Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 5

  • 32 683
  • 761
# 510
Здравейте и от мен, направих си тест вчера и ми показа съвсем леко забележима втора чертичка  Party. Прочетох инструкциите на теста и там пишеше, че ако има такава леко забележима втора чертичка да се направи друг тест след 48 часа,вие как мислите имам ли за какво да се радвам?
Виж целия пост
# 511
Имаш Wink Но все пак изчакай търпеливо - ако е там бебето, няма да ти избяга Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Здравейте момичета, на 25 -ти трябва да ми дойде, знам че е рано, но изпитвам много силна тежест ниско долу в корема и болки в десния яйчник, освен това ме боли и  кръста и гърба. Притеснявам се по-скоро да нямам някакъв здравословен проблем с тази болка в десния яйчник, възможно ли е тази болка да е симптом на бременност??? Confused
Виж целия пост
# 513
Случвало ли ви се е да имате втора черта извън полето за тестване (тестовете са лентички). Закъснява ми с 2 дни, а теста показва втора черта, но извън въпросното поле  ooooh!
Виж целия пост
# 514
Рости, всичко е възможно, но е в кръганнандогатките, наорави тест , иначе няма как да гадаем.

Камице, снимай и дай да видим, за да коже да помогнем с предположение  newsm78
Виж целия пост
# 515
И аз с предната си бременност имах такива болки, точно в десния яйчник, но не толкова силни, колкото ги описваш ти...  Confused По-добре изчакай датата на М и направи тест... Ако е отрицателен трябва да отидеш да те види доки... И при киста така боли... (силно се надявам да е  newsm30 ) ... Стискам палци Simple Smile

Случвало ли ви се е да имате втора черта извън полето за тестване (тестовете са лентички). Закъснява ми с 2 дни, а теста показва втора черта, но извън въпросното поле  ooooh!

То не е точно черта, ами по-скоро е доста по-разлято и голямо ... Всеки път ми става така с лентичките, може би с касета нампример е същото, но няма как да го видим... Не мисля, че това е положителен резултат, не че искам да те отчайвам, ама тестовите чертички са там, именно заради химическата реакция, която правят с урината. Според мен си купи по-надежден тест и го направи утре сутринта с първата урина... чакаме резултати !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 516
И аз с предната си бременност имах такива болки, точно в десния яйчник, но не толкова силни, колкото ги описваш ти...  Confused По-добре изчакай датата на М и направи тест... Ако е отрицателен трябва да отидеш да те види доки... И при киста така боли... (силно се надявам да е  newsm30 ) ... Стискам палци Simple Smile
не, не са силни -грешно съм се изразила, по-скоро е леко боцване, а тази вечер имам температура 37.2, предните дни 37.00, знам че БТ е важна, но този месец реших да си почина от термометри и тестове за овулация и да видя какво ще стане!
Виж целия пост
# 517
Случвало ли ви се е да имате втора черта извън полето за тестване (тестовете са лентички). Закъснява ми с 2 дни, а теста показва втора черта, но извън въпросното поле  ooooh!

То не е точно черта, ами по-скоро е доста по-разлято и голямо ... Всеки път ми става така с лентичките, може би с касета нампример е същото, но няма как да го видим... Не мисля, че това е положителен резултат, не че искам да те отчайвам, ама тестовите чертички са там, именно заради химическата реакция, която правят с урината. Според мен си купи по-надежден тест и го направи утре сутринта с първата урина... чакаме резултати !  Heart Eyes

То там е работата, че не е като разлято ми си е перфектно очертана черта. Между другото, днес внезапно ми изчезнаха предменструалните симптоми, освен болките в гърдите.
Виж целия пост
# 518
С такава графика много трудно би била бременна.
Виж целия пост
# 519
Рости, на мен това "боцване" ми звучи като симптом, като се има предвид, че още е рано за ПМС...  Simple Smile
Имай търпение и след 5 дни си направи тест... И аз в момента имам същите "симптоми", но вече не знам дали не си въобразявам... Температурата спрях да я меря, защото мъжо ми изхвърли термометъра... Каза, че се превръщам в параноичка и трябва да се отпусна малко, за да стане чудото... Може и да се окаже прав ! А температурата ако ти се задържи така и два дни след датата на МЦ, най-вероятно ще ставаш мама... Стискам палци !  Heart Eyes

Камице, това за първи път го чувам, дано да се е случило чудото... Защо не пуснеш снимка да поумуваме с теб ?  newsm78
Виж целия пост
# 520
И аз с предната си бременност имах такива болки, точно в десния яйчник, но не толкова силни, колкото ги описваш ти...  Confused По-добре изчакай датата на М и направи тест... Ако е отрицателен трябва да отидеш да те види доки... И при киста така боли... (силно се надявам да е  newsm30 ) ... Стискам палци Simple Smile
не, не са силни -грешно съм се изразила, по-скоро е леко боцване, а тази вечер имам температура 37.2, предните дни 37.00, знам че БТ е важна, но този месец реших да си почина от термометри и тестове за овулация и да видя какво ще стане!

Първо температурата трябва да е мерена сутрин рано и второ температура от 37 през деня не е висока!
Виж целия пост
# 521
Рости, на мен това "боцване" ми звучи като симптом, като се има предвид, че още е рано за ПМС...  Simple Smile
Имай търпение и след 5 дни си направи тест... И аз в момента имам същите "симптоми", но вече не знам дали не си въобразявам... Температурата спрях да я меря, защото мъжо ми изхвърли термометъра... Каза, че се превръщам в параноичка и трябва да се отпусна малко, за да стане чудото... Може и да се окаже прав ! А температурата ако ти се задържи така и два дни след датата на МЦ, най-вероятно ще ставаш мама... Стискам палци !  Heart Eyes

Камице, това за първи път го чувам, дано да се е случило чудото... Защо не пуснеш снимка да поумуваме с теб ?  newsm78
Laughing Laughing и аз съм напът да остана без този уред Laughing Дано да не се  филмирам за пореден месец, че ставам все по-добра в сценариите! Успех и на теб! Praynig
Виж целия пост
# 522
Ей такава е чертата, тази снимка пак е моя, от преди няколко месеца. Оказа се химическа бременност тогава, но мисля, че е просто съвпадение, просто както каза Тroy, този месец мисля, че дори нямам овулация, теста го направих от любопитство.

http://www.prikachi.com/images/772/6132772A.jpg
Виж целия пост
# 523
Определено не си имала овулация и не си бременна. Късмет за следващия месец. Wink
Виж целия пост
# 524
Камице, я снимай, снимай теста. Не е ясно какво се случва, ное хубаво утре , рано пак тест, ако пак е така не ясне, задължително чхг, ако е положителен, лекар у прогестерон, защото верно графиката хич не е розова, ама съм виждала и бременни такива.....мноооого малко, ама съм виждала.

Как и къде мериш температурата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия