Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 5

  • 32 676
  • 761
# 585
Резултата е много нисък, направи нов тест след 48 часа, ако пада значи е прекъснала да се развива.
Виж целия пост
# 586
Резултата е много нисък, направи нов тест след 48 часа, ако пада значи е прекъснала да се развива.
И аз така мисля.
Виж целия пост
# 587
Ох момичета , за жалост бяхте прави за тази химическа бременност . Сега бях на гинеколог - това се оказа . Нищо - да се надяваме другия месец  Wink
Виж целия пост
# 588
Спокойно, не се е случило нищо необичайно. Това се случва често, но в повечето случаи дори не научаваме за това. Ако не беше си направила теста просто никога нямаше да разбереш и да се притесняваш. Успех за слдващия месец.
Виж целия пост
# 589
Здравейте,искам да ви попитам нещо,което много ме плаши.Цикълът ми закъснява с 6 дни правих 3 теста и имам на всеки от тях 2 много ярки червени чертички.До тук всичко е много добре,но днес бях на доктор и той ми каза,че не вижда бременност CryВъзможно ли е да съм бременна,но да е твърде рано да се установи,а чертичките са много ясни .Благодаря ви за отговорите,предварително.Чакам бебчо вече 3 години,дано да го има.
Виж целия пост
# 590
Здравейте,искам да ви попитам нещо,което много ме плаши.Цикълът ми закъснява с 6 дни правих 3 теста и имам на всеки от тях 2 много ярки червени чертички.До тук всичко е много добре,но днес бях на доктор и той ми каза,че не вижда бременност CryВъзможно ли е да съм бременна,но да е твърде рано да се установи,а чертичките са много ясни .Благодаря ви за отговорите,предварително.Чакам бебчо вече 3 години,дано да го има.
Напълно е възможно и по-скоро си бременна. Аз като правих тестове бяха точно след седмица закъснение и изчаках още една преди да отида на лекар. Успех  Hug
Виж целия пост
# 591
Здравейте,искам да ви попитам нещо,което много ме плаши.Цикълът ми закъснява с 6 дни правих 3 теста и имам на всеки от тях 2 много ярки червени чертички.До тук всичко е много добре,но днес бях на доктор и той ми каза,че не вижда бременност CryВъзможно ли е да съм бременна,но да е твърде рано да се установи,а чертичките са много ясни .Благодаря ви за отговорите,предварително.Чакам бебчо вече 3 години,дано да го има.
Напълно е възможно и по-скоро си бременна. Аз като правих тестове бяха точно след седмица закъснение и изчаках още една преди да отида на лекар. Успех  Hug
Много благодаря имах нужда от успокоение ще се побъркам от мислене,дали всичко е наред,какво се случва изчислявам гестационни седмици излиза,че съм в пета,а докторът не вижда нищо в главата ми е пълен хаос.Благодаря за надеждата Hug
Виж целия пост
# 592
Успокой се и изчакай още. И отиди при друг лекар, евентуално с по-добра апаратура. Щом тестовете отчитат, по всяка вероятност бременност има, вече за съжаление има други възможности като извънматочна или кухо яйце (те все пак обаче са по-редки, не ги мисли).
 
А в тези седмици много лесно се бърка в коя точно седмица си, особено ако не си си мерила овулацията, винаги е възможно да е била по-късно, отколкото предполагаш, съответно да си мислиш,че си в пета седмица, а зародишчето да отговаря на четвърта или дори края на трета.
Виж целия пост
# 593
Здравейте момичета, днес не издържах на напрежението и си направих тест за бременност -отрицателен, ден преди очаквания МЦ. Много се притесних, защото температурата ми продължава да е 37.2-3, а за мен не е нормална, мерих  БТ тази сутрин и беше 36.7, тази температура вечер много ме притеснява. Имам и тежест в кръста, след 5 минута права,  търся къде да седна, освен това миналата нощ изпитах много силна болка в корема, като че ли ми идва, но беше малко по-различна, къркори ми стомаха. Интересното е, че не ме болят гърдите, а те винаги ме болят преди цикъл. Как мислите има ли надежда?
Виж целия пост
# 594
TЕмпература мерена през деня няма никакво значение! Важна е температурата преди ставане и 37.2 не е висока температура!
Виж целия пост
# 595
rossti08,имах по4ти същите симптоми като твоите и днес ве4ерта се събудих от болки,а сутринта ми дойде,останалите признаци май си ги бях въобразила,както при пове4ето от нас  Laughing стискам ти палци при теб да не е това ,а да е  preggo ние запо4ваме този месец пак,но аз съм си взела и 4ас за  преглед за мое успокоение,4е вси4ко е наред и с мен и с ММ,съветвам и теб Wink
Виж целия пост
# 596
Благодаря Devora1984 за подкрепата! Успех и на теб през този цикъл. Аз продължавам да си чакам моята лелка, все пак имам някакви надежди, но по-скоро знам, че ще дойде. Само май обърква плановете ми за уикенда, тъй  като я чаках днес и до събота неделя да я няма, за да отида на басейн в тези жеги, но по законите на Мърфи......
Виж целия пост
# 597
Момичета, здравейте. Притеснена съм имам 3 дни закъснение направих си два теста Blue Dream и двата отрицателни. Нямам никакви симптоми нито за бременност нито за МЦ. Забелязах, че на тестовете пише само за ин витро. Дали не са отчели правилно. Как мислите. Предполагаемата О беше на 10 юни ако се е забавила може тестовете още да не отчитат.  newsm78
Виж целия пост
# 598
Ох, стига с това ин-витро, това, което пише на тестовете, не се отнася зза ин-витро ОПЛОЖДАНЕ! Направи си кръвен тест или изчакай още няколко дни.
Виж целия пост
# 599
Привет, момичета ! Днес ми е 6-ти ден от предполагаемата овулация и до скоро нямах никакви симптоми (освен заплашително нарастващи и чувствителни гърди, дори мъжо го отбеляза със широка усмивка  Grinning ) Снощи след вечеря започна да ми се гади... Едно странно бълбукащо оригване  newsm78 ... киселини... Предменструални болки, които ме събудиха по средата на нощта и дори станах, за да пишкам (което до сега не ми се е случвало) ...  Thinking ... И докато се тътрех до банята ме обзе увереността, че се е получило. Praynig ... Дано да е наистина това, за което се надявам... Успех на всички и слънчев и усмихнат ден !  Heart Eyes

П.С. Няма значение дали пише, че за за ин-витро или не, теста отчита нивото на чхг в урината.
А чхг започва да се покачва от момента на вгнездяването в матката, което се случва на 6,7,8 ден от датата на зачеването, зависи. Изчакай още няколко дни или си пусни кръвен тест. Той не греши... Успех ! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия