тогава , същите върпоси имам -ниво на покритие ,матиране , издръжливост , естествено ли стои , личи ли , стои ли като маска или напротив и т. н  Thinking
Виж целия пост
# 154
крем ? нали е пудра  newsm78 Добре ,дайте малко характеристика на Авенската тогава , същите върпоси имам -ниво на покритие ,матиране , издръжливост , естествено ли стои , личи ли , стои ли като маска или напротив и т. н  Thinking

Да. Пудра, но кремообразна. Като компактен фдт.
Виж целия пост
# 155
Аз също препоръчвам Авенската,но тази с 30-ти фактор,тези на Биодерма са малко по-оранжевеещи.Авенската е много добра,но не поръчвай първия номер,колкото и светла да си,втори стои много естествено и има доста добро покритие.Малко по-трудни са за нанасяне поради консистенцията си,но аз лично съм доволна.Най-добре пробвай лично Hug
Виж целия пост
# 156
ами аз сега се позачетох и видях че Авенската е 10 г , а пише че за едно нанасяне е нужен 1 г ... искат да ми кажат , че давам 40 лв за 10 нанасяния ли  Shocked че аз по-добре да си взема Shiseido , Clarins , Clinique ... Вчера като пробвах тестерче на Биодерма помня ,че продавачката ми каза , че тя отива за по-дълго време от Авен и тогава си казах колко пък толкова голяма разлика може да има... Наистина ли ви стига за 10 нанасяния  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 157
Mомичета, кога се слага базата за грим? Имам една база на Lumene , стои в шкафа и незнам кога се слага- след дневния крем, заменя дневния крем или...??
Виж целия пост
# 158
Не знам колко грама са били нужни за едно нанасяне,но определено не са 10.То зависи и от покритието което целиш,аз с едно топване на гъбичката минавам цялото лице.С гъбичката е по-неикономично,с пръсти също става.Аз съм си купувала няколко кутии от Авен,но 30 фактор,50 -ти ми се видя по-гъст newsm78
Виж целия пост
# 159
намирам описание само на 50 фактор , но предполагам нанасянето е същото -
Начин на употреба:

Преди излагане на слънце, нанесете минимум 1 гр. от продукта върху лицето на възрастен**.
** Намаляването на това количество понижава значително нивото на защита.

Още за: АВЕН ПУДРА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА SFP 50 СВЕТЛА (AVENE COUVRANCE COMPACT FOUNDATION CREAM SPF 30), цена и информация
от framar.bg
Скрит текст:
Aна Болейн мнооооого ми хареса подписът ти
Виж целия пост
# 160
Mомичета, кога се слага базата за грим? Имам една база на Lumene , стои в шкафа и незнам кога се слага- след дневния крем, заменя дневния крем или...??

Базата за грим се поставя след дневния крем-изчаква се 10-15 мин.,и тогава;непосредствено след нея се ползва ФДТ,пудра.....ако не ползваш такива продукти,е безсмислено  да се ползва база;аз не я слагам също,когато ползвам и ББ крем Peace
Виж целия пост
# 161
намирам описание само на 50 фактор , но предполагам нанасянето е същото -
Начин на употреба:

Преди излагане на слънце, нанесете минимум 1 гр. от продукта върху лицето на възрастен**.
** Намаляването на това количество понижава значително нивото на защита.

Още за: АВЕН ПУДРА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА SFP 50 СВЕТЛА (AVENE COUVRANCE COMPACT FOUNDATION CREAM SPF 30), цена и информация
от framar.bg
Скрит текст:
Aна Болейн мнооооого ми хареса подписът ти


Скрит текст:
Изплагиатствах го  Whistling
Виж целия пост
# 162
Привет Simple Smile
В чудене съм коя по-нискобюджетна база да пробвам, още не съм съвсем сигурна, че ще искам да ползвам...
Какво ще кажете за тази? Flower Perfection translucent smoothing primer
Скрит текст:

Единственото, на което държа е да не запушва порите.
Виж целия пост
# 163
cutesmallcat, можеш да пробваш и тази на Ревлон, предполагам е съпоставима като цена с тази на Буржоа.
Особено, ако имаш нужда от матиране, Ревлон е много добра база, може и да не минеш към по-висок клас  Mr. Green
http://beautycosmetic.biz/revlon-revlon-photoready-osnova-grim-p-8750.html
Виж целия пост
# 164
cutesmallcat, можеш да пробваш и тази на Ревлон, предполагам е съпоставима като цена с тази на Буржоа.
Особено, ако имаш нужда от матиране, Ревлон е много добра база, може и да не минеш към по-висок клас  Mr. Green
http://beautycosmetic.biz/revlon-revlon-photoready-osnova-grim-p-8750.html
По нашите магазини продава ли се или трябва да се поръчва отнякъде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия