БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 67 538
  • 736
# 630
ba4iiska, честит ти подарък и от мен!  Grinning
bisy_k , наистина страхотни котенца!
Ноооо...не вярвам аз, че са толкова лесни тези лентички и панделки.  Crossing Arms  Mr. Green

 
Виж целия пост
# 631
Ехе, много хубав подарък. Като не иска lille kanin да отваря подаръка в другата тема поне тук да се порадваме на друг подарък.
Виж целия пост
# 632
Да, слушкам, много слушкам.  Hug

Нямам време да разгледам схемата, но (като стигна до него) ще го шия с гобленов бод 1:1 на гобленова панама. Два гоблена ших така и ми допадна как стана. Дано не са много тези единични бодчета.
Виж целия пост
# 633
Мислех да чакам новата темичка да се похваля ,но сърце не трае.Току що взети от ателието парят още
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=3175
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=3172
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=3169
Съжалявам за лошото фото ,но толкова си може фотографа а и да метна едно етапче
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=3178
Похвалих се. Лек и прохладен ден момичета
Виж целия пост
# 634
лиле, много са готини  Hug тук е отново 12 градуса  Tired така ê прати малко слзнце насам
Виж целия пост
# 635
Напълнили сте темата с прекрасни красоти - чудесни сте момичета   bouquet
Не пропускам да следя какво показвате защото ми пълните душата, става ми едно хубаво и леко - все едно аз съм направила тези красоти  Simple Smile А иначе през последните дни само се помотвам и мързелувам  hahaha
Панделките и на мен много ми харесват как стават, но нещо не съм се престрашила да опитам, може би по-нататък ще ми дойде желание.  Hug

Шия нещо, което няма да показвам засега Naughty, а големите започнати проекти сякаш не помръдват, защо ли  Thinking
Виж целия пост
# 636
Лилия Проданова нямам думи за тези красоти,просто са страхотни Hug
Бачийска честит ти подарък,изглежда много красив Peaceще чакаме етапчета Flutter
Бяло Цвете  много свежи картички,особенно маргаритките много ми харесаха  Heart Eyes
Виж целия пост
# 637
Лилия Проданова, прекрасни са!  bouquet
Виж целия пост
# 638
Стани  виждала съм подобни схемички в Галери,ще ти пусна тук само картинките и ако искаш ще пусна схемички после
 
albenapd, аз ги имам точно тези плюс още подобни, но пуста лакомия... Даже си разпечатих няколко схеми и май ще почвам един Thinking. Ама това като се сетя да си взема конците, че днес се бях засилила да ги купувам, а списъкът с номерата останал вкъщи Laughing
Виж целия пост
# 639
Лили Crazy много са ти хубави гоблените  bouquet. Всички са Дименшън, нали? Сама ли ги комплектова или са готови комплекти?
Аз не се наемам да комплектовам гоблен с повече от 10-15цвята Thinking. Все си мисля, че няма да ми се получи......
Бачийска много е красив този гоблен. Не съм го виждала. Ще чакам за етапчета Mr. Green.
Азарея   bouquet
Бяло Цвете на мен глухарчетата ми са фаворит  Grinning Hug
Стани тази серийка е много сладурска Heart Eyes и една такава цветна, пъстра....
Виж целия пост
# 640
Бяло Цвете,  Лилия Проданова, страшни красоти!
Виж целия пост
# 641
Дидида да мой комплектовки са си .Пускам конвертора и каквото покаже това е.В последно време наблягам на Дименшъните много ми харесват
Виж целия пост
# 642
Бачийска, разкошен подарък   bouquet Със здраве да си го ушиеш  Peace

bisy_k, много сполучливи са станали котетата, браво   bouquet

С ленти съм виждала уникални красоти при рускините, но мен лично не ме влече  Simple Smile

Бяло Цвете, Лилия,   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 643
Дидида да мой комплектовки са си .Пускам конвертора и каквото покаже това е.В последно време наблягам на Дименшъните много ми харесват

БРАВО Crazy Peace  bouquet. Чудесно се справяш Hug
Виж целия пост
# 644
Лилия Проданова, направо онемях. Много да хубави всички. Кога намираш време- разгледах и другите ти работи в албума, спиш ли изобщо.
bisy_k котетата са разкошни. И на мен много ми харесват тези цветчета с ленти, но и аз не съм пробвала.
Бяло Цвете пак интересни картички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия