Жени, благодаря. Мисля, че ще стане много интересно и полезно място новата темичка. И аз мисля, че тя трябва да започва със Символа на вярата.
Жени, благодаря. Мисля, че ще стане много интересно и полезно място новата темичка. И аз мисля, че тя трябва да започва със Символа на вярата. 
.

.
, благодаря ти за статията
. Много е трудно човек да осъзнае и да живее с мисълта, че всяка негова сила и това, което се случва не идва от него, а отдругаде. Дори и да знаеш това пак е трудно, ако както казва. св. Антоний Велики нямаме Бога винаги пред себе си, това според мен е оръжието. Просто всеки един от нас е в различна степен отдалечен от нашия Бог и тази отдалеченост е много страшна за нас, защото празнината и самотата, които се получават при тази отдалеченост, ние именно запълваме с едно или друго. И това според мен е само доказателство за това колко естествено е за нас да имаме общение с Бога. 
)
Препоръчани теми