БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 67 538
  • 736
# 450
-=Деси=-, къде в София даваш за рамкиране? Искам и аз да си рамкирам едно гобленче, но не знам къде да го занеса. Приемам напътствия и от другите момичета Peace
Виж целия пост
# 451
Деси - страшно стилно! Хората, за които е подарък, са късметлии! Супер оригинален подарък!

Много ти благодаря!  Hug

-=Деси=-, къде в София даваш за рамкиране? Искам и аз да си рамкирам едно гобленче, но не знам къде да го занеса. Приемам напътствия и от другите момичета Peace

Нося ги на пазара в Люлин - има магазинче за гоблени и жената има много добър усет за цветове, а де факто ги рамкират в "Златен гоблен", така че в който и да е техен магазин да отидеш - ще ти го направят хубаво Peace
Виж целия пост
# 452
Ехааа Hug Деси, страхотен е  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 453
Стани ако центъра ти е близо, обади ми се. Разучих 2/3 от ателиетата край мен. Ще ти ги покажа.
Има едно в Лозенец, чувала съм добри отзиви за него, то е на ул. Крум Попов 28. Има едно на ул. Цветан Минков № 8, но от него не съм доволна. Там дадох гоблена за кръстницата на малкия и определено не ми хареса изработката и подбора, а и избора на профили не беше кой знае колко повече от другите ателиета край мен, но се съгласиха да го направят за 24 часа.

Деси показвай го, накрая ще ме амбицираш и аз да ушия нещо подобно  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 454
Азарея, в центъра ми е най-удобно  Hug. Видях един магазин за художници или нещо такова на "Ботев" до 5-те кьошета, има профили на витрината, но трябва да отида да попитам дали се занимават с гоблени.
Виж целия пост
# 455
Ето докъде стигнах за 1 месец, откакто го почнах

Моля за мнение - гобленът не е готова комплектовка, според вас добре ли се получава? Приемам и критики.
Виж целия пост
# 456
Балеринка ли е,  Hrisi?
Виж целия пост
# 457
Не са ли цветята на Дим?  Според мен добре се получава, но трябва да напреднеш още малко, за да си проличи, да има повече кръстчета...
Виж целия пост
# 458
Ето докъде стигнах за 1 месец, откакто го почнах

Моля за мнение - гобленът не е готова комплектовка, според вас добре ли се получава? Приемам и критики.

И според мен е добре................
Виж целия пост
# 459
Бачийска, ако не ме лъже паметта преди време търсеше зимен пейзаж на замъка Нойшванщайн
виж на какво попаднах,
Ако ти хареса, ще ти изпратя схемата.
ако може схемата на този гоблен  Praynig
Виж целия пост
# 460
Пак имам въпросче аз Simple Smile
Разглеждам си аз гоблени и се чудя... харесаха ми някои на Bucilla. Дали сте шили такива оригинални комплектовки.... лесно ли се шият? Изглеждат много красиви. И ако сте си купували в бг дали се продават нейде или само през нета... нещо хич нямам търпение да чакам доставка от някъде си... друго си е да можеш от тук да си ги купиш директно Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Пак имам въпросче аз Simple Smile
Разглеждам си аз гоблени и се чудя... харесаха ми някои на Bucilla. Дали сте шили такива оригинални комплектовки.... лесно ли се шият? Изглеждат много красиви. И ако сте си купували в бг дали се продават нейде или само през нета... нещо хич нямам търпение да чакам доставка от някъде си... друго си е да можеш от тук да си ги купиш директно Simple Smile


Доколкото си спомням, Сисак ши нещо на тази фирма. А за продажби в Бг не съм чувала.......
Виж целия пост
# 462
http://hrisi90.snimka.bg/tapestries/etapi.722862.30598473.big Ето това шия. Честно казано като го гледам така без контур горе долу на нищо не прилича  Simple Smile имам предвид масата, като го снимах по-ясно виждам нещата. Така беше и с предишния ми гоблен, като е на снимка по-друг начин се вижда. Мен ме притеснява това, че доста се различава от оригинала цветово, но щом казвате че е добре продължавам нататък.
Виж целия пост
# 463
Hrisi на мен твоя ми се струва по-блед,но то и от снимката си зависи,иначе ми харесва резултата  Peace
Виж целия пост
# 464
Hrisi, и на мен ми харесва. Един вид това си е твоята версия на гоблена. Давай смело нататък  Hug

На мен току що една добра душица ми се обади да каже, че балоните летят към мен. Благодаря отново, st. Dobri  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия