JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 856
  • 750
# 180
Да бе, Криста, ще взема Атос, Том ще му се лепне, ще го олигави и накрая на мен само ще ми махне пренебрежително с ръка Laughing. Въобще няма да действам така- купила съм си огромно вампирско чене, ще си оскубя веждите смешно и ще го раздавам чужбински заместител на Шарлот Mr. Green

Злате, не ми създавай лоша слава, аз на младо не налитам Crazy ("Децата на Дюн" ги зяпах заради Сюзън например Laughing)
Виж целия пост
# 181
"Децата на Дюн" може и да си ги зяпала заради Сюзън, но още помня всичките лиги, дет ги цедеше по Джоузеф в "Мистериозната кожа".  Laughing
Виж целия пост
# 182
Защото беше красив. Не защото изглеждаше малолетен Mr. Green.
И най-вече- защото игра като за последно в този филм.
Виж целия пост
# 183
Чакай да повдигна темата, че беше чак на трета страница. Джеймс се прави на мъШ.  hahaha



Виж целия пост
# 184
Злате, ако мернеш Trance някъде по торентите - свиркай!
Виж целия пост
# 185
ей, Джо, направо ти завидях  Crazy аз малко съм назад с материала, ама ме нямаше една седмица  Joy исками аз пък да видя как се снима голям филм  Crossing Arms
Виж целия пост
# 186
Е, ти видя първа- Троновете Hug.
Иначе да кажа или да не кажа Whistling- днес снимат нощно в близост до вкъщи, мисля да хвърля поглед. Разлепили са навсякъде бележки със забрана за паркиране, щели да пълнят площада с ретро автомобили.
Виж целия пост
# 187
отивай, много ясно  Joy аз ако бях, щях да съм на първа линия  Blush
Виж целия пост
# 188
Джой, мушни се в един ретро автомобил и изненадай Том в гръб!
Виж целия пост
# 189
Страшен съвет, Крис!  Joy
Хем те ретро колите са по-широчки, има достатъчно място на задните седалки.  Mr. Green
Виж целия пост
# 190
Ох, не ми разпалвай въображението, че откакто гледам и чета де що има нещо за Том, много малко ми трябва. Обсебването се завърна със страшна сила Crazy
Виж целия пост
# 191
Да ти побаем да изгоним духовете Mr. Green Или да ти купим билет за Прага hahaha
Виж целия пост
# 192
Аз на баене не вярвам. Whistling
Виж целия пост
# 193
Хаха, разбрах ти тънката мисла Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 194
Криста, кучето да не забравиш Laughing.
Аз съм се обзавела с нова прическа, подходяща за задни седалки всекакви Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия