СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 31 965
  • 723
# 30
И Пламен по едно време повтаряше основно Мама ... влачи се след мен и вика ма-м-ама-маа  Mr. Green После спря и сега най-готино ме у да си пее ... Ла-ла-ла-ла ... и да слага моите пръсти в устата му  ooooh! Само да ги докопа и започва да ги хапе ... От горе всичко му е надуто, та скоро сигурно ще имаме и насрещни зъбчета  Laughing
Иначе за Тв-то , не гледа още реклами, освен като чуе на Джъмбо  Mr. Green ама то е защото си го имаме вкъщи и му знае песничката.  Mr. Green

Тук заваля рано,рано  Tired и сега е едно хладнооооооооооо, а сме на ДК от 11  ooooh! Дано се пооправи малко ...

... пловдиски мами - днес не ме чакайте на кафето  Mr. Green
Виж целия пост
# 31
Добро утро,нашето неспане продължава вече 8 месеца Simple Smile цяла нощ на гърда #Cussing out
Габи е много хубава станала,както и Хриси и Ева.всички много растат и стават по-засмени и весели.и по-палави  Laughing като казах палави,ето една тематична снимка .. заглавието на снимката е: " МАМо,ако знаеше какво ти мисля " Simple Smile)
Стаси,бързо да намират проблема,че с такова кръвно как ще гледаш малката
Фейт,радвам се,че сте по-добре вече
Виж целия пост
# 32
Облаче ... забравила съм мила, ама ти още кърмиш така ли?
Храни ли се или така се успокоява само. Thinking
Виж целия пост
# 33
кърмя още.по едно време додавах Хип АМ,но като почна сухата храна и кърмата остана за приспиване или за успокоение.лошото е че сега като я болят венците и е все на гърда.много често отказва всичко друго,освен кърмата и денем и нощем..пробвах вечер да дам каша или кисело мляко в шише,но веднага се усети и пак си искаше гърда  Tired
Виж целия пост
# 34
в НОИ са се появили справките за този месец,значи на 4ти трябва да има превод.много малко парички обаче Rolling Eyes
Виж целия пост
# 35
кърмя още.по едно време додавах Хип АМ,но като почна сухата храна и кърмата остана за приспиване или за успокоение.лошото е че сега като я болят венците и е все на гърда.много често отказва всичко друго,освен кърмата и денем и нощем..пробвах вечер да дам каша или кисело мляко в шише,но веднага се усети и пак си искаше гърда  Tired

Това според мен е малко кофти  Tired Биба не иска ли, с нея да се успокоява  Thinking

парите са малко, ама по Великден имаше много почивни дни  Laughing
Виж целия пост
# 36
И ние още се кърмим.Лошото е че се припиваме с това.Другият ачин е в количката. Mr. GreenНемогаа да го науча това дете да заспива само.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 37
Ами Мария,да ти кажа Цвети сама се научи.Ако я взема в ръце,се върти,плаче. Затова я оставям в кошарата,тя започва да се върти,да пълзи,изправя се и в един момент просто и свършва пауъра Simple Smile Заспива,където я хване сънят.Но може би има значение и това,че не е кърмена Simple Smile
Виж целия пост
# 38
и ние така,Мария.даже и количката не помага понякога
Виж целия пост
# 39
И ние още се кърмим.Лошото е че се припиваме с това.Другият ачин е в количката. Mr. GreenНемогаа да го науча това дете да заспива само.   Rolling Eyes

Пробвала ли си да легнете двете на спалнята и да се гушкате? Аз лично така отучих Пламен с носенето на ръце  ooooh! сам в кошарата не искаше - ревеше и се дереше или се изправяше. Иначе може наистина да иска близост и за това само на гърда да заспива, но е много кофти, че сте вързани така  Tired

Облаче ... м/у другото и Пламен от както го мъчат горните зъъби дръпна доста назад с храната и сега е основно на мляко с биберон  Crazy Явно зъби я мъчат и Алекс, лошото е, че има още много зъби за излизане  Mr. Green
Виж целия пост
# 40
да,напредваме бавно-сега избива трети от 20 хихи
Виж целия пост
# 41
Облаче, много е сладка малката, има бузки само за папане Hug Пак добре напредвате, ние ни един нямаме Heart Eyes
И аз още кърмя, но някак Габи сама отказа вечер да се приспива на гърда - оставям я в полузаспало състояние и тя си заспива. Но през деня.... ooooh! ако не сме навън да заспи в количката може и един час да ме ползва за залъгалка и пак не заспива. Преди номера с гушкането минаваше, сега като я гушна и почва да ми дърпа блузата и търси да суче Crazy.
Виж целия пост
# 42
Влизам пак да се оплача... свършиха ми силите вече наистина.... Утре пътувам за Свищов на изпити... от снощи съм болна. Ходя с маска в нас, за да не оставя на изпроводяк болно бебе... Майка ми и ММ само мрънкат... кво е това твойто, как може все да си болна... мрън мрън./... Естествено от нерви вдигнах кръвно и така... иде ми още сега да събера багажа и да бягам..... Бих се иразила и по-нецензурно, но не е удобно  #Cussing out
Виж целия пост
# 43
Ох Стаси  Confused Confused Confused
И защо майка ти и ТМ ти мърморят, вместо в този момент да са ти упора  Crossing Arms
Стягай се миличка, нямаме принципно избор, така ще е ... това е да си майка  Tired ... и съпруга
Виж целия пост
# 44
Ох Стаси  Confused Confused Confused
И защо майка ти и ТМ ти мърморят, вместо в този момент да са ти упора  Crossing Arms
Стягай се миличка, нямаме принципно избор, така ще е ... това е да си майка  Tired ... и съпруга
Е защо, защото са противни.... Все едно съм намерила бацили някъде да се продават и съм си купила да се нагълтам с тях... Луди хора, ще хвана и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия