SUPERNATURAL:I Need a (Supernatural) Hug

  • 31 315
  • 686
# 255
Jensen playing with Oscar  Heart Eyes
Виж целия пост
# 256
Честно казано, аз като гледам някой друг сериал, все намирам нещо свързано със СПН в него и най-вече някой, който е участвал преди в СПН.Така че почивките между сезоните ми минават по-лесно.

СПН е спечелило на някакво гласуване.
Supernatural won the following categories in Eonline's Golden Remote Awards:
Drama King: Jensen Ackles, Supernatural
Best Bitch: Naomi, Supernatural
Best Guest Star: Felicia Day, Supernatural
Best Line, Drama: "Cas, it's me. We're family, we need you. I need you." -- Dean,Supernatural
Best Drama: Supernatural

И накрая Дженсън и Джаред са на кориците на изданието на списание TV Guide  за Комик кон 2013г.Много ми харесват кориците.


Особено като гледам снимката на Джаред, си мисля, че снимките им са нови.Най-после снимки, които не е преправени и не са от преди години.
Виж целия пост
# 257
Сладури  Heart Eyes



You're watching SPN.
Then,
Castiel shows up in the episode.
And then,
You're like :
Виж целия пост
# 258
Джен,
Прекрасен пост   bouquet . Много се радвам и за наградите и на снимките. Усещам се, че седяяя и ги глееедам ли гледам замечтано Whistling . Невероятно е в какъв МЪЖ Heart Eyes се превърна Джаред, сравнявайки явно новите промо, Мило, порно снимки с най-старите. Ех... А Дженсън си е красив и класен мъж, както винаги. Джинсовата му риза ми напомня за една мнооого стара реклама на черния Denim афтършейв. Дългите нокти ги имам (по принцип, де, не в момента), лакът също, остава ми Дженсън-а Mr. Green . Колко муй Sunglasses .
Нямам търпение за Комик Кон-а, на който ще видим момчетата, екипа, ще научим нещичко за новия сезон. Джаред ще участва и в The Nerd Machine панела.
От мен имате един [идиотски] тест 'The CW Compatibility Quiz' - Who's your perfect match? Which CW character are you most compatible with? Няма да казвам кой ми се падна, безумие направо Crazy .
Виж целия пост
# 259
Импалка, кажи, де. Flutter Hug

Излезе, че аз съм Карълайн от Дневниците. А тя толкова ме дразни! Close
Виж целия пост
# 260
Здравейте   bouquet
Джен страхотни постери  Hug
Импалке благодаря теста е много забавен
падна ми се Male - Damon Salvatore  Joy
Female Caroline Forbes  hahaha
И двамата от Дневниците  Crazy пфу нито едно попадение от СПН Crossing Arms
Аз и двете направих много забавно   bouquet
Виж целия пост
# 261
Бебе kiss ,
Ама аз теста го разбрах за съвместимост, половинка, 'perfect match'. Като пита 'Looking for:' избираш 'MALE'. Освен ако не съм твърде назадничава Mr. Green ...
Ще си кажа, то е ясно, но искам да видя на вас кои ще се паднат Grinning .
Виж целия пост
# 262
 hahaha То и аз така го разбирам, Импалка, ама цъкнах на Female и така и си остана. Laughing

За Male ми се падна Стефан от ДВ. Sick

Супер идиотски тест. Tired
Виж целия пост
# 263


Много сладко!!!!
Виж целия пост
# 264

Бела, това от сета на СПН ли е?Голяма промяна.Май днес започваха снимките за новия сезон.

Тестът го решавах два пъти.За male двата пъти ми се падна Винсънт Келър от Красавицата и звярът, въпреки че имах лека промяна в отговорите, а за female единият път- Катрин Чандлър пак от Красавицата и звярът, а втория път - Каролайн от Дневниците.

Да добавя, че и аз чакам с нетърпение Комик кона.
Виж целия пост
# 265
Ъхъ, ъхъ ooooh! . Моят резултат е...

Скрит текст:
Дръжте се Laughing ...
Скрит текст:

Ш'са гътна #Shocked !
Преди малко цъках напосоки из отговорите и ми се падна Кастиел hahaha .
Виж целия пост
# 266
Е, Импалке, сега те обичам още повече. Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 267
Аа, за жена ми се падна някаква руса Карлайн, а за мъж - един гладиатор  Laughing Да отбележа, че на места не разбирах въпросите, на места отговорите, а понякога и въпросите и отговорите  Laughing


Преди малко цъках напосоки из отговорите и ми се падна Кастиел hahaha

Сигурно на перфектната работа си отметнала "пица мен"  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
Аа, за жена ми се падна някаква руса Карлайн, а за мъж - един гладиатор  Laughing Да отбележа, че на места не разбирах въпросите, на места отговорите, а понякога и въпросите и отговорите  Laughing

Реших да не го казвам това, че да не се изложа. Blush Не, че ми е перфектен английският, ама... Rolling Eyes

Русата е една вампирка от Дневниците, супер дразнеща, истерична и лигава, според мен. Как може тя да ми е перфектната женска половинка?!? Shocked А Стефан пък колко ме дразни, нEмам думи! Grinning
Виж целия пост
# 269

Русата е една вампирка от Дневниците, супер дразнеща, истерична и лигава, според мен. Как може тя да ми е перфектната женска половинка?!? Shocked А Стефан пък колко ме дразни, нEмам думи! Grinning
И на мен ми се паднаха същите,но не ме дразнят.Всъщност май Кера малко преиграва ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия