Ще се ревaнширaм с новa и мнооого хубaвa следвaщa темa. Поздрaви нa всички


Добър и спорен ден, момичета 

за новините при Берен 
както и в това
че Intikam ще има по-голяма гледаемост от "оригинала", който вече излъчват


Дайче,
Мари–на,
Дъгичка,
Клари,

твоят преговор на 11еп. беше най-добрият, защото беше най-трудният. На Дъгичка
и Дайче
, преговора ми посъбра акъла в главата и накрая аз направих най-лесното. Благодаря и на трите ви специално!!!
Цял ден се ровя из нета и търся нещо по-така за епизода. 
Абе нищо не е останало, дето на мен може да ми се отваря.
Мъка.











започнах превод.
Не се радвайте.
Това са моите "размисли"
, фантазии и сглобки.

Редактирах се.
Добра вечер, момичета



от малкото думи, които понаучих на турски
случайно за тази думичката "Чунким" знам, че смело може да я сложиш в превода си като "Защото"




си преведох заглавието на тази публикация преди години за сериала СЛ :

Но е за по-кратък период, а и ремонта върви към своя край.
и почивката ме чака.
Особено на Клари, която казваше, че не е добра и че не може да прави стоп кадри, а ни изненада страхотно с тъкмо обратното. 








Привет, момичета

хубави новини около теб 
много е хубаво, когато видя твой пост в темата


за радостни новини за Берен отново си ни информирала


доволно компенсира незнанието ми на турски език 


Препоръчани теми