JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 859
  • 750
# 210
Я, кажи от толкова далече дали изглежда секси като по филмите и фотосесиите Thinking Или, на живо магията изчезва, или се засилва....много ми е интересно как е да видиш някой, по който толкова припадаш на живо newsm78
Секси е, да. Но не е така магичен както по снимки. По-скоро чар и излъчване, отколкото кой знае каква външност.

И понеже ние тук си падаме по магията, нося снимки Laughing
- от африканските приключения Crazy

- от филм

- и от премиера

 Mr. Green
Виж целия пост
# 211
Аз пък нося снимки на Джеймс, Фаса и Ник от Монреал.











Виж целия пост
# 212
Ще се надпреварваме днес май, аз пък идвам с новина Mr. Green- моето момче вече е горд член на Академията Heart Eyes
Виж целия пост
# 213
Честито!
Това го видях онзи ден. Има интересни имена... и интересни казуси в тоя списък.


Аз кат един презрян пушач да си кажа, че Майкъл с цигара винаги ми е бил забавен.  Wink Ама точно такива делнични снимки - как пуши пред снимачния павилион, като в случая, или някъде пред ресторант...
Отдавна си мечтая някой папарак да снима Раян така с цигара нейде в делнична обстановка... Примерно сега в Детройт (сигурно му се случва да се изнервя на снимачната площадка).   Wink
Виж целия пост
# 214
Честито му на Джоузеф!   ura

Така е то, Джо, в някои дни няма никави новини, пукната снимка няма даже, пък в по-добрите дни си има от всичко по много. Мен ако питаш ми се ще всеки ден да се надпреварваме така.  Grinning
Виж целия пост
# 215
Ами то аз ако не мрънкосвам, вие съвсем го удряте през просото Laughing. Ей на, няколко дни имах проблеми с нета, и темата замря Mr. Green.

Пиеште, моля, днес, че имам много снимки за показване, а не ми се правят двойни постове hahaha
Виж целия пост
# 216
Ето, пиша  Mr. Green
Така ме мързи напоследък да мисля, че... се плаша от мене си.
Имам над 200 непрегледани съобщения от ГугълЪт в пощата си.  ooooh!
Затова не мога да се включа никак.

Джо, давай сега - няколко снимки в горния пост и веднага още един след моя  Wink
Виж целия пост
# 217
Ето и аз пиша. Laughing
Сред хилядите неща, които изгледах с Том тези дни, попаднах и на някакво кратко видео, в което той раздава автографи на премиерата на Inception в Париж. И, знаете, отвсякъде се подвиква: ТОМТомтомтомтом! Отива нашето момче, разписва разни листи и, на фона на това, чуваме следващите викове, вече: Жозеееф, Жозеееф, Жозеееф!  hahaha Не става ясно от картината на кого точно викат, но аз имам бегла идея. А ти, Джо?
Виж целия пост
# 218
Ахх, аз бих се редила на втората опашка, ще ме прощава Том Blush.
Виж целия пост
# 219
Е, не  hahaha
След Хайме сега и Жозеф... много ми дойде.  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 220
тъй, аз отметнах Welcome to the punch, и въпреки наличието на Джеймс не можах да отлепя очи от Марк Стронг  Sunglasses баси мъжа  #Crazy иначе филма е хубва, определено не е поредния екшън  Peace
Виж целия пост
# 221
Е, не  hahaha
След Хайме сега и Жозеф... много ми дойде.  Joy  Joy  Joy
Тях питаш ли ги Joy?
Виж целия пост
# 222
Жозеф, с ударение на е. А произхода на Хайме какъв е? Добре, че с на Том името не може да се експериментира, кой знае какво щеше да излезе от него.
Виж целия пост
# 223
А, не може- за мен си е Томик и туй то Mr. Green. И за чехите си е баш тъй, оня ден му подвикваха "Ейй, Томикууу, пойд тади" с акцент на "тади" Joy. Ама той не поиска, пущината hahaha

Баа, сецнаха ме за снимките, хиляда човека има покрай мен днес...
Виж целия пост
# 224
Произхода на Хайме трябва да го обяснят Злата и Джой. Когато е възникнал тоз прякор, аз още не пишех в британската тема. А той май не е и от там...
Затова и лекичко се стреснАх един ден - пускам гифче с Джеймс... и някой в следващия пост се провиква "Хаймеееее!  Heart Eyes"
Бях като в необрано лозе.  Crossing Arms

Вътрешнозаводски хумор някакъв...


А та Том покрай чешката интерпретация на Джой доста често му викаме Томик, така си е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия