Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 5

  • 32 675
  • 761
# 615
mariq13, няма смисъл да се хабиш за тази тема.

Тук има големи разбирковци с  "изключително любезен тон "

Виж целия пост
# 616
Ненужен е единствено твоят пост. Аз отговор съм дала, а ти спамиш.
Ако не си видяла,да ти кажа,че absolutpartystar е отговорила преди теб(много по-приемливо),и твоят лишен от смисъл отговор е напълно излишен.Алексче неискам да се заяждам с теб,наистина съм на мнение,че ако неможем да помогнем на потребител,няма смисъл от отговори като "не съм врачка"и т.н.просто подмини поста и така  Peace Няма желаещи,които да правят нова тема(ако можех,щях да се заема),и не е лошо да отговаряме по същество и да пазим добрия тон!Извинявай ако съм те засегнала,но не визирах лично и само теб,просто последният такъв пост ме провокира да го напиша  Whistling
Виж целия пост
# 617
Привет дами!Нова съм във форума и за да прекратя дразгите по между ви ,ще разкажа какъв е моят случай Wink
Последната ми менструация беше на 26.05 ,като цикълът ми по принцип не е много редовен ,но най-често е около 30-32 дни.Този месец на 21 уж ми дойде и то по-рано,което до сега не ми се беше случвало.Имах доста силни болки и дори пих аулин. Менструацията ми продължи 2-3 дни ,а по принцип ми е 6-7.Беше доста оскъдна ,като мога да кажа че имаше кръв само ,когато отида до тоалетна.Сега след като вече нямам кръвотечение ,продължавам да имам болки ниско долу и в кръста и се чувствам доста отпаднала.Има ли тук някоя от вас ,на която й се е случвало нещо подобно или пък някоя ,която да е карала т.нар."цветна бременност"? Ще се радвам ,ако споделите опит Hug
Виж целия пост
# 618
Майка ми е имала кървене,докато е била бременна с брат ми,и за това е разбрала чак в 4ят месец...защото си е мислила че е невъзтановеният от предните 2 раждания цикъл(и тримата сме през година родени),но то е било мн.по-различно от един нормален цикъл.
Възможно е да е някаква аномалия в цикъла,много момичета пишат че им се случват странни неща с М.след започване на опитите за бебче.Можеш да си направиш тест,и ако има нещо той ще отчете,въпреки че си получила кървене.
Виж целия пост
# 619
Здравейте, момичета! Цикъла ми идва на около 28-30 дни, като последния ми МЦ беше на 29.05. Правихме секс на 15,16,17,18.06 без да се пазим. На 19.06 гърдите ми станаха чувствителни и усетих леки пробождания. Знам, че е било рано, но никога не са ме болели гърдите по време на овулация или преди цикъл. Възможно ли е овулацията ми да е била около 15-ти? Нямам симптоми за цикъл или бременност (макар, че при първата ми бременност нямах никакви симптоми освен липса на МЦ), а трябваше да ми дойде вчера или днес.
Виж целия пост
# 620
Здравейте, момичета! Цикъла ми идва на около 28-30 дни, като последния ми МЦ беше на 29.05. Правихме секс на 15,16,17,18.06 без да се пазим. На 19.06 гърдите ми станаха чувствителни и усетих леки пробождания. Знам, че е било рано, но никога не са ме болели гърдите по време на овулация или преди цикъл. Възможно ли е овулацията ми да е била около 15-ти? Нямам симптоми за цикъл или бременност (макар, че при първата ми бременност нямах никакви симптоми освен липса на МЦ), а трябваше да ми дойде вчера или днес.

По принцип всичко е възможно, но на мен ми се струва, че при стандартна ову, сте я изпуснали.
Колкото до симптомите, не разчитай на тях. От личен опит ти го казвам.
Виж целия пост
# 621
Не можем да ти кажем кога е била овулацията, но ако е била на 15-ти, то можеш да разчиташ на тест 14 дни след това, т.е 29-ти, въпреки че някои момичета ще получат бледа втора и няколко дни преди това, така че можеш да се тестваш и да разбереш със сигурност дали си бременна. А дали овулацията е закъсняла или има някаква друга причина за закъснението ти е най-добре да се консултираш с гинеколога си. Пиши какво е станало след това
Виж целия пост
# 622
Благодаря ви, момичета!   bouquet Ще изчакам още ден-два и ще направя тест, че имам предчувствие, че ще ми дойде. Ще пиша какъв е резултата Hug
Виж целия пост
# 623
Момичета, при мен "лелката" още не е дошла, закъснението ми е 2-3 дни Simple Smile Ще изчакам до понеделник и ще взема тест, ако е отрицателен задължително на лекар. Преди да забременея с първото ни дете имах 10 дневно закъснение, но се оказа неспукан фоликул, предизвикахме цикъла и на следващия месец бях бременна. Не смея да се надявам много, че е станало този месец, но и да не е станало няма да се отчайвам, защото това е първия месец, в който опитваме и не бяхме много редовни. Успех на всички, които се надяват скоро да видят положителния тест Hug
Виж целия пост
# 624
Биби, би трябвало да ти отчете теста с 2-3 дни закъснение.
И не е важно да си редовен, а да хванеш правилния момент, а току-виж, вие сте успели.
Виж целия пост
# 625
Здравейте момичета, аз продължавам да чакам лелката от 25 - ти -  последните месеци (откакто започнахме опитите) цикълът ми се скъси и стана 25 дни, иначе си беше 28-29 дни. За съжаление точно този месец не си следих овуто и сега не знам кога трябва да ми дойде, но имам някакви подозрения, че О. беше към 14-15 ден,защото тогава се появи характерната ЦС и тогава бебеправихме.Аз вече правих тестове -отрицателни, на 25 и 27 ден. Надявам се да е било рано, днес ми е 29 ден и продължавам да се Praynig. Ако не  ми дойде до понеделник отивам на лекар , че може да се окаже нещо друго, както сподели  bibi85.
Виж целия пост
# 626
Здравейте, момичета !
И аз не издържах и си направих тест преди малко, който е отрицателен, но имам 6 дни до датата на МЦ и е още рано...  Whistling Мъжо ми каза, че ме е сънувал бременна тази нощ и това ме подтикна...  Laughing Дано съня му да се окаже верен ...  Praynig Успех на всички и ще пиша след една седмица, когато направя нов тест... Не спирайте да се усмихвате !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 627
Здравейте, момичета !
И аз не издържах и си направих тест преди малко, който е отрицателен, но имам 6 дни до датата на МЦ и е още рано...  Whistling Мъжо ми каза, че ме е сънувал бременна тази нощ и това ме подтикна...  Laughing Дано съня му да се окаже верен ...  Praynig Успех на всички и ще пиша след една седмица, когато направя нов тест... Не спирайте да се усмихвате ! Heart Eyes

Графиката до тук ти е много добра, но чуствителността на гърдите е започнала много рано. Ако графиката беше моя щях да съм сигурна, че не съм забременяла само по тази ранна чуствителност. Желая ти успех Simple Smile
Виж целия пост
# 628
Здравейте, дами!

И аз бях с големи надежди, че този път се е получило, докато не се събудих сутринта с чувствителност на гърдите, което при мен е сигурен признак, че ще ми дойде М!  Sad
Но какво да се прави!? Mr. Green
Виж целия пост
# 629
По принцип гърдите ми стават чувствителни 4-5 дена преди да ми дойде МЦ, сега още на следващия ден от предполагаемата овулация зърната започнаха да ме болят...  newsm78 За сега не искам да се оповавам на това като симптом на бременност или НЕбременност.
Не знам какво да мисля, но не съм се вкопчила отчайващо в идеята, просто се наслаждавам на всичко около мен и ако е станало ще съм щастлива, ако не е - значи не е сега момента. Нали за всичко си има причина, аз съм на този принцип... Peace Благодаря за подкрепата, пък да видим...  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия