Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси

  • 169 258
  • 434
# 135
ThinkingАз също се интересувам от подобни услуги в Бургас, тук сякаш мамите от Бургас ги няма, помагайте! И в линковете за козметични студия никъде го няма този Бургас????????????????Дали не изоставаме или просто липсва информацията, което си е пропуск!!!!
Здравейте мами, ето един линк за Бургас, но цени не знам, мисля да питам обаче:
http://www.ajorova.com/
Идва лятото, плажът ни зове...
Виж целия пост
# 136
Аз ходя на антицелулитни масажи с вендуза.Има болка но не е силна нито станах на синина.Много съм доволна.Един месец ходих през ден а сега 1-2 пъти в седмицата-поддържащи.

А може ли да кажеш къде ходиш и цени, ако е възможно.   bouquet
Виж целия пост
# 137
desiniko, внимавай. НЕ Е много нормално да имаш синини. Това са спукани кръвоносни съдове. Нормално е да има болка при амсажа, но не и синини след това. Naughty
Виж целия пост
# 138
Приятелката ми ходи на масажи някъде около НДК - серия от 10 масажа за 100 лв. Цялата беше в синини, но вече й минават. Видимо е отслабнала в тези зони, виждам го по дънките й  Peace Доволна е. След като свърши серията, ще ходи само на поддържка - два пъти месечно.
Виж целия пост
# 139
Някой ходил ли е на парафанго и какви са отзивите от това?
Виж целия пост
# 140
Приятелката ми ходи на масажи някъде около НДК - серия от 10 масажа за 100 лв. Цялата беше в синини, но вече й минават. Видимо е отслабнала в тези зони, виждам го по дънките й  Peace Доволна е. След като свърши серията, ще ходи само на поддържка - два пъти месечно.

И на мен ми препоръчаха една масажистка около НДК. Студиото се казваше Христина. Дали е същото място?

Виж целия пост
# 141
Нормално е да има болка при амсажа, но не и синини след това. Naughty

Не само не е нормално, а е и доста опасно.

Виж целия пост
# 142
Някой ходил ли е на парафанго и какви са отзивите от това?
аз съм ходила на парафанго и съм много доволна-кожата става много мека подобрява се кръвообращението и определено се отслабва, а и целулита видимо намалява.Ходила съм в Ялта - там слагат антицелулитна ампула преди да те намажат с парафангото и накрая стягащ крем.Процедурата е към час и половина и струва 30 лева.
Виж целия пост
# 143
На ТОВА попаднах в нета за СПА център "ЕКСТРА НИНА", а коментарите са написани в един дух.



От тази жена, останах доста разочарована. Както обикновено има и доволни, но аз не съм от тях.
Виж целия пост
# 144
Приятелката ми ходи на масажи някъде около НДК - серия от 10 масажа за 100 лв. Цялата беше в синини, но вече й минават. Видимо е отслабнала в тези зони, виждам го по дънките й  Peace Доволна е. След като свърши серията, ще ходи само на поддържка - два пъти месечно.
Ще ми дадеш ли координати pls
Виж целия пост
# 145
Миналата година ходих в един салон в Люлин. Цялата процедура беше 35 лева. Първо ми правиха репинг /1 час лежиш в термо одеяло/  и след това ръчен масаж с продуктите на Мари Кор. Петнадесет процедури съчетани с безвъглехидратна диета. Свалиха по 8 см от бедрата, 9 см от таза, и 7 см от талията. Масажът не беше болезнен. Цената на процедурата е 35 лева. В домашни условия използвам продуктите на GERnetic - 100 лв професионална опаковка . По скъпи са, но тъй като това е хомеопатична козметика, са много по-икономични - за 6 месеца. Другото което е много добро, но отново скъпо е козметиката на Ериксон. Те обаче не са така икономични.
Виж целия пост
# 146
Приятелката ми ходи на масажи някъде около НДК - серия от 10 масажа за 100 лв. Цялата беше в синини, но вече й минават. Видимо е отслабнала в тези зони, виждам го по дънките й  Peace Доволна е. След като свърши серията, ще ходи само на поддържка - два пъти месечно.
Ще ми дадеш ли координати pls

Ще я питам.
Виж целия пост
# 147
На ТОВА попаднах в нета за СПА център "ЕКСТРА НИНА", а коментарите са написани в един дух.



И от един човек...  Joy
Виж целия пост
# 148
Argun, напиши ги тук името, цените и координатите. Мерси.
Виж целия пост
# 149
Препоръчайте ми салон за антицелулитни масажи до или на Патриарх Евтимий /първите номера - до 40/ и цени ако може Praynig Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия