Ще имам близнаци! Тема с продължение 29

  • 34 561
  • 736
# 345
ГВН , честито   bouquet
Да са ти живи и здрави и само радости да ти носят !!!
Да се отчета как мина и моя преглед-нямам никакъв шанс за естествено раждане , едното е седалишно , а другото е напречно ( или нещо такова) и трябва да си извера дата за началото на юли . Иначе доста са пораснали- 2.100 и 2.600 ако ги е измерил както трябва , че доста се затрудни  Simple Smile
Виж целия пост
# 346
GVN, честито! Да са ти живи и здрави момчетата!   bouquet
Виж целия пост
# 347
GVN, честити момчета! Да ти са живи и здрави и много да те радват !
Виж целия пост
# 348
Десислава Кънчева, имаш още време да се завъртят... Питай Канари за съвети  Crazy, едната от нейните девойки, и то тази в стартова позиция, си въртя дупето до последно нагоре-надолу  Laughing

Моите на всеки следващ преглед са завъртени, ту нагоре, ту надолу. Да видим какво ще решат, като дойде време.
Виж целия пост
# 349
tralala81 в твоите седмици и мой те бебоци така бяха местеха се ту нагоре ту надолу с главичките.Сега вече са надолу с главичките ;даже момичето е много ниско ;но аз ще раждам секцио заради тесен таз и разместена симфиза.Невролога с който работих каза да не раждам нормално защото симфизата ще се размести още повече и после трябва да бъда в гипс.
Така че секцио ще бъда.Да ви се оплача от два дена съм с гадене и болки в корема .Много ме е страх да не тръгне преждевременно раждане още им е рано . Praynig
Виж целия пост
# 350
Глезотийка, ти си питай лекаря, но освен това гледай да не се трвожиш, че според мен от там тръгват много проблеми също!
Всичко ще е наред, малко ти остава!  Hug
Виж целия пост
# 351
tralala81 Благодаря ти.
Виж целия пост
# 352
Здравейте момичета  Hug
Сетих се, че тук преди време обсъждахте възглавниците за бременни. Може ли да помоля да споделите пак, каква да си взема, ако сте доволни от някоя, или пък да кажете кои не стават. Много ще съм благодарна !!!
Фон Дж-то, а твоя колан за бременни от къде го взе, гледах едни колани в H&M, но бяха прост памучен ринг с шевове и изглеждаха ужасно ...

glezotiika_1, почти си на финала вече, не се предавай и не мисли такива работи,отдай се на релакс и положителни мисли и всичко ще се нареди както трябва  Hug
Аз постоянно си мисля, дали ще успея да изкарам до такива големи седмици като вас, но като чета колко големи бебчета се раждат в хубави седмици, голяма упора сте и вдъхвате кураж, че и при нас ще стане така Simple Smile
Слънчев ден от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 353
За колан с две ръце препоръчвам Anita.

За възглавницата съм пас, не съм ползвала такава.
Виж целия пост
# 354
За колан с две ръце препоръчвам Anita.

За възглавницата съм пас, не съм ползвала такава.
от същия линк, моя е подобен на модел Колан BabySherpa® 1701
Виж целия пост
# 355
За възглавницата- купих си и не съм доволна, не ми върши работа, пак не мога да спя, принудих се да използвам обикновени възглавници- 2 под главата и гърба ми и една между краката ми.
Виж целия пост
# 356
Аз си купих от хиполенд на бертони-страшно доволна съм и я поставях във всякакви причудливи форми,ползвам си я и до днес и си я подлагам под главата и я прегръщам:)
Колан имах от ластичните безшевни и цели и си го носех до окло 20 г с, а после през нощта,защото корема ми увисваше наляво и надясно и безнайно как ми предизвикваше контракции.с колана се успокояваха. Но после вече започна да ми жули над корема и понеже всичко ме дразнеше,спрях да го нося.
Виж целия пост
# 357
Колана ми е този http://bebelandia.bg/product/12778/tonus-elast-kolan-za-bremenni-nera.html Почнах да го нося от 19 седмица та до края като в последната седмица само като излизах иначе в нас не. А възглавницата ми е на бертони за 20 лв от хиполенд същата като на канари и ме е яд че не я взех в болницата сега ама дано утре ни изпишат та да се почувствам като човек
Виж целия пост
# 358
здравейте Hug
виждам, че коментирате полезни неща  bouquet аз още нямам нужда, но разглеждам линковете с интерес Mr. Green
Как сте с апетита? Аз имам чувството, че мога да изям света
Whistling Joy
Виж целия пост
# 359
Здравейте момичета Simple Smile
Благодаря за отговорите, мисля че се ориентирах вече какво да взема Simple Smile
Кокона, моя коментар беше същия, когато момичетата ги обсъждаха тези неща и ми се струваше, че ще мине цяла вечност докато корема порасне за да ги ползвам Simple Smile Сега определено ще ми вършат работа  Party
Sweet, ще те чакаме утре да ни пишеш от вкъщи  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия