Зелено кафе за отслабване

  • 374 097
  • 461
# 210
Ще споделя само, че сутрин пия по едно нормално кафе, след час, два започвам с зеленото. За мен не е силно, защото вечер заспивам нормално в 10 - 10.30, нямам проблем със съня, не ми действа разтреперващо, но при всеки организъм е различно.
Не мога да бъда обективна тук Доли, споделям как е при мен Wink
Виж целия пост
# 211
ще си купя и ще пробвам
Виж целия пост
# 212
Направи консултация с аптекарката за всеки случай. Аз купих арабика, а то е по-силното, за теб може би ще е удачно по-слабото. Сподели за проблема с разтреперването, за да нямаш притеснения, когато започнеш да го пиеш  bouquet
Виж целия пост
# 213
няма да го купувам от аптека,а насипно ,от магазин за кафе
Виж целия пост
# 214
Бъди внимателна - аз не бих рискувала. Купих ги от билкова аптека, с печати, сертификати за качество, в срок на годност и указания за ползване. Общата сума е 10 лв. Да, купих най-малката разфасовка на зеленото кафе 120 грама е, за да видя как ще ми подейства и може би с доза недоверие към този продукт, но това е здравето ни все - пак.
На опаковката пише - ободрява, стимулира, тонизира, повишава кръвното налягане, повишава обмяната на веществата.
Виж целия пост
# 215
А каква е цената му?
Виж целия пост
# 216



Аз купих най - малката разфасовка 120 гр. и една тинктура зелено кафе - двете бяха 10 лв.
Виж целия пост
# 217
Аз купих най - малката разфасовка 120 гр. и една тинктура зелено кафе - двете бяха 10 лв.
[/quote]

Благодаря. Надявам се е имало ефект Simple Smile Че май и аз ще се пробвам
Виж целия пост
# 218
Очевидно при всеки организъм е различно , аз пия зелено кафе на зърна обаче и в комбинация с хранителен режим се радвам на положителни резултати .
купих си кафе на зърна , който смилам , не капсули.

Vesisf, колко ти плащат, за да рекламираш това зелено кафе?Изчетох целия форум, на страница по 2 пъти се изказваш какво кафе пиеш, откъде си го купила и колко добре ти действа... Досега трябваше да си станала фиданка...
От толкова лъжи не те ли дразни съвестта? Как спиш нощем?
Не ми отговаряй, нямам нужда от отговора ти. Отговори на съвестта си, ако я имаш.
И хора, не си давайте парите на алчните хиени, които на гърба на човешката болка вадят пари. Ако спазвате хранителен режим и спортувате, нямате нужда от никакви зелени кафета - ще си отслабнете естествено. Досега не съм чула да рекламират някакви "чудеса" и после някой като тази Vesisf да не тръгне по форумите да заблуждава допълнително хората, вметвайки между другото как след 8 не вечеряла и как спазва хранителен режим. Ами то така и без възпросното КАФЕ НА ЗЪРНА ще отслабнеш:)
Успех на всички, които искат да свалят излишните килограми. Въоръжете се с търпение, воля и вяра и не си хвърляйте парите на алчните измамни търговци!!!
Виж целия пост
# 219
Очевидно при всеки организъм е различно , аз пия зелено кафе на зърна обаче и в комбинация с хранителен режим се радвам на положителни резултати .
купих си кафе на зърна , който смилам , не капсули.

Vesisf, колко ти плащат, за да рекламираш това зелено кафе?Изчетох целия форум, на страница по 2 пъти се изказваш какво кафе пиеш, откъде си го купила и колко добре ти действа... Досега трябваше да си станала фиданка...
От толкова лъжи не те ли дразни съвестта? Как спиш нощем?
Не ми отговаряй, нямам нужда от отговора ти. Отговори на съвестта си, ако я имаш.
И хора, не си давайте парите на алчните хиени, които на гърба на човешката болка вадят пари. Ако спазвате хранителен режим и спортувате, нямате нужда от никакви зелени кафета - ще си отслабнете естествено. Досега не съм чула да рекламират някакви "чудеса" и после някой като тази Vesisf да не тръгне по форумите да заблуждава допълнително хората, вметвайки между другото как след 8 не вечеряла и как спазва хранителен режим. Ами то така и без възпросното КАФЕ НА ЗЪРНА ще отслабнеш:)
Успех на всички, които искат да свалят излишните килограми. Въоръжете се с търпение, воля и вяра и не си хвърляйте парите на алчните измамни търговци!!!
абсолютно подкрепям това мнение! Не се залъгвайте с глупости, просто намалете храната или се хранете балансирано. Никакви лекарства няма да помогнат, нито пък измислените зелени кафета. Минах през всичко възможно и докато не започнах да се храня правилно нищо не се получаваше.
Виж целия пост
# 220
Бъди внимателна - аз не бих рискувала. Купих ги от билкова аптека, с печати, сертификати за качество, в срок на годност и указания за ползване. Общата сума е 10 лв. Да, купих най-малката разфасовка на зеленото кафе 120 грама е, за да видя как ще ми подейства и може би с доза недоверие към този продукт, но това е здравето ни все - пак.
На опаковката пише - ободрява, стимулира, тонизира, повишава кръвното налягане, повишава обмяната на веществата.

Здравей:)
След като изчетох цялата тема,твоят вариантми се струва най-логичен и безопасен.
Аз използвам диетата с кленов сироп за отслабване и детокс, но сега и дъщеря ми иска да сваля килограми. Мисля, че е драстично за нея да кара седмица само на сироп! Затова искам да те попитам при теб има ли ефект от зеленото кафе и по колко пиеш на ден?
Виж целия пост
# 221
всичко е шашма...в момента по Бтв говорят за измамата за ефект от това кафе,жена е напълняла с над 10кг. Close

аз на първите 2 кг бих спряла да го пия ..  Laughing
Виж целия пост
# 222
Хром Пиколинат 200 мг.. Купих го от един спортен магазин за 18 лева. Вътре са 100 таблетки, тоест ще ми стигне за около три месеца.

Този Хром какво представлява и как действа
аа и как се пие?
Освен това какво мислите за комбинацията от него и зелено кафе на зърна? дали ще дойде твърде много?
Виж целия пост
# 223
Зелено кафе за отслабване - http://greencoffeeplus.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.
Виж целия пост
# 224
Зелено кафе за отслабване - http://greencoffeeplus.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.
повярвах ти  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия