JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 849
  • 750
# 555
Ахх, колко са хубави всички Heart Eyes. Щом и Гари е пристигнал, ще стискам палци да се блъсна в него нейде из пражките улички Heart Eyes Blush Heart Eyes.
Виж целия пост
# 556
Мяч, много добро начало на деня даде.  Hug

Крисчън и Брадли са разкошни.  hahaha Аз пък познах Брадли, а Крисчън никога нямаше да го позная ако не ми бяхте казали.

Том много ми харесва на последната снимка.


Поредното интервю с Х-мените



Виж целия пост
# 557
Хайде и от мен фотки- още извадки от дневниците на Child 44:










Виж целия пост
# 558
От мен пък статия за "Filth" - http://www.dailyrecord.co.uk/entertainment/movies/movie-news/how … oy-beefed-2100643.
Мяч, предполагам ще ти хареса. Много се забавлявах докато четох Джеймс какъв феноменален актьор е.  hahaha
Виж целия пост
# 559
Никаква тайнственост относно моята скромна личност вече не остана в тоя форум hahaha

Да, Злате - четох я сутринта. Хареса ми.
Нали съм виден почитател на method acting школата.  Wink
Виж целия пост
# 560
На мен също ми беше интересно, Злате. Що само на Мяч говориш? Crossing Arms
Освен, че е феноменален актьор, разбрах че и всичко на екран(the crying, the vomiting, even the farting) е for real, except for one thing. hahaha
Виж целия пост
# 561
Защото Мяч каза, че чака с интерес филма. А one thing сме го виждали по други филми. Тъкмо ще направим сравнение колко пъти са го зумнали на копирната машина.  Mr. Green Той Джеймс не е от срамежливите, показвал си е достатъно прелестите и в киното и в телевизията, че даже и на сцена е бил по birthday suit.
Виж целия пост
# 562
Че в кои филми сме го виждали?

birthday suit. Joy



Рефн в GQ за това защо Том Харди би бил чудесен Елтън Джон:

What do you think about the rumours that Tom Hardy is going to play Elton John in Rocketman?

Wow. That’s a great choice. Good luck! When we did Bronson he was great. I loved him. He’s an odd creature, but then so are all actors. He’s extremely gifted of course, he’s got an extreme range which I don’t think everyone has seen yet beside Bronson. Since then he has done a certain type of film - but it’s great to see him come back to the musicality within him which I think is his true gift. He’ll make a great Elton John. 


Злате, и той фен на Breaking Bad. Wink
Виж целия пост
# 563
Миналата година четох, че спрягат по едно време и Джеймс като Елтън Джон, докато най-накря не отрече в 3-4 интервюта и утихнаха слуховете.

Виж целия пост
# 564
Аз Том не мога да си го представя пеещ, но пък може и да е музикален, защото има разни записи как рапира. Рапирането е далеч от пеенето, знам.  Laughing
Виж целия пост
# 565
Злате, днеска клюкарствах малко за един твой нов любимец в Компроматната... ама ме марзи, затова директно ще си го пренеса поста тук.  Tired



Отскоро е това  Peace - първите що-годе достоверни писания излязоха преди около две седмици...



Това е кадър от филма, който са снимали заедно (вероятно там е започнала връзката им, но кога точно не е ясно - все пак снимките на филма започнаха някъде през ноември миналата година и са приключили вероятно напролет).
Пак доста дълго са се "опазили" от папараците.

Ще ги видим обаче вероятно заедно на фестивала в Торонто - там ще представят филма.


Добре де, защо не ще да го скрие...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 566
Аз Том не мога да си го представя пеещ, но пък може и да е музикален, защото има разни записи как рапира. Рапирането е далеч от пеенето, знам.  Laughing
На това се вика "внимавай какво си пожелаваш" Joy. Ей ти пеещ (виещ newsm78) Том:



Рефн все повече не ми допада, изказването му ми се струва доста самомнително (аз мога да изброя поне още два филма, в които виждаме "обхвата" на Том извън неговото произведение)
Виж целия пост
# 567
Крис, специално за теб.  Wink

Скрит текст:
NAKED AMBITION; James McAvoy is Shameless about his love for baring all.  hahaha


The Last King of Scotland


Trance


Becoming Jane


Shameless
 
Виж целия пост
# 568
Златооо, недей така, моля ти се, това дупе ми разхлопа сърцето. Blush
Другото не се вижда. Crossing Arms За предник, говорех, за предник.
Виж целия пост
# 569
Е предника се мерва за малко в "Последния крал"  Mr. Green

Злате, днеска клюкарствах малко за един твой нов любимец в Компроматната... ама ме марзи, затова директно ще си го пренеса поста тук.  Tired
Уффф, не харесвам Миа.  Crossing Arms

Чакай сега да се насладя на вокалните изпълнения на Том.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия