




и вие сте много хубави, все така да ги водите по почивки да се забавляват, възхищавам ви се истински , много сила и търпение са нужни сигурно да се справяш с две дечица на веднъж 
Радвам се , че Ивчо е по-добре и стискам палци утре да си го прибереш в къщи

Тони яде , ама не с голямо желание, все трябва да го забавлявам, че да си изяде всичко 

С голямата нямаше такъв избор на модели обеци(то какво ли имаше при нея) но сега се глезя излишно
Скоро се сещах за вас, дори мислех смс да ти пусна да питам как сте
Радвам се, че всичко е наред и малките растат и са тоолкова прекрасни 
Беше вързана с коланите, как ги е свалила не знам, стъпила отгоре на столчето и се надвесила
! Отсега започвам да тренирам вдигане на
Явно ще има доста поводи това лято за наздравици. Очаквам ви с нетърпение, пък дано моята мома се засрами малко и да стане по-послушна като види наборите си
.
.Радвайте се мами на мързеливите бебета,че като проходят ще си наваксат.Искрено ви завиждам и с носталгия си спомням за мързеливия ни батко до годинката.Ива-Мария място не може да си намери и все за мен реве,никой вече не признава.Днес от 5 и 30 се събуди и вече в 6 и 30 е закусила 180 АМ,в 10 и 30 попара,в 13 и 30 едно бурканче зеленчуково или местно пюре,в 17 -17 и 30 каша на Хумана,в 21- 150 АМ.Но от седмица не иска да пие вечер млякото и много зор виждам.На вчерашната консултация,тегло -7,400,ръст 70 см.Като се събуди сяда от раз,след секунди е на колене,и след секунди е изстреляла дупето и е права.Много зор виждам да сменя памперса и да я преоблека,шило в торба не седи.Ако спре да повръща и я захраня и с плодове може от 10 месец да се запишем на кухня. Лина починахте ли си вече от топлия Пловдив,голям преход сте направили.
включвай се по често, такава красота лъха от снимките, възхищавам ви се. Аааааа и браво за това че се включвате в протестите.
/ Нито червено гърло, нито възпалени ушички, както и кашлица или сополи /те почти изчезнаха/ и каза просто да го наблюдаваме и да даваме сироп, а ако много вдигне може и на втолия час пак да се даде. Да обаче като се прибрахме пак му я измерих с нашия термометър /живачен/ и не беше мръднала от 39,2 ... почнахме компресчета, той пък не можеше да заспи, че му беше много жега /а беше само по боди/ и само се въртеше и пъшкаше. Вече на последното мерене се изплаших /39,6/, обадихме се на същия този лекар и той каза за наше успокоение да се качим до ОБ да го видят и направо да го приемат. Направо ми пречерня. Отидохме /лека мизеркийка си беше/ лекарката го прегледа и установи същите неща - просто висока Т, най-вероятно от плъзналия скоро вирус. Каза, че заради една Т не е нужно да го приемат и ни поуспокои, че така организма се бори и т.н. Олекна ми малко, прадписа Хексалгин 5 капки и си тръгнахме. Купихме капките - дадох му ги веднага, той обаче заспа на хладно в колата и с ММ в полунощ обикаляхме улиците за да може да поспи поне малко. Така към 24,30 се прибрахме, той продължи да спинка, но се усещаше вече че Т спада, въпреки, че още гореше. Към 3 стана да хапне и Т вече нямаше ... сутринта се събиди малко топличък /37,3/ и пак дадох сироп. Сега още я поддържа, но вече съм по-спокойна ... 

Препоръчани теми