JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 848
  • 750
# 75
Според мен пък точно Сиена е най-разпознаваема Simple Smile. Том е страх и ужас обаче Joy.
Виж целия пост
# 76
Аз познах Люк Мейбли...

Този вляво е Peter McDonald - аз наскоро го гледах в първия епизод на Mayday... но това хич не ми помогна да го разпозная.
Този, но когото му се виждат само краката е Хю Данси.
И би трябвало да има още двама ... уж, ама не е ясно има ли ги въобще и къде са.

Но иначе - ето го Alastair Mackenzie, а ето я  Lucy Punch , която би трябвало да съм гледала в Greenfingers, ама не я помня... хич.


А всичко това го навързах оттук.  Wink


Виж целия пост
# 77
Ау, от Хю се вижда само усмивката, ама пък каква усмивка само smile3544
Виж целия пост
# 78
Пффф, не мога да видя снимката.

Днес нещо много ми се работи  Mr. Green и по този повод съм се зарила в един фен сайт за Джеймс.



 newsm53
Виж целия пост
# 79
Този фотограф е заел много ключова позиция по време на загрявката.  hahaha
Виж целия пост
# 80
Злате, кво си го надупила Жеймса? hahaha

А тези ранните, в които се показва за по минута ще ги гледаш ли?

Тц, че трябва да почвам едноминутните на Том и някои други, многоминутни, които още не съм гледала.
Виж целия пост
# 81
Мда, Криста има тема да готви...
Ние изписваме всяка следваща с все по-голяма скорост...
Виж целия пост
# 82
Криста, много готин аватар Heart Eyes. Кой е младежът?
И да знаеш, че на Том имам практически всичко без A For Andromeda, ако имаш проблеми с намирането на нещо Peace.
Виж целия пост
# 83
Мяч, и аз това гледах, за да си направя сметка колко време имам за подготовка. Първа тема - 5 месеца.
Втора тема - 4 месеца. Така както е тръгнало, тази може и за два да изпишем, а може и за по-малко ooooh!
Няма време(с глас на човечето от "Минута е много").

Мерси, Джо. Simple Smile Младежът е Арън Пол от Breaking Bad. Чакам последния сезон през август и ще си постоя с него.
За Том може и да се възползвам. Wink
Виж целия пост
# 84
Ооо, този Тина скоро ми го препоръчва на база професионален интерес Laughing. Мисля да го почна, като свърши "Ханибал" (който между другото ще догледам само заради Хю Tired).
Виж целия пост
# 85
Почвааааай! Аз съм тотален BB нърд вече, ама какво да направя.
За Ханибал - същото. Мадс не ми харесва там, колкото и да го обичам, а след снимките в компроматната съм sweating
Виж целия пост
# 86
Снимките в компроматната ще ми станат аватар в най-скоро време Heart Eyes. Тъкмо днес го обсъждахме Мадс как може да е обективно толкова грозен, а в същото време секси дявол smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 87
Тази тема едва ли толкова бързо ще върви, сега като захване отпускарския сезон може да дочакаме премиерите на "Еленор Ригби" и "Filth".

Ще пощавате за спама, но не мога да не въздъхна - Ах, Арън!  Heart Eyes Джо, за "Breaking Bad" само ще ти кажа, че мъж ми му е голям фен. Това сигурно му е най-любимият сериал евър.

А сега да замажа положението и да кажа, че снощи преговорих "Rory O’ Shea was here" и "Starter for 10". Уж щях само да си пусна сцената с голия Чарлс Данс, а то какво стана накрая...
Пак си поплаках накрая на "Рори". Много го обичам този филм. Сега се чудя дали за него да не гласувам.

Виж целия пост
# 88
Аз се чудя дали за Рори, дали за Макбет, дали за Том Лефрой, дали за д-р Гариган...
Виж целия пост
# 89
Аз уж нямах никакъв проблем с решението, но после пък гледах африканския филм на Хю и Джеймс почна да ми бледнее Embarassed.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия