СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 31 965
  • 723
# 630
Момичета,на коя мама детенцето беше с диагноза "копривна треска"?
Виж целия пост
# 631
Момичета,на коя мама детенцето беше с диагноза "копривна треска"?


питай във фейсбука
Виж целия пост
# 632
Ариел, вашия режим е най-близък до нашия в момента. Но явно с кухнята ще го променяме. Продължава да яде на по-кратки интервали. На 3 часа, понякога на 4. Но се успокоявам с това, че яде малко като количество. По 120 мл мляко или пюре от малките бурканчета и никога не го изяжда цялото. 11 кг е.  Simple Smile
Виж целия пост
# 633
Във Фейсбук групата има предложение за томбола по случай 1-вия рожден ден на септемврийчета 2012г,организатор,на който трябва да пратите на лично съобщение 3-те си имена,ник,адрес и телефон,име и рождена дата на детето/децата е Кристина Франческа!
Виж целия пост
# 634
Аз мисля живи и здрави с Маги и ММ да сме на Гърция през септември - тогава водата е много топла, а и тя ще е почти на годинка  Heart Eyes

Стефи, Ън и ние се стягаме за Бургас през юли, само не сме уточнили дата - може пък да се сформираме групичка там  Party

Режим:
9.00 - каша
13.00 - пюре
16.30-17.00 - кисел, плодово с бисквити, каша или АМ
20.30 - 210 мл. АМ или течна каша на Нестле
и едно нощно АМ, когато се събуди
Виж целия пост
# 635
Здравейте  Heart Eyes
Аз вече се записах за участие в томболата за рождените дни  Mr. Green участвах и в Коледната и наистина е много вълнуващо  Simple Smile

Стефи наистина малката е голяма чаровница с обичките  Heart Eyes

Смайли страхотни дечица си имаш  Heart Eyes и вие сте много хубави, все така да ги водите по почивки да се забавляват, възхищавам ви се истински , много сила и търпение са нужни сигурно да се справяш с две дечица на веднъж  Hug

Рошли ти май трябва количка за породени деца да вземеш, ще е по-удобна и за децата  Simple Smile Радвам се , че Ивчо е по-добре и стискам палци утре да си го прибереш в къщи  Praynig Hug

Честито на записалите се и прояли от детската кухня  Simple Smile Тони яде , ама не с голямо желание, все трябва да го забавлявам, че да си изяде всичко

Тони също е с режим, но от време на време го сменя, иначе си яде през 4 часа, от една седмица е така:
4.00 часа - 180мл АМ
8.00 часа- попара, кус-кус, каша
12.00 часа - манджа от кухнята
16.00 часа - крем от кухнята
20.00 часа - супата
21.00 часа - 180мл АМ

някой път ако измести храненията няма време за супа вечерта и яде само АМ  Simple Smile

Ние ще ходим на море на 17.07. в Приморско, сигурно ще му хареса много на малкия, нямам търпение вече да тръгваме  Grinning
Виж целия пост
# 636
Чики, Ън, дайте да си уговорим тайно една дата и да им се изтърсим на бургазлийки на веднъж  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy
Сериозно го казвам, но да се договорим на лични  Twisted Evil
Благодаря ви момичета. И аз много си я харесвам с обички и някак си вече на момиче я мяза  Wink С голямата нямаше такъв избор на модели обеци(то какво ли имаше при нея) но сега се глезя излишно  Mr. Green
За томболата е добра идея, но все още мисля. До кога е срока и какви са условията?
Виж целия пост
# 637
Смайли , много се радвам, че се разписа  Hug Скоро се сещах за вас, дори мислех смс да ти пусна да питам как сте  Hug Радвам се, че всичко е наред и малките растат и са тоолкова прекрасни  Heart Eyes
С кухнята ще е мъка май май  Mr. Green Баща й я храни одеве със супата, тя реве пищи "МАМА МАМА МАМА" Удари си и главата в столчето, има цицина... Аз излезнах навън, че пощурях. Баща й пуснал Бейби ТВ и тя се нахранила.... Май аз съм виновна... През деня, за да мога да свърша по нещо, я оставям,в  с толчето за хранене и тя гледа 30-40 минути и се кефи  Mr. Green А днес 2пъти я хванах надолу с главата аха да падне от столчето  ooooh! Беше вързана с коланите, как ги е свалила не знам, стъпила отгоре на столчето и се надвесила  ooooh!  Tired
Виж целия пост
# 638
Ооф и аз искам на море,но няма да ме огрее тази година.
Миленита,Дени яде на 3,5-4 часа,като сутрин започваме в 8.
8-попара
12-основно от кухнята
16-десерт
20-супа+АМ
23-24-АМ.
Понякога ми ги измества с половин час.
Фейт,ти къде се загуби?
Нубче,браво на Тони за режима.
За томболата още мисля и аз.
Виж целия пост
# 639
 Аааааа заговор подготвяте  newsm48! Отсега започвам да тренирам вдигане на  beer3 Явно ще има доста поводи това лято за наздравици. Очаквам ви с нетърпение, пък дано моята мома се засрами малко и да стане по-послушна като види наборите си Wink.
 Стефис, още не са уточнени парите и срока.Поне така беше до преди малко. Аз също се записах.
Ариел, вашият режим на хранене е същият като нашият. Иначе режима за сън никакъв го няма. Днес спа само от 9,00 до 11,30 като стана сутринта в 6,45.А забравих и от 14,00 до 15,00.
Рошли стискам палци.
Виж целия пост
# 640
Рошли дано утре Ивчо си е вече в къщи и бързо да се възстанови  Praynig.Радвайте се мами на мързеливите бебета,че като проходят ще си наваксат.Искрено ви завиждам и с носталгия си спомням за мързеливия ни батко до годинката.Ива-Мария място не може да си намери и все за мен реве,никой вече не признава.Днес от 5 и 30 се събуди и вече в 6 и 30 е закусила 180 АМ,в 10 и 30 попара,в 13 и 30 едно бурканче зеленчуково или местно пюре,в 17 -17 и 30 каша на Хумана,в 21- 150 АМ.Но от седмица не иска да пие вечер млякото и много зор виждам.На вчерашната консултация,тегло -7,400,ръст 70 см.Като се събуди сяда от раз,след секунди е на колене,и след секунди е изстреляла дупето и е права.Много зор виждам да сменя памперса и да я преоблека,шило в торба не седи.Ако спре да повръща и я захраня и с плодове може от 10 месец да се запишем на кухня. Лина починахте ли си вече от топлия Пловдив,голям преход сте направили.
Виж целия пост
# 641
Ивчо няма да се прибере днес, надяваме се утре вече да го пускат. Ако чуете по новините че е станало убийство в детското отделение в Пловдив да знаете аз съм била и тъпите им докторки са станали с една по-малко. Днеска пак някъв темерут на визитация била, майка я пита нещо тя нищо не казва и ще ходя на обяд аз да си говоря с нея че много ми писна от техните глупости.

Нубче то за близнаци и за породени е едно и също дали ще са едно до друго или едно зад друго. Аз затова питам за количката да събирам мнения.

Виж целия пост
# 642
Офффффф Рошли, направо нз как ги изтърпя, те май искат да го заразят с още нещо та да постои още. Направо нямам думи.
Смайли Hug включвай се по често, такава красота лъха от снимките, възхищавам ви се. Аааааа и браво за това че се включвате в протестите.
Миленита - при нас за държавната кухня никой не е казал срок на годност, часната е с 12 часа при съхранение в хладилник, дветв кухни готвят с прясно мляко. Аз лично съм давала яденето от единия ден чак на другия, не мисля че е проблем, съхранявам в хладилник. Например ако в събота сме на село, в петък взимам и часна и държавна и адната я давам в събота.
Нико е болен, вдигна предната нощ за първи път температура и то 38,8. Водих го вчера при педи - леко заяервено гърло и леко възпалени уши. Изписа ни витамин Ц, капки за уши, Панадол и Нурофен. Антибиотика за сега е на изчакване. За първи път го виждам така Ники, много ми е тъжно
Виж целия пост
# 643
Здравейте момичета  Hug
Включвам се чак сега, понеже снощи имахме доста екстремна вочер. Малкия вдигна доста висока Т и се наложи да го заведем до спешното.
Първо да кажа, че през деня нямаше нищо толкова проблемно. Като стана имаше бистри сополки и предположих, че зъбната криза започва. Нямаше Т и за това бях спокойна. Като се прибрахме обаче на обед след кухнята му я измерих и вече имаше - 37,8 някъде и везнага дадох Нурофен. Легна да спинка и като стана все едно нищо му нямаше - дивя, игра си, смя се, а Т беше пак горе долу толкова, но все пак пак дадох към 16,00 сироп. Към 18,00 обаче започна да я вдига и леко се притесних - разбрах вече, че няма да е от зъбите. През 20 минути я мерихме с ММ и все повече се вдигаше. Вече стигна 39,2 и се притеснихме много, та го заведохме да Пловдивмед в Транспортната болница. Доктора го прегледа каза, че няма нищо притеснително /измери Т с елекронен термометър и показваше 38,2  Thinking/ Нито червено гърло, нито възпалени ушички, както и кашлица или сополи /те почти изчезнаха/ и каза просто да го наблюдаваме и да даваме сироп, а ако много вдигне може и на втолия час пак да се даде. Да обаче като се прибрахме пак му я измерих с нашия термометър /живачен/ и не беше мръднала от 39,2 ... почнахме компресчета, той пък не можеше да заспи, че му беше много жега /а беше само по боди/ и само се въртеше и пъшкаше. Вече на последното мерене се изплаших /39,6/, обадихме се на същия този лекар и той каза за наше успокоение да се качим до ОБ да го видят и направо да го приемат. Направо ми пречерня. Отидохме /лека мизеркийка си беше/ лекарката го прегледа и установи същите неща - просто висока Т, най-вероятно от плъзналия скоро вирус. Каза, че заради една Т не е нужно да го приемат и ни поуспокои, че така организма се бори и т.н. Олекна ми малко, прадписа Хексалгин 5 капки и си тръгнахме. Купихме капките - дадох му ги веднага, той обаче заспа на хладно в колата и с ММ в полунощ обикаляхме улиците за да може да поспи поне малко. Така към 24,30 се прибрахме, той продължи да спинка, но се усещаше вече че Т спада, въпреки, че още гореше. Към 3 стана да хапне и Т вече нямаше ... сутринта се събиди малко топличък /37,3/ и пак дадох сироп. Сега още я поддържа, но вече съм по-спокойна ...  Whistling
Та така, големи премеждия вчера ... направо си мисля какво стана от една темепература  ooooh!

... сега отивам да го приспя, че вече дава къси, дърги, но после обащавам да се върна и да наваксам с прочетеното  Hug
Виж целия пост
# 644
Офффффффф, тия вируси- голяма напаст. Хубаво, че вече е по-добре. Наистина Хексалгина бързо сваля, но не съм сигурна че е за бебета. Да му нацелуваш малкото дупе на Пламчо  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия