Слънце жарко вън пече, НОЕМВРИйче сладко в нас расте! Тема №8

  • 30 529
  • 738
# 120
Благодаря момичета. Мъдреца ми го извади а няма и една минутка,да и се не начудиш на докторката-тя една дребничка и слабичка,майсторка излезе.Каза ми че може парацетамол или солпадеин(също съдържа парацетамол-разтворими таблетки са).Обадих се на гинеколожката и тя потвърди даже каза ако много адски ме боли може само един аулин или нимезил. Мен обаче упойката ме отпусна вече и за сега не ме боли,дано да не ми се наложи нищо да пия.
Виж целия пост
# 121
Да в Шумен ми го извадиха,даже имам още един за вадене даже е леко счупен,но зъболекарката каза щом не ме боли да не го пипам а да отида след като родя,иначе малко илимного си било стрес за бебето и нямало смисъл сега да го натоварвам.Така че аз мисля да изчакам да родя.
Виж целия пост
# 122
Ама че си мазохистка - два мьдреца на ведньж  Laughing
На мен един ми вадиха на 22г и цял месец едва се хранех. А се падна около Коледните и Новогодишните празници.   Laughing


и к'во викаш - не можа да си хапнеш пържолки ли  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 123
Здравейте,бях споделила че имам тежка екзема ,но никоя от вас не ме отрази..на следващия ден пак писах и пак така..сега се включвам за да Ви кажа ,че чакаме момче..днес разбрах че ще имаме момче..
Виж целия пост
# 124
Обърна ли се към дерматолог. Аз също имам нещо като невродермит на врата и много сърби. Моят док ми спомена веднъж, че май може да се мажа с кортикостероид, но не беше на дневен ред темата и не съм правила нищо. Ще го питам следващия път или ще стискам зъби.
Виж целия пост
# 125
Здравейте момичета! Hug

Да ви се оплача и аз какви ги свърших!
Преди 3 седмици бяхме на меден месец с моя съпруг, ама аз нямах право на отпуска и се разбрахме с шефа, че през следващите 2 седмици като се върна ще си ги отработя часовете. Аз работя в зелено училище с дечица на различна възраст (от 3-4 годишни до към 15г.) и останалото време от седмицата работя от вкъщи. Като цяло съм много жизнена и нямам някакви болежки и опаквания и за това се и ми се видя много удачно да се съглася на това предложение. Тааа като се почнах миналата седмица 4 дни по 12-13 часа работа без да почивка, тази седмица същата история и от снощи се добих с непрекъснати болки в корема ниско долу (като менструални болки) и бодежи, а на всичкото отгоре и в кръста! Нямам кървене или някакво течение. Не смятам, че и това са контракции, но това до което се докарах е, че не мога да мръдна от леглото днес. Пия магнезии и се надявам всичко да отшуми скоро. На лекар не съм ходила, защото като ги знам тук какво спокойствие са мисля, че повече ще се притесня...Ако продължава все така ще отида утре в спешното да ме погледнат и да кажат дали има причина за паника. Но си мисля, че е от преумора просто...Стискайте палци бързо да мине, че хич не ми харесва да се заседявам. Обичам да се движа и да съм си пълноценна Simple Smile

Иначе само да ви кажа, че пишете страшно бързо (не че е лошо де Wink )! Аз нямам възможност да влизам всеки ден във форума и сега като седнах и едва успях да изчета всичко! Че даже и сте минали значителна част и от новата тема Simple Smile

Отивам да "фотосинтезирам" , спейки в градината, защото тук е изключителна рядкост да има слънце и не ми се ще да го изпусна!

Един усмихнат и позитивен ден на всички ви!

п.с. Може ли да помоля някой да ми прати на лични линк към албума със снимки и паролата! Много благодаря!
Виж целия пост
# 126
Verjiniq Sekulova, честито ти момченце, живи и здрави да сте! Искам само да кажа, че аз ти писах лично съобщение, в което ти бях обяснила какви мазила и пръскала съм използвала, когато съм имала подобни проблеми. Съобщението съм ти изпратила на в Петък на 31 Май 2013 г. в 08:49 часа. Веднага след твоя пост ти е писала и naddiv

Как сте момичета? Аз и днес съм ревлива- все така си гледам старите снимки от концерти и сега моите хора заминават пак на конкурс и настояха да ида да ги изпратя за късмет. Дотъркалях се някак си до залата (добре, че е колата), ама после още по ревливо ми стана. Хем съм щастлива, хем ми се реве. Ама аз съм си с диагноза де- луда бременна  Joy

teddynsun, и аз съм с безкрайно болки в кръста, корема и мен ме бола вчера ниско долу, но като си полежах в удобна поза поне корема ми мина. Надявам се всичко да е наред с теб. След малко ти пращам на ЛС, албумчето и паролата.
Пепита и Вампи, къде сте? Дорис и Зверчето и вие? Че и още липсващи май има
Виж целия пост
# 127
Verjiniq Sekulova, звучиш обидено  newsm78 едва ли някой се е зарадвал, че си имала екзема  newsm78 а в това, че никой нещо не е писал , за да те успокои - не виждам някакво лошо отношение към теб  Peace просто в темата пишат толкова много хора, че едва ли всеки успява да "отрази" всеки /имам предвид персонално да се обърне към него и да пише по неговия проблем/. Аз например си признавам, че обикновено преди да пусна пост, пиша по последните 1-2 страници и по това, което съм запомнила иначе трябва да си водя записки  smile3529, а отдавна минах студентските години  newsm27 съжалявам за екземата ти
както се шегувахме в една друга тема - всеки си пише тук по неговите болежки както навремето беше в едно предаване на "НЛО" - всеки си говореше за неговата болка  Mr. Green
 Hug Честито ти синче! Hug


/между другото аз също писах, че се очаква бебчето ми да е момче, но не съм чакала някой да ми каже нещо или честити ... и в списъка на първа страница не се водя,  ама това хич не ми е важно и не ми пречи да си пиша, колкото си искам, пък ако щеш и на общи срещи да присъствам  Mr. Green Варненки, как сте в края на месеца  Mr. Green/
Виж целия пост
# 128
Здравейте,бях споделила че имам тежка екзема ,но никоя от вас не ме отрази..на следващия ден пак писах и пак така..сега се включвам за да Ви кажа ,че чакаме момче..днес разбрах че ще имаме момче..

Честито момченце. Дано екземата бързо да отмине, но задължително се онсултирай с лекар.
Виж целия пост
# 129
Честито момче  на Вергиния:)

Изследванията са ми добре, изкараха някакъв риск за даун 1:750 според генетика било " на границата" и трябвало нови изследвания, за които да платя пак. Но моята гинеколожка се възмути много, защото личните ми резултати (на моя организъм) са повече от прекрасни. каза ми че понякога нарочно правят така в частните клиника, за да вземат повече пари от хората.После ми  показа къде къде по- лоша статистика, където никой не е отбелязал риск и втори изследвания. Така че няма да правя повече, достатъчно е, че ми прилоша там в клиниката от притеснение. Добре че ме успокоиха накрая.

Следващия преглед е на 25.06, тогава се надявам и аз да знам пола на бебо.

  bouquet
Виж целия пост
# 130
sashassb, щом АГ-то ти казва, че всичко е наред значи е така. Ще се радваш на здрав бебок през ноември. Аз съм на преглед чак в другия месец и се надявам тогава да разбера пола на бебето. Искам да е здраво и нямам предпочитания за момиче или момче, ама все пак ми се иска да си знам Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Teddynsun, възможно е болките наистина да са от преумора и аз понякога като се пренапрегна в работата и получавам болки, но моите са по-скоро моментни за по няколко минути и отшумяват. Почини си хубаво, сега ти си най-важна, разбирам те, че искаш да имаш същата активност, но организмът ти сам ще ти подскаже кое е най-добре за него.

Verjiniq Sekulova, честито момченце! За екземата наистина се консултирай, ако ще с личния лекар, ако нямаш възможност с дерматолог. И не се засягай, защото както Весела вече написа няма как всеки да отговори на всичко, на един му прави впечатление едно, на друг - друго.

Моят следващ преглед е във вторник и също се надявам да науча пола на бебето, ако реши да се покаже, но най-вече искам да разбера дали всичко е наред с него. Все си мисля, че щом аз съм ок, би трябвало и всичко с бебето да е наред, ама времето между прегледите ми се вижда цяла вечност, а си е друго някой като ти каже, че всичко е наред.

Виж целия пост
# 132
Здравейтееее Simple Smile Връщам се от преглед, бебчо е добре Simple Smile И става все по-сигурно, че е бебка :  261uu  smile3501
 
Относно срещата във Варна, да е живот и здраве, аз съм за Simple Smile Само да ми мине държавният на 25ти Simple Smile
Мен тази сутрин ме събуди глад в 6.30, при условие, че напоследък ставам все след 10 Simple Smile Явно бебето е огладняло и е натиснало бутона за room service Simple Smile))))
Хайде аз отивам да си готвя, че много ми се дояде нещо, ама няма да ви казвам какво Hug
Виж целия пост
# 133
Цитат
Verjiniq Sekulova ,  една моя колежка имаше подобно нещо и 2 години бяга по какви ли не доктори и изследвания и накрая се оказа Лаймска болест от ухапване от кърлеж преди 10 години ако не се лъжа newsm78
Просто предположение, не казвам че е това  Hug
Копирам си стария пост, ако си го пропуснала Simple Smile
Иначе, добре дошла в клуба на мъжките майки Simple Smile
Виж целия пост
# 134
Verjiniq Sekulova, честито момченце  Simple Smile да сте живи и здрави и двамата
За екземата аз лично не съм компетентна, а когато не съм, предпочитам да не давам съвети или мнение. единственото, което бих ти казала е да отидеш на кожен лекар, за да те посъветва. Надявам се бързо да ти мине, защото от баба ми, която също има и по ръцете и по краката, знам, че е ужасно болезнено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия