134-то СОУ за първокласник?

  • 49 953
  • 203
# 195
Още при кандидатстването пишеше че ще е на 9-ти ,но сега веждам че ще е на 12-ти благодаря."pokita" била ли сте на общата родителска среща?Може ли молко информащия за нея разбира се за важнете неща ще съм ви много благодарна
Виж целия пост
# 196
Здравейте, моля за отзиви за следните учители начален етап:

Калина Раданова
Анета Ралчева
Антоанета Йорданова

Те водят 4ти клас през 22/23, а 23/24 ще поеват 1ви клас (вероятно).

За Йорданова съм чула, че не е много взискателна и кара нещата повърхностно....
За другите 2 знаете ли нещо?
Виж целия пост
# 197
Да и да. Синът ми ще е 1ви клас тази година и доколкото разбрах, занималнята е безплатна за нас. Други неща си плащаме обаче - като учебници по Иврит, такса за училищното настоятелство, униформи.

Привет,
Бихте ли споделили впечатленията ви от училището? Виждам, че детето ви е първи клас там.
Виж целия пост
# 198
Здравейте, моля за отзиви за следните учители начален етап:

Калина Раданова
Анета Ралчева
Антоанета Йорданова

Те водят 4ти клас през 22/23, а 23/24 ще поеват 1ви клас (вероятно).

За Йорданова съм чула, че не е много взискателна и кара нещата повърхностно....
За другите 2 знаете ли нещо?
Виж целия пост
# 199
Здравейте!
 Искам да помоля за актуална информация за подготвителната група към 134то СУ, така наречената детска градина.
Назад в темата четох, че се заплаща занималнята. Ако съм разбрала правилно каква е месечната сума за целодневно присъствие?
Също така ме интересува децата по цял ден на чинове ли седят или имат легла, при необходимост, ако някое дете иска да поспи?

Предварително благодаря на всеки, който може да даде информация!
Виж целия пост
# 200
Здравейте!
 Искам да помоля за актуална информация за подготвителната група към 134то СУ, така наречената детска градина.
Назад в темата четох, че се заплаща занималнята. Ако съм разбрала правилно каква е месечната сума за целодневно присъствие?
Също така ме интересува децата по цял ден на чинове ли седят или имат легла, при необходимост, ако някое дете иска да поспи?

Предварително благодаря на всеки, който може да даде информация!

Няма легла.
Просто отделете 10 мин. за детето си, отидете и попитайте на място.
Виж целия пост
# 201
Имам чувството, че понякога пишем само за да засрамим друг родител. Нормално е да попита първо тук, какво толкова лошо има в това, че чак да му се прави намек да отделя 10 минути за детето си. И 10 минути за какво дори не става ясно. Хора сме и този форум е именно затова - някой да попита, а друг ако може да помогне и да сподели.
Виж целия пост
# 202
Здравейте,
Искам да попитам дали дете, което няма точките, които се изискват от училището има шанс да бъде прието в подготвителна група? Например на основание приемен изпит или събеседване? Или нямаме шанс…?
Виж целия пост
# 203
Здравейте, може ми да кажете как се заплаща транспорта? И заниманията за предучилищната група заплаща ли се ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия