JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 848
  • 750
# 105
Мяч, дори не съм я видяла. Аз имам навик да си чета само обновени теми, веднага се поправям.

Не я намирам нещо. Намерих.
Виж целия пост
# 106
О, Мяч, и аз ще я уважа, стига да не пукясам на пражките жеги в близките два часа Tired
Виж целия пост
# 107
Мяч, дори не съм я видяла. Аз имам навик да си чета само обновени теми, веднага се поправям.

Не я намирам нещо.

Тя нали умря циганката...  Mr. Green
Ето - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=722716.0 - дори не знам, колко дълбоко беше потънала.
Виж целия пост
# 108
Не знаех, че има режисьорска тема. Аз и без това няма кой знае какво да пиша в такава тема, но поне ще ви чета.
Виж целия пост
# 109
Охх smile3544











Още малко и ще заобичам кучетата повече от котките Laughing
Виж целия пост
# 110
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Пак ли куче, бееееее.
Виж целия пост
# 111
Туй кафявото с грозния нос май е новото му лично. Видяло се е, че в си ви-то си за личен асистент ще трябва да пиша "богат и напоителен опит с разхождане на кучета" Mr. Green
Виж целия пост
# 112
О, и аз не съм видяла, че има режисьорска тема Embarassed Не че имам какво да кажа там, но ще ми е интересно да чета Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Защо да няма? Кажи пак, че не харесваш Бергман   hahaha
От мен да мине, може да не обясняваш защо.  Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Хаха, как ме подиграваш само hahaha hahaha hahaha Кво да направя ся, че не го харесвам Embarassed Аз мога и да обясня що Mr. Green
Виж целия пост
# 115
Ама как те подигравам, бе... Няма такова нещо!
ПодСТРЕКавам те  Mr. Green

И аз не го харесвам... и даже не мога да обясня защо (щото малко съм гледала, нямам достатъчно матр'ял за обяснения, вероятно).
Така че, хОди да ми обясниш.  Flutter
Виж целия пост
# 116
Хаха, това беше подло, диаболично Mr. Green
Виж целия пост
# 117
newsm48
Виж целия пост
# 118
За сега само ще ви прочета, пък после ще споделя и мисли Embarassed
Виж целия пост
# 119
Юхууу, вижте какво нося- Джоузи е пуснал клип от Don Jon's... Party


Супер сладурски, ако игнорирате Кравка Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия