SUPERNATURAL:I Need a (Supernatural) Hug

  • 31 315
  • 686
# 285
Джим Бийвър се закача Laughing :

Ох първоначално си мислех, че е истина, а не че се закача, защото в спойлер тв са го дали като истина
http://www.spoilertv.com/2013/07/supernatural-season-9-casting-news-jim.html

Аз не съм много за идеята ако сценаристите я мислят наистина.Не смятам, че трябва да се връща само защото част от феновете го харесват.
Макар че като се замисля след като всички ангели са паднали от Рая на земята, то в Рая остават само душите.Тогава кой ще ги наблюдава и кой ще се грижи за Рая.Може да настъпи хаос сред душите.


Как мислите може ли жената в ляво да е новото приемно тяло на Абадон?Носи подобно на нейното яке.
Виж целия пост
# 286
Director Guy Bee tweeted this pic with the caption, "Hell's Angels have invaded our set... ‪#‎SPN‬ #901"
Виж целия пост
# 287
Джен,
Съгласна съм. Бих приела участие на Боби само под формата на някой и друг флашбек. Не и завръщане завръщане. Обаче има много примери, когато мнението на феновете е променяло значително първоначално замисления ход на сериала. За добро или лошо Rolling Eyes .
Ха! Много интересна е идеята ти за душите в Рая Peace . Мисля си, че ако сценаристите искат да разгърнат докрай мащабите на митологията на сериала, могат да набъркат едновременно и трите отвъдни свята/царства, всички души.
Според мен на снимката е самата Алайна Хъфман. Прелюбопитно Thinking .

Статия Supernatural Chat: A Guide to SPN at Comic-Con 2013
[…] The Supernatural Panel – Sunday, July 21
The days when Supernatural was relegated to the smaller Ballroom 20 are long behind us as the cast and crew take their rightful place once again in the massive Hall H. Be sure to line up early if you want to get a seat as Hall H always fills up fast. I’m talking super-early, like maybe even pack-a-sleeping-bag-and-spend-the-night-in-line early.
Here is the info on the panel, per the official Comic-Con website.
Sunday, July 21 – 10:00am to 11:00am
Supernatural Special Video Presentation and Q&A: Series stars Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, and Mark A. Sheppard, along with executive producer Jeremy Carver return to Hall H to answer questions from the audience about what’s in store for the ninth season of this exciting series. Fans will also be treated to an exclusive video presentation featuring series highlights, as well as a portion of the special features from the upcoming Supernatural: The Complete Eighth Season DVD and Blu-ray release, in stores September 10. The ninth season of Supernatural will premiere this fall in its new Tuesday nighttime period at 9/8c on The CW.

И една чудесна новина:





Ако се запази тенденцията от предишните две години, ще бъде супер забавно. Особено ако Джаред пак си пийне Laughing .
Виж целия пост
# 288
Много сладка снимка на Томас  Heart Eyes .Какъв русоляв с тъмни очи расте.


А да попитам нърд панела от точно колко часа българско време започва и ще го има ли някъде онлайн, че нещо бъркам часовата разлика?Интересувам се за този на Дж2.Миналата година гледах нърд панела на Джаред и беше супер забавен.

Виж целия пост
# 289
Аа, подпийнал Джаред със сломена съпротива ми е отколешна мечта   Laughing Томас вярно много изрусял  newsm78
А точно тази снимка май не съм я виждала, кучката е в опасна поза  hahaha
Виж целия пост
# 290
Въхх, колко е променен Томас, но все така сладък. Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
Много хубав Томас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 292
Един сайт "каза" Laughing , че началото на панела е в 00:00 ч. (българско време) на 22 юли, т.е. полунощ в неделя срещу понеделник. Мисля да го гледам на живо. Линк засега не съм открила, сигурна съм, че ще изникне отнякъде като наближи времето.

Завиждам на псето Crossing Arms . На презрамката на раницата - дори повече Whistling .

Я ги вижте нашите супергерои!

 hahaha hahaha hahaha

Отивам да се сънувам като "damsel in distress" Joy . Или просто затрила се в гората и натъкнала се, Галче, натъкнала Mr. Green , на двама дървари Joy .
Виж целия пост
# 293
Пу дай Боже, па и да ми се връща  Joy
Виж целия пост
# 294
Мамини златни ..  Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 295
Честит рожден ден на Джаред!Да продължава да ни радва, да е все така прекрасен и успешни проекти в бъдеще.


Не  съм много сигурна, но мисля, че днес и Импалка  Hug имаше рожден ден.Честито!Да си жива и здрава.Всичко най-хубаво ти пожелавам.   bouquet
Виж целия пост
# 296
Честит празник на всички прекрасни хора, родени днес! От любов и здраве да не се отърват, късметът и успехът да са винаги с тях! Ай наздраве  Laughing

Виж целия пост
# 297
Гледам, вчера всички сте пили, а днес още не сте станали  Grinning

Нащу най-хубаво. Ама как са отрязали Джен  Laughing


A, намерих още. Тука вече е цяла. Много хубави  Heart Eyes




  Heart Eyes Heart Eyes





Виж целия пост
# 298
Днес имам малко свободно време, много находки и продължавам да досаждам.

това е живо  Shocked Aма Джаред как го гледа, смее ли да нападне  Joy





ау, мръсТница  Crossing Arms

Виж целия пост
# 299
Колко е грижовен Джаред към Томас. Heart EyesМного хубави снимки.Много ми харесва и роклята на Джен.

Дженсън с отговарящата за грима в СПН.
https://pbs.twimg.com/media/BPfNBtTCYAAQBkV.jpg:large
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия