Зелено кафе за отслабване

  • 374 089
  • 461
# 180
Здравейте и от мен.
Аз пробвах преди 3-4 месеца зелено кафе на пакет4ета от zigzag.bg и лепенки за детоксикация,но без никакъв ефект и тъй като от полувин година съм на лекарства и още толкова ще ги пия/а напълнях доста/ се ориентирам към алтернативни на4ини.
Попаднах на рецепти на баба Ванга за отслабване но тази билка трудно се намира.Когато я открия и ако има ефект ще ви кажа да пробвате и вие.
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 181
записвам се да ви чета утре, че много му се чудя
Виж целия пост
# 182
ЗДРАВЕЙТЕ! И АЗ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ ЧЕТА ПО ТЕМАТА И НАЙ-НАКРАЯ СЕ РЕШИХ ДА ГО ПОРЪЧАМ, УТРЕ ЩЕ ДОЙДЕ И ПРИ МЕН! ЯВНО ВСЕКИ ОРГАНИЗЪМ ПО РАЗЛИЧЕН НАЧИН ГО ПРИЕМА.....
ЩЕ ПИША АКО ИМА ДЕЙСТВИЕ!
ХУБАВ И ПОЛЗОТВОРЕН ДЕН! Wink
Виж целия пост
# 183
Здравейте, аз пих Зелено кафе на таблетки от една фирма, чието представителство е в Чехия. 94 лв дадох за количество което ми стигна за 1 месец. Трябваше да отслабна доста по техните думи, аз поддържах и електронна връзка с тях. НЯМАШЕ НИКАКЪВ ЕФЕКТ ОБАЧЕ. Не отслабнах и 1 кг. Единственото добо нещо е, че им върнах празната опаковка/изпратих я за моя сметка на адреса в Чехия/ и те ми върнаха парите по представена от мен сметка.
Моят съвет е - не опитвайте, няма смисъл.
Виж целия пост
# 184
Абе тук само блондинки ли сте?  Shocked

Вярно ли си вярвате, че може да плюскате и да не се движите, ама пък рЕзко да заслабнете, изпивайки вълшебно хапче?  Joy
Виж целия пост
# 185
 


Аз съм пила Витаголд, определено имаше ефект, но сега не знам дали още го продават и откъде мога да си го купя. Четох тук за таблетки "зелева супа", може би ще са ефикасни, защото съм правила диетата със зелева супа, също има ефект, стига да не ходиш по цял ден на работа, за да я спазваш. Ефикасен е и Мадал Бал сиропа, поръчваш си го от Гарабитов център, пиеш само от него /издържа се/, освен че сваля килограми и прочиства организма.
Виж целия пост
# 186
Нещо не ми стана ясно! От няколко дена чета темата за "зеленото кафе" и оставам с впечатлението,че няма никакъв ефект от него,но.... въпреки горепосочените мнения,се появява нов пост с нещо от този род"Купих си опаковка...почвам да пия....помагайте.... и т.н..Виждам,че няма никаква полза от цялото това писане.Явно всеки прави това което е решил newsm78.От това следва,че аз отново не мога добре да се ориентирам и ще трябва да си реша сама.Много се обърках Cry
Виж целия пост
# 187
Продават зелено кафе на кило,има два вида,едното е около 6лв/кг.,другото около 8лв./кг.
Магазина е до Женския пазар,на Екзарх Йосиф,с/у спирката на тр.20 и 22 .Мисля да си взема,там и мелят кафе,ако могат  да ми го смелят ще е добре...
Виж целия пост
# 188
Нещо не ми стана ясно! От няколко дена чета темата за "зеленото кафе" и оставам с впечатлението,че няма никакъв ефект от него,но.... въпреки горепосочените мнения,се появява нов пост с нещо от този род"Купих си опаковка...почвам да пия....помагайте.... и т.н..Виждам,че няма никаква полза от цялото това писане.Явно всеки прави това което е решил newsm78.От това следва,че аз отново не мога добре да се ориентирам и ще трябва да си реша сама.Много се обърках Cry

ТО И АЗ МНОГО СЕ ОБЪРКАХ ПО ТЕЗИ ИЗКАЗВАНИЯ, НО НАЙ-НАКРАЯ СЕ РЕШИХ И ГО КУПИХ. СЕГА ГО ПИЯ ОТ 7.04. И ЧАКАМ ДА ВИДЯ ЕФЕКТА. ОТ ТОВА КОЕТО УСЕТИХ Е, ЧЕ МИ СЕ ПИЕ МНОГО ВОДА И НАИСТИНА ПОДТИСКА АПЕТИТА. ЩЕ ПИША ПО-НАТАТЪК ЗА ЕФЕКТА....
Виж целия пост
# 189
Здравейте ! И аз го пих и никакъв ефект , сега пия едно кафе Метаболизъм , то е хубаво качествено  кафе с добавки - цинк , хром , Л-карнитин , екстракт от камбоджанска гарциния и витамини от група Б . След време ще споделя за ефекта от него , много ми го похвалиха , да видим   Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Здравейте ! И аз го пих и никакъв ефект , сега пия едно кафе Метаболизъм , то е хубаво качествено  кафе с добавки - цинк , хром , Л-карнитин , екстракт от камбоджанска гарциния и витамини от група Б . След време ще споделя за ефекта от него , много ми го похвалиха , да видим   Simple Smile




Вече някакво мнение за този Метаболизъм ???
Виж целия пост
# 191
Рано е още да кажа , но по-често се тича до тоалетна 
Виж целия пост
# 192
Здравейте,
изчетох цялата тема и общо взето това,което разбрах е че всеки организъм е различен и му действат различни неща. Сега ще ви споделя и моят опит и дано бъда полезна. По време на бременността качих близо 30 кг.,след като родих излезнах от болницата само 4 кг по малко (а малчо се роди 3,700 Simple Smile. Нямах кърма и затова реших да се подложа на зверски глад и така за един месец свалих още 16кг.,но имах да свалям още 10 до желаното тегло,само че гладът вече не помагаше и така от два месеца не съм свалила и грам,допреди една седмица когато започнах да пия хапчета зелено кафе на Рамкофарм. За една седмица прием съм свалила 2кг. разбира се не се тъпча,но си хапвам каквото ми се яде по три пъти на ден по малко и след 19 ч. не ям. Една опаковка от хапчетата струва 11,40лв от аптека и стига за около 26-27 дни по мое изчисление. Не рекламирам продукта,просто искам да ви кажа,че има и по евтини неща,които могат да действат. Но важното е да знаем,че всеки организъм е различен и различните продукти и диети не действат при всеки с еднакъв ефект. За тази седмица съм доволна ще видим като се премеря другата
Виж целия пост
# 193
по Бнт в сутрешното предаване в което Роро,Дидо Манчев и Ани Михайлова правят опит да отслабнат вчера споменаха ,че им слагат някакви лепенки с екстракт от зелено кафе...някой чувал ли е за тях,къде се предлагат,бихте ли ги ползвали....
Виж целия пост
# 194
Здравейте,
изчетох цялата тема и общо взето това,което разбрах е че всеки организъм е различен и му действат различни неща. Сега ще ви споделя и моят опит и дано бъда полезна. По време на бременността качих близо 30 кг.,след като родих излезнах от болницата само 4 кг по малко (а малчо се роди 3,700 Simple Smile. Нямах кърма и затова реших да се подложа на зверски глад и така за един месец свалих още 16кг.,но имах да свалям още 10 до желаното тегло,само че гладът вече не помагаше и така от два месеца не съм свалила и грам,допреди една седмица когато започнах да пия хапчета зелено кафе на Рамкофарм. За една седмица прием съм свалила 2кг. разбира се не се тъпча,но си хапвам каквото ми се яде по три пъти на ден по малко и след 19 ч. не ям. Една опаковка от хапчетата струва 11,40лв от аптека и стига за около 26-27 дни по мое изчисление. Не рекламирам продукта,просто искам да ви кажа,че има и по евтини неща,които могат да действат. Но важното е да знаем,че всеки организъм е различен и различните продукти и диети не действат при всеки с еднакъв ефект. За тази седмица съм доволна ще видим като се премеря другата





ЗДРАВЕЙ! ГЛЕДАМ, ЧЕ СИ ПИСАЛА ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ И СИ СВАЛИЛА 2КГ. ЗА 1СЕДМ.; БИЛИ КАЗАЛА И СЕГА ЛИ ИМА ОЩЕ ЕФЕКТ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия