
Това значи ли,, че трябва да лъжа, да мажа, да крещя и обиждам? Не само да не можеш просто да кажеш "Не, няма да се възползвам, не ми звънете", ами и да трябва да обясняваш, че сега ще правиш Инвитро процедури, колко струват те и какъв в бюджетът ти в момента
Чак пък да отделиш и 10 минути. Ами дали ще са 10 минути в един разговор или една минута "зъбене" в десет поредни разговора, каква е разликата?
Тогава ще призная, че вие сте правите и единствения правилен начин е "с рогите напред". Обещавам!
(Това последното също е Българска народна поговорка. Сега някой да не реши, че го наричам грозен... 

Откъде накъде?! Никой не казва, че трябва да се крещи и обижда, аз съм изцяло против невъзпитаните изстъпления. Ама да си гукам 15 минути с някаква непозната и да й обяснявам личните си програми и финанси, че тя да разберяла.....не знам.


Препоръчани теми