БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 67 538
  • 736
# 480
Имам един въпрос - откъде да си поръчам гоблен на Дименшънс с най-ниска цена за доставка?
Виж целия пост
# 481
Аз обикновено поръчвам от 123  Peace
Виж целия пост
# 482
Имам един въпрос - откъде да си поръчам гоблен на Дименшънс с най-ниска цена за доставка?
купувала съм от тук http://www.123stitch.com/CrossStitchByDimensions.html и от ибей.ко-юк и ком
 в САЩ са по-евтини, но доставката  по-висока (все пак зависи от продавача), а и има риск да го спрат в митницата и да има допълнитени разходи (ДДС, мито...)

ако кажеш какво точно искаш може да ти го потърсим  Hug
Виж целия пост
# 483
Парижкият Маркет ми е голяма мечта. Цял час разглеждам сайтовете и сравнявам.
Виж целия пост
# 484
Парижкият Маркет ми е голяма мечта. Цял час разглеждам сайтовете и сравнявам.

мен ако питаш това

ама то е защото искам всичко и веднага  Hug

има го в Англия - излиза около 60 лева и в САЩ пак толкова някъде
Виж целия пост
# 485
Влизам набързо тук по няколко причини.
Искам да се похваля до къде докарах хлорофила на лалетата.

Сега ги зарязвам- и без друго ще го завърша като си дойде Виктория след два месеца, защото едното зелено не ми стига а в Плевен такива конци няма. Като си дойде Виктория така или иначе ще ходим заради нея до Благоевград , ще си купя и нужния конец. Да не си помислите че ще скучая до септември Laughing
Трябва да ушия маковете за майка ми, но преди това имам друг проект, който смятам утре да започна- подаръка ми за юбилея за съпруга ми. БЛАГОДАРЯ, ама наистина много благодаря на pepen, която ми помогна толкова много за схемата, като й направи контура. Нали се сещате че като правя нещо, за да го изненадам не става да седна на компютъра и да шия контура от картинката. Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetЩе се опитам да го шия тайно, докато спи или го няма вкъщи, ще се пробвам и на работа да го взема- ако мога да открадна малко време за него.
До средата на август трябва да ушия и сватбения, който teddybearm беше пуснала, че в началото на септември съм канена на сватба.
Изобщо  работа имам за целия китайски народ.
Да се оплача- при последната ми поръчка от 123 за около 69-70$ имам мито и ДДС- 10,60 лв. Правила съм и други поръчки от там и за повече пари, но до сега не бяха ме цапардосвали и с мито...
Днес имах едно много странно обаждане.
Имах една поръчка от Кадифе крафт и чаках доставка, та днес ми се обаждат да ми кажат че е получено това което съм си поръчала и ще ми го пратят но преди това ме питаха дали се е харесала играта (предната ми поръчка от там беше за една детска игра за подарък за едно детенце). Явно си правят справки за клиентите кой какво поръчва, сондират мнения. Не им правя реклама, но бях приятно изненадана от вниманието.
Виж целия пост
# 486
Роси какъв е този толкова специален конец  newsm78
Виж целия пост
# 487
Как става плащането на митото? Питането е по повод на тази оферта:
http://www.ebay.com/itm/2-NICE-Full-Size-Dimensions-Gold-Cross-S … sh=item4ac5d8f9cb
Виж целия пост
# 488
Албенче, не е специален- Розаче е, но тук не продават. Тъкмо да имам оправдание че не съм го завършила. Някой вчера се чудеше че ще е странно да има 4 започнати гоблена, аз какво да кажа като моите са 5 ( Момичето на скалата чака за небе, едни червени рози нямат фон, един фар на Дим чака довършване, Лалетата ще почакат конец, Маковете на черна панама и те чакат ред) и днес започвам 6-ти. Май трябва да се взема в ръце и да започна да ги завършвам един по един, ама пусто все изниква по нещо междувременно.
Как става плащането на митото? Питането е по повод на тази оферта:
http://www.ebay.com/itm/2-NICE-Full-Size-Dimensions-Gold-Cross-S … sh=item4ac5d8f9cb

Аз от Ибей не съм пазарувала, но предполагам че е по същия начин както и от 123. Моята поръчка беше от 123 и обикновено си ми ги доставяха в клона на пощата в квартала, но сега доста се забави и получих бележка че е в Централна поща и при получаването трябва да заплатя 10,60 лв мито и ДДС. Всичко се плаща направо там в пощата.
Виж целия пост
# 489
Албенче, не е специален- Розаче е, но тук не продават. Тъкмо да имам оправдание че не съм го завършила. Някой вчера се чудеше че ще е странно да има 4 започнати гоблена, аз какво да кажа като моите са 5 ( Момичето на скалата чака за небе, едни червени рози нямат фон, един фар на Дим чака довършване, Лалетата ще почакат конец, Маковете на черна панама и те чакат ред) и днес започвам 6-ти. Май трябва да се взема в ръце и да започна да ги завършвам един по един, ама пусто все изниква по нещо междувременно.
Как става плащането на митото? Питането е по повод на тази оферта:
http://www.ebay.com/itm/2-NICE-Full-Size-Dimensions-Gold-Cross-S … sh=item4ac5d8f9cb

Аз от Ибей не съм пазарувала, но предполагам че е по същия начин както и от 123. Моята поръчка беше от 123 и обикновено си ми ги доставяха в клона на пощата в квартала, но сега доста се забави и получих бележка че е в Централна поща и при получаването трябва да заплатя 10,60 лв мито и ДДС. Всичко се плаща направо там в пощата.


Аз често позаря от  Ebay. Пратките пристигат в пощите. Номера с ДДС-то и таксите за пощите е да не те хванат. Получавала съм пратки за 70 долара /без транспорта/, не съм плащала ДДС. Получавала съм за 24 и съм плащала.
Проверяват пликовете на може би по адрес на изпращача /митниците знаят 123 сайта за гоблени/, и по дебелите пликове. На моя приятелка плика беше с 2 комплекта по дебелички, отваряли го да видят какво има в него. Беше за 15 долара. Въпрос на късмет.  Peace. Но е гадно като пристигне съобщението, че имаш още да плащаш. Един път си дал много пари за комплекти, след това пак да плащаш  ooooh!.
Виж целия пост
# 490
ДДС се плаща върху левовата равностойност на 15 долара. А митото мисля че беше над 150 долара.  Peace
Виж целия пост
# 491
http://www.ebay.com/itm/2-NICE-Full-Size-Dimensions-Gold-Cross-S … sh=item4ac5d8f9cb

Доколкото разбирам двата са за 32.90 +  транспортни 24.15 долара = 57.05 или за един 28.52 долара
Правилно ли разбирам и смятам ?
Бих се жертвала при тази цена да взема Бистрото ако някой вземе Пазара, но си признавам, че съм напълно боса относно пазаруването от този сайт Embarassed

Роси, и китките, и хлорофила е стават супер.
Вчера видях, че в осинката са пуснали и Рози от тази серия - изглеждаха страхотни.
Аз три вечери не бях шила - почивах след кошмара четвъртинки и 3/4 кръстче, чак снощи се " престраших" да сглобя един да шия. Решила съм пак да не показвам, че пак е за подарък.  Stop
Виж целия пост
# 492
http://www.ebay.com/itm/2-NICE-Full-Size-Dimensions-Gold-Cross-S … sh=item4ac5d8f9cb

Доколкото разбирам двата са за 32.90 +  транспортни 24.15 долара = 57.05 или за един 28.52 долара
Правилно ли разбирам и смятам ?
Бих се жертвала при тази цена да взема Бистрото ако някой вземе Пазара, но си признавам, че съм напълно боса относно пазаруването от този сайт Embarassed


Цената за двата комплекта е супер. А и такъв транспорт рядко се среща напоследък в Ибей.
Виж целия пост
# 493

Аз ги искам и двата Heart Eyes щом казвате, че са на добра цена. Обаче и аз не съм веща в пазаруването от чуждестранни сайтове Tired. Моля, ако някой ще поръччва да пише и да ме включи  Praynig    bouquet

Роси ще ти изпратя нужния конец  Peace
Виж целия пост
# 494
Мен ме изненадаха и донесоха гобленчето днес, много съм щастлива. Не се знае кога ще го започна, де, че трябва първо да довърша мелницата и да направя кончетата, но сега поне ще имам стимул  Simple Smile А с подаръците за рождения ден ще си правя почивки, че с толкова оранжево ще откача  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия