КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 28

  • 59 645
  • 748
# 45
klem4e,  ако наистина сте пили всичко това, уау!
Аз имам 6-7 лекарства общо от двамата класически хомеопата, та явно ще трябва да се заредя.

Ееее,вие сте от скоро  Peace То дано не се налага да ви изписват нови,щото до някъде е свързано с нова картина-разболяване. Wink Peace
Виж целия пост
# 46
Имам въпрос относно "спешните" лекарства.
Какво да взема, отивайки на планина?
Арника, Апис, Ледум,...а друго?
Виж целия пост
# 47
Имам въпрос относно "спешните" лекарства.
Какво да взема, отивайки на планина?
Арника, Апис, Ледум,...а друго?
Може би хомеопата ти ще ти отговори най-точно.
Нашата предната седмица я попитах какви лекарства да си вземем, тъй като ще ходим на море в чужбина, а тя ми отговори, че на следващото проследяване ще ми каже и ще ги поръчаме от София.
Виж целия пост
# 48
Аз знам кво ще ми каже, щот съм питала и друг път: вземи всичко...Да, ама няма как да стане...хи хи хи хи...Тръгваме с по една раничка 35л. за два дни в Балкана...Simple Smile) Нямам място за цялата хом. аптечка. Искам да взема най -необходимото, което може "спешно" да ми потрябва... Wink /или на някой  друг от групата/
Виж целия пост
# 49
Беладона, аконит, хина и прочие.

Аз съм отсипала по няколко гранули, увити като в миниатюрно пликче от алуминиево фолио, с лепящо етикетче отгоре, на което пише лекарството и потенцията. В портмонето ми само (от по-големите е, нещо като несесер) в едната преграда се събират около 40 л-ва. Grinning От най-спешните.
Виж целия пост
# 50
Мече, прекрасна идея! Сървайвър кит  Hug
Виж целия пост
# 51
Ииии, Мече, браво, бе! Супер е идейката... Peace
Така няма да се чудя кво да взема и кво да оставя... Hug
Виж целия пост
# 52
Лентата от алуминиево фолио я загъвам така, че да станат общо 4 пласта вътре и сипвам между тях. Тоест от двете страни на лекарството има по два пласта фолио. По-защитено е от разкъсване. Радвам се, че ви е полезно. Внимавайте само да не пипате гранулите. (ползвам лепещи листчета за цени от книжарница, от тези мъничките, може и ролковите лепящи).Да, точно като кит се получава Laughing, има и детски портмонета, идеални за целта, с цип.
Виж целия пост
# 53
Беладона, аконит, хина и прочие.

Аз съм отсипала по няколко гранули, увити като в миниатюрно пликче от алуминиево фолио, с лепящо етикетче отгоре, на което пише лекарството и потенцията. В портмонето ми само (от по-големите е, нещо като несесер) в едната преграда се събират около 40 л-ва. Grinning От най-спешните.

 40?!  - я ни дай една снимка, ако може.
Виж целия пост
# 54
http://prikachi.com/images.php?images/818/6158818D.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/821/6158821U.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/824/6158824j.jpg

Ето. Grinning Сложила съм химикал за сравнение.
Те са толкова мънички импровизираните пакетчета, че може и над 100 да се съберат в цялото портмоне. Броих 29, не са ми нужни повече за кратко пътуване, но над 50 се събират спокойно в едното отделение  на портмонето и се затваря без напрежение. Laughing
Портмонето е дълго точно една педя на нормална женска ръка.
Виж целия пост
# 55
Запис
Виж целия пост
# 56
Ееее, 40 че няма да взема то е ясно... Wink /и да ги нося няма да знам как да ги употребя, едно на ръка, а и връзка с цивилизацията едва ли ще има, за да питам...Simple Smile))/ 
Но все пак, това е добра идея, ако реша да нося повечко ХЛ.
Затова и питах по принцип в "спешната" хом. аптечка кои лекарства е задължително да имам...Simple Smile

Благодаря на всички за идеите.   bouquet
Виж целия пост
# 57
Ееее, 40 че няма да взема то е ясно... Wink /и да ги нося няма да знам как да ги употребя, едно на ръка, а и връзка с цивилизацията едва ли ще има, за да питам...Simple Smile))/ 
Но все пак, това е добра идея, ако реша да нося повечко ХЛ.
Затова и питах по принцип в "спешната" хом. аптечка кои лекарства е задължително да имам...Simple Smile

Благодаря на всички за идеите.   bouquet

А като няма да можеш евентуално да питаш някой по тел. как ще решиш кое да дадеш и как да го разредиш?

Или по предварителна уговорка с хом.
Виж целия пост
# 58
Че нали затова са "спешните лекарства" - да си ги ползвам без да питам...Simple Smile
Кво да питам за Арниката или за Аписа, примерно...Ясно е.  Wink
Виж целия пост
# 59
Че нали затова са "спешните лекарства" - да си ги ползвам без да питам...Simple Smile
Кво да питам за Арниката или за Аписа, примерно...Ясно е.  Wink

Е на мен не ми е ...та затова питам Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия