JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 848
  • 750
# 630
честито , Мячик, добре дошла и ти в клуба  Joy
Виж целия пост
# 631
Хихи, Мяч, ще те зариби той по комиксите Mr. Green
Виж целия пост
# 632
Официално установих вече и мога да направя пълни самопризнания (които иначе никой не ми е искал  Mr. Green) - единственият представител на това поколение, който ми приничява незабавно гащопадане само от един поглед ... е Фасбендер!









 Laughing
Виж целия пост
# 633
Злате, ти искаш да ме убиеш явно!  Grinning
... и как ... си ги ... избрала ... само ... Ох ...

Още не съм я намерила емотката... но смятайте ме вече потекла по пода!!!
Виж целия пост
# 634
Joy
Почти те съжалих, Мяч... почти Wink
На мен пък Фаса ми е най-малко гащосвалящ от сите. Въпреки че обективно е най-съвършен.

Томик явно се е завърнал в Прага, явно си съобразява програмата с мен Flutter- още първия си ден на родна земя гуглето ме сюрпризира с негова фотка на полет за Лондон Laughing
и последно да кажа- много държа да НЕ получи ролята на Бонд.
Виж целия пост
# 635
ооооооооооооооох, Фас  smile3544
Виж целия пост
# 636


Снимките са свършили, да очакваме скоро да почнат промо обиколките.

Виж целия пост
# 637
Злате, не бързаш ли малко с промо-обиколките.  hahaha
Филмът ще излиза чак догодина май месец...
Знам че ти се иска, ама раничко ми се чини още.



А от тук-пишещите нямаше ли някоя почитателка на Андрю Гарфийлд? IMDb-то току що ми напомни, че момчето днес става на 30.
Може да се каже, че вече е пълноправен кандидат за титуляр  Mr. Green ... ако му дойде редът някъде след около година-две.  Laughing
Виж целия пост
# 638
А от тук-пишещите нямаше ли някоя почитателка на Андрю Гарфийлд? IMDb-то току що ми напомни, че момчето днес става на 30.
Може да се каже, че вече е пълноправен кандидат за титуляр  Mr. Green ... ако му дойде редът някъде след около година-две.  Laughing

ми тука пак съм аз  Blush радвам му се на момчето, пък и добре играе  Wink
Виж целия пост
# 639
А кой ще ни е титуляр след Томик?
Виж целия пост
# 640
Фаса. Мурето ще труди върху него.  Mr. Green

Злате, не бързаш ли малко с промо-обиколките.  hahaha
Гладна кокошка промо-обиколки сънува.  hahaha
Виж целия пост
# 641
Супер. За след него предлагам Джейк Heart Eyes
Виж целия пост
# 642
На мен пък Фаса ми е най-малко гащосвалящ от сите. Въпреки че обективно е най-съвършен.

+1.


Steven Knight за Locke:

It was a joy and challenge to make Locke in an entirely different way. Shot in real time, Locke breaks new ground in movie making with Hardy holding the screen alone while the camera never blinks. The night time highway is part back drop, part art installation, as a stellar cast play the people Ivan loves and hates and who witness his extraordinary journey to despair and ultimately to redemption. A man’s life transformed in a half a tank of gas. I believe the journey of Ivan Locke is deeply moving and utterly compulsive.

Том щял да ходи на фестивала във Венеция.
Виж целия пост
# 643
ама много ми допада как всички не харесвате особено Фаса  Mr. Green сега  ако успея и Мячик да откъсна от него  Whistling
Виж целия пост
# 644
Не харесвам относително, Муре. Иначе няма да го върна, ако си опне хавлията на плажа до мен, нали ме разбираш. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия