Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 724
  • 2 962
# 735
Иска ми се да споделя и моите мисли, дори с риск от линч Simple Smile

Бях преди няколко седмици на въпросната процедура, не знаех на какво отивам, разбрах само почистване на лице и тъй като телефона ми е бил даден от моя много близка /която беше пропуснала да ме информира\ отидох. На място започна да ми се изяснява ситуацията и трябва да кажа, че се държах много провокативно и недоверчиво.
Момичето, което се занимаваше с мен беше много мило и внимателно. На моменти чак жал ми ставаше. Да, опитваше се да ми каже къде какво има по лицето ми, аз отговарях, че се харесвам много. И че не смятам външния вид за най-важен. Че тези неща и системи като тази са ми познати и я репликирах постоянно като кажеше нещо - Да, сега следва това и това, нали. Тя се съгласяваше...

Обаче трябва да призная, че ефекта върху лицето ми беше невероятен. Истината беше, че на финала започнах сериозно да се замислям дали да не си я купя /не ти дават много време да мислиш.../ Съвсем сериозно. Борих се дълго със себе си. Разумът надделя, но след това това бях потисната два дни, че не съм си я купила.
Наистина ми се видя много добра! Защо тук има такова отношение? Освен, разбира се, факта, че никой от нас не обича да го обработват...Но тук не беше като рейнбоу - чисти ли наистина, не чисти ли... Това го видях със собствените си очи, факт!
Никой не ме е насилвал да си я купя, макар колебанието ми да беше споделено. Имена ми казаха да дам колкото мога, аз дадох 2-3 и това е, нямаше драма. Само моята Sick

Виж целия пост
# 736
Иска ми се да споделя и моите мисли, дори с риск от линч Simple Smile

Бях преди няколко седмици на въпросната процедура, не знаех на какво отивам, разбрах само почистване на лице и тъй като телефона ми е бил даден от моя много близка /която беше пропуснала да ме информира\ отидох. На място започна да ми се изяснява ситуацията и трябва да кажа, че се държах много провокативно и недоверчиво.
Момичето, което се занимаваше с мен беше много мило и внимателно. На моменти чак жал ми ставаше. Да, опитваше се да ми каже къде какво има по лицето ми, аз отговарях, че се харесвам много. И че не смятам външния вид за най-важен. Че тези неща и системи като тази са ми познати и я репликирах постоянно като кажеше нещо - Да, сега следва това и това, нали. Тя се съгласяваше...

Обаче трябва да призная, че ефекта върху лицето ми беше невероятен. Истината беше, че на финала започнах сериозно да се замислям дали да не си я купя /не ти дават много време да мислиш.../ Съвсем сериозно. Борих се дълго със себе си. Разумът надделя, но след това това бях потисната два дни, че не съм си я купила.
Наистина ми се видя много добра! Защо тук има такова отношение? Освен, разбира се, факта, че никой от нас не обича да го обработват...Но тук не беше като рейнбоу - чисти ли наистина, не чисти ли... Това го видях със собствените си очи, факт!
Никой не ме е насилвал да си я купя, макар колебанието ми да беше споделено. Имена ми казаха да дам колкото мога, аз дадох 2-3 и това е, нямаше драма. Само моята Sick



Имайки предвид съдържанието (което беше постанто по-напред в темата) на продуктите не се учудвам за временния ефект, който имат, лошото е обаче, че не е ясно при продължителна употреба какви биха били страничните ефекти. А и имам силни подозрения, че след известно време кожата (при неползване) би могла да стане още по-сбръчкана, отпусната и т. н. А и голяма част от изпробвалите я дами споделиха обриви и дори гнойни пъпки след "процедурата".
Nizza, ако аз бях на твое място бих била притеснена единствено от факта, че съм се подложила на канцерогенна прцедура (поне от информацията дадена до момента форума и подозрителната липса на таква на сайта на самата "компания") и бих се радвала, че не съм се излъгала да закупя нещо, което би могло да има отрицателен ефект върху здравето ми.

Виж целия пост
# 737
Ами да, най-вероятно сте прави, когато нещо е толкова бързо ефективно, има нещо съмнително. Да не ме е яд, че си спестих 2000 лв... Wink
Виж целия пост
# 738
Здравейте,
Искам и аз да споделя моят непълен опит с такава демонстрация. И на мен ми звъннаха - моя позната беше дала номера ми, но бяха почивни дни и не бях в София. При второто обаждане отново нямах възможност, но в понеделник ми звъннаха и питаха директно колко часа във вторник мога. Разбрахме се за 19 ч. Едва няколко часа преди часа ми реших да проверя каква е тази козметична компания. Определено негативните мнения преобладаваха, но моята позната и някоя и друга колежка казаха, че все пак имало ефект от тези кремчета. Девойката по телефона ме питаше как ще се предвижа до тях и ме упътваше. Впоследствие ми се наложи да ида с градски транспорт и съответно се обърках с намирането на адреса. В 17.45 ч. ми звъняха от непознат номер, но аз бях на служебния телефон и не можех да вдигна. В 18.45 ч. точно като слизах от автобус 94 ми звъннеше телефона, но докато го извадя от чантата на второто прозвъняване ми затвориха. В 19 ч. мислех, че съм на правилното място, но не виждах бизнес сграда. Звъннах на един от номерата звънели ми по-рано, но не ми отговориха и тъкмо мислех, че напразно пропътувах половин София, когато ми звъннаха и казах, че явно съм на грешно място. Девойката знаеше, че съм с автомобил, но й обясних, че съм с градски транспорт и тя заучено ми обясни - втората пряко в ляво след спирката на автобуса, но като й казах, ме съм на вътрешната успоредна на булеварда пряка, се сконфузи - очевидно е от скоро в София и знае само заученето текстче...Както и да е, след по-малко от 5 минути бях в сградата им. беше 19.19 ч. и девойката ми каза, че съм си изпуснала часа и е зает вече...Предложи да запазим нов час. Защо вместо да ме доразкарва не ми го каза по телефона!? Знае ли, че съм млада майка, която изгуби 3 часа в пропътуване на София вместо да е при детето си. Как си позволяват да ми пропиляват времето. Ще кажете е нали всичко е безплатно, но не е в това въпроса, нали?! Освен това дори обяснението как да стигна с автомобил за мен финално беше объркващо - ако идвате от центъра след Фантастико...вие за кй магазин мислите....идвам от център НДК по Симеоновско шосе - там няма ли фантастико точно на входа на Студентски град. Ако искаш да продаваш козметика за 30+ години как решаваш да се позиционираш в Студентски град, където са предимно 18-25 годишни!? Питат дали кърмиш или си бременна - какво Ви говори за безопасността на предлаганите продукти. убеждавали да дадеш номера на баба ти - те наясно ли са колко взима един пенсионер в България?! Фолк певицата Анелия им била клиентка - е за нея това е хонорар за една вечер....Цялата схема е много съмнителна и ми се иска тази компания да бъде проверена от повече органи - данъчни, здравни и КЗП.
Виж целия пост
# 739
Охх...напоследък често ми се налага да минавам покрай сградата и като гледам колко заблудени женици има...направо ми иде да спра колата и да им кажа в какво се забъркват...ама винаги има някой който виси отпред от компанията и наблюдава:D

За хората,които още се чудят да работят ли там-скъпи,момичета-не случайно офисът е разположен в Студентски град-за да може да използват евтиния труд на наивните студентки...Заплащане от 1300лв е доста смешно,на мен ми и казаха,че ще взима 1000лв...за 6 работни дни,ноооооо се оказа,че всъщност 400 е твърдото ...останалото ако си го изкараш,а това няма как да стане:)Да не говорим за отвратителното отношение на управляващата българка...просташки изказ ,облекло на ....сещате се..Всички там работят под стрес и в страх...под видео наблюдение и постоянно подслушване

Виж целия пост
# 740
Просташкият изказ и поведение май им е запазена марка.
Виж целия пост
# 741
Ох...напоследък често ми се налага да минавам покрай сградата и като гледам колко заблудени женици има...направо ми иде да спра колата и да им кажа в какво се забъркват...ама винаги има някой който виси отпред от компанията и наблюдава...

Мен не би ме било страх да заговоря някое/-я отиващо/-а натам момиче/жена, за да го/я предупредя какво го/я чака.
И какво ще ми направят наблюдаващите отвън 'охранители'?
Ще се саморазправят с мен на място, или пък ще ме нарочат за проследяване, за да разберат къде живея, с цел бъдеща саморазправа - и двете опции ми изглеждат несериозни и малко вероятни...
Не знаят на кого ще попаднат и какво ги чака... Wink

Извън или до входа на сградата не виждам как могат да ми навредят... Whistling
Виж целия пост
# 742
Хайде и аз в кюпа! и на мен ми се обадиха да ме поканят на презентация и процедура. На репликата ми, че не искам да имам нищо общо с тях, се опитаха да ми обяснят как съм се подвела по чужди мнения, че тяхната козметика е най-прекрасната и чудесната и дрън-дрън. Директно затворих. Но вече имат поредното име, което не разбрах, за съжаление:(
Виж целия пост
# 743
Здравейте! Днес бях на интервю в тази фирма и тъй като всичко ми се стори доста странно, реших да проверя какво има за фирмата в нет-а. Много се радвам, че попаднах на този форум и прочетеното в него ми помогна да реша дали всъщност искам да се занимавам с такава работа... докато чаках да се проведе интервюто ми направи впечетление, че наоколо има доста жени - на пръв поглед с минимални или средни доходи, които чакаха за някакви "спа часове" и постоянно ги викаха като на конвейр... За съжаление точно тези хора позволяват да се манипулират - започвам да се замислям, че масово населението ни е много необразовано  ooooh!
Виж целия пост
# 744
Много благодаря на всички споделящи в темата! Аз попаднах съвсем случайно на нея, търсейки в Гугъл карта с адреса на фирма "Алфа Еко Трейд" на Проф. Атанас Иширков 13. Аз съм от потенциалните "рибоци" - имах уговорен час и за малко да попадна в мрежата, ако не бях попаднала тук във форума. Затова добавям и моят опит: Тактиката, която ми приложиха и при която аз въобще не се усъмних, че може да има нещо нередно беше следната: Обадиха ми се за да ме информират, че моя близка лично ми е направила подарък - една безплатна козметична процедура с много специална израелска козметика. Моята близка била тяхна много доволна клиентка и тя е пожелала да ми направи подаръка. Споменаха и да си нося личната карта, но не помня точно по каква причина - беше нещо безобидно във връзка с охраната или подобно. Аз се обадих на моята близка за да и благодаря за специалния подарък и да питам за повода и тя ми каза, че не е чак толкова специален - било безплатна демонстрация на нова козметика, добра, но за съжаление много скъпа; да, тя била доволна от процедурата и накрая дала телефоните на 15-тина приятелки. След като попрочетох оттук-оттам в темата за съмнителните съставки в продуктите, омайването и зомбирането, реших да се откажа от "подаръка" си - опитах да се обядя на телефона, от който ме бяха търсили, но той не отговаряше. Обадих се на телефона, посочен в сайта на фирмата (който намерих тук) и отмених запазения си час без много обяснения, като отказах услугите им и занапред. После имаше още едно обаждане от дамата от първия телефон, обяснения от моя страна и надявам се с това да приключим.
Отново благодаря за темата и за цялата информация!
Виж целия пост
# 745
Такаа,аз съм поредната подлъгана от тия измамници-съжалявам че не попаднах на тая тема по-рано. Та да разкажа как се разминах на косъм  Rolling Eyes
Обаждат ми се като ми казват,че са от козметично студио,което прави почистване на лице по нова технология.Навих се да отида,защото казаха,че ме е препоръчала моя приятелка. Като отидох там и ме заведоха в една малка стаичка,мацката ме изправи пред едно огледало да кажа какво съм виждала.По принцип съм доволна от кожата си,но тя почна да ми изрежда такива дефекти,че почнах да се замислям дали аз не виждам правилно.Като й казах каква козметика ползвам/Shiseido/ поне нямаше наглостта да каже,че е скапана а през цялото време ми обясняваше колко скъпо ще ми излезе с Шисейдо,защото тепърва ще трябва да си купувам кремове против бръчки и т.н. Намаза ми половината лице и трябваше да кажа какъв невероятен резултат имам  newsm78 Не видях нещо по-различно честно казано,но за да й угодя казах че съм възхитена. Tired Тя почна да ми показва как ми се е вдигнал контура,как са ми изчезнали мимическите бръчки.... Реших че вижда по-добре от мен отстрани и замалко да се вържа.
 Оттам нататък почна да ме облъчва  като почти забрави да ми направи процедурата и на другата половина. Първо бяха стандартните въпроси с какво се занимавам.Но вече държанието й граничеше с агресивно. Почна да ме пита колко точно пари имам в себе си,колко мога да дам като първоначална вноска и т.н.И тук вече ме изгуби  hahaha .Ако беше продължила да ми разказва за невероятния ефект,който имам щях да съм поредния шаран,който да се хване,защото по едно време сериозно обмислях да си купя тия чудодейни кремове. Каза че трябва да пита финансовия отдел дали ще ми разрешат да плащам по-малки вноски като ме предупреди,че може да ми откажат  newsm78 Ето тук вече ми стана смешно и почнах да се забавлявам как мацката искаше вече на живот и смърт да ми я продаде. Казах й,че трябва да се допитам до мъжа си и тя каза,че промоцията важала само за този ден,Казах добре,ще се обадя до края на деня да кажа, а тя -ми то всъщност е само Happy Hour,а не до края на деня  Mr. Green Казах й -еми ок. Лелее смях
 Вече се забавлявах да я гледам как със зъби и нокти драпе да ми ги пробута тия кремчета. Почна да ми разказва как другите клиентки криели от мъжете си,що трябвало да му казвам,колко пари давал той за колката си и за въдици и т.х Можело да му казвам,че тия пари ги давам за козметик и т.н,т.н Направо побеснях вече.Мъжа ми никога нямаше да ми направи проблем,това ми беше предтекста да се измъкна, а тя взела да ме учи как да лъжа мъжа си  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Казах й, че отстъпката,която правят при разсрочено плащане е смешно ниска/ 100 лв/ и че като го обсъдя с мъжа си,ще дойда да си я купя.Тя почна почти плачевно да ми казва как никой после не можел да си я купи,колко много са 2000 лв,как ще ги събера, как една клиентка теглила заем да си ги купи и й излязли 5000 лв с лихвите......
 Направо се чудех как да се махна вече.  #2gunfire За късмет мъжа ми точно тогава се появи/ защото ми казаха че процедурата е 1 час, а вече бяха минали 2 и половина/Друпнах го и го изведох навън. Почнах да му разказвам за агресивния им маркетинг и тия след 5 минути почнаха да ми звънят супер настоятелно от различни номера
 hahaha hahaha hahaha
Отвратена съм от тях,просто не знаех за тях,отидох само защото казаха името на моя приятелка. Радвам се само,че сгрешиха как да ме облъчват- ако бяха продължили да ми обясняват колко се нуждае кожата ми от тия кремчета,щях да си тръгна с куфара им,но да ми дава няква девойка акъл как да лъжа мъжа си и че не е нужно да му казвам колко пари съм дала  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 746
Мале хора,добре сте направили тази тема, че ако не ви бях намерила щях и аз да ида. Днес ми звъни някакъв непознат номер, вдигам аз и ми обясняват,че са от някаква козметична фирма, една моя приятелка била при тях и им дала телефона ми. Как ми правят подарък разкрасителни процедури,без нищо да плащам, просто  подарък и днес или утре да ида. Уговорихме се за час и си затварям аз доволна телефона, все пак аз си имам голяма любов към кремчета и тем подобни козметики  Grinning И е преди малко си викам редно е да проверя все пак каква е тая фирма и козметиката,за да имам представа какво ще е. И въобще не предполагах ,че става въпрос за такива измами и проблеми, само като попрочетох тук и не знам за лицето,ама косата ми се изправи (от ужас)   Rolling Eyes Определено няма да ида там, добре сте описали всичко тук,за да не се прецакам и аз. Е сега изчетох тук до 15 страница и направо нямам думи...няма да стъпя там,че да не си патя и аз...
Виж целия пост
# 747
Здравейте всички. От самото начало чета темата и не мога да се начудя,как някои хора вярват на всичко което видят в Интернет пространството! Да започнем с въпросната госпожа "кафе с мед". Прочетете първият пост! Нейната приятелка която си е купила козметиката и е ДОВОЛНА, е дала нейният телефон! Забележете, че доволната приятелка не пише нищо негативно,а въпросната госпожа "кафе с мед" бълва огън и жупел. Сега да ви разкажа за госпожата "кафе с мед"-39 годишна,уж инженер по професия. Беше моя клиентка (аз съм въпросната консултантка с потрепващата двойна КОЖА и неизвестно как съм завършила консерватория)! Та въпросната госпожа,още с пристигането си в офиса,започна да се държи ужасно невъзпитано.Като начало заприказва останалите дами които чакаха да ги повикат и ги убеждаваше че ще чакат 2 часа,че по-добре да си ходят, да не се занимават с глупости! После демонстративно си извади някаква книга от чантата за да убиела времето. След 5 минути, се качи с мен в кабинета. Поканих я да дойде на огледалото и да ми покаже какво би искала да подобри в лицето си, при което тя застана в другия край на стаята,казвайки ми че не си познава лицето!!!!!!!!!!!Не си го била виждала,защото у тях нямало огледала!!!!!!! Аз естествено в първия момент не можах да повярвам, но на въпроса ми как така нямат огледала, тя отговори , че имали едно което било долу ниско,за да си гледала краката и дрехите дали са и ок. С много увещания тя най-накрая се приближи до "страшното" огледало. Погледна се и каза че си е добре. Можете да си представите колко "добре" изглежда жена на близо 40 години,която не се е грижила изобщо за лицето си,не го е виждала и освен с вода,с друго не го е почиствала.Както и да е.... След края на демонстрацията аз не и поисках да ми дава телефони на нейни познати,които да поканим (прецених, че няма смисъл да каним сектанти които отричат огледалата)и я изпратих ! След което разбрах, че тя дигнала скандал на рецепцията,защо не съм и поискала телефони,а на нейната приятелка съм поискала. Казала , че много държи да ме накажат за това и че не съм и провела демонстрацията като хората-изкарала съм я грозна и т.н. Всичко това мога да ви го докажа и даже мога да ви го покажа(има го на запис)!!!! Целият офис си умира от смях като го гледа! Та вие всички се водите по акъла на някаква сектантка, чието единствено желание е да стои по цял ден с ръце заровени до лактите в земята? Или на "богиня", която даже не е стъпвала в офиса, но хей така си чеше езика от скука? Та мили дами, помислете поне малко преди да вярвате сляпо на всичко което четете в интернета! А на въпросните дами които са се "отървали" само мога да кажа: ГРОЗДЕТО Е КИСЕЛО, ЗАЩОТО Е ВИСОКО !!!!!
Виж целия пост
# 748
Мило грозде, успокой се и си преподреди спомените. Бъркаш ме много жестоко с някоя от другите си "доволни" клиентки  bouquet. Скандали не вдигам никога, а инженер сигурно съм била в някой минал живот Joy hahaha
Благодаря, че ми оправи настроението.
Чакаме записа!
Виж целия пост
# 749
Popcorn beer И аз чакам киното  Mr. Green
Все си мислех, че Дешели няма накъде повече да се компрометират, но след това душевно излияние на госпожа Оцетова, затвърдиха отрицателното си впечатление.

Уважаема госпожо консултант, със същия патос бих попитала - как да повярваме на вашето 'откровение', че нали и то е в Интернет пространството?!! Crazy Или ако си го прочетем пред огледалото, ще е по-различно Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия