





Не го извадиха, одисеята продължава и днес. Зубара (така е съболекар на хърватски, много е смешно) каза, че иска да го извади хирург, защото бил точно върху главния нерв и не му се рискува да го засегне. А това го видя едва вчера.... така че днес следобед ще бъде великата операция
Ще ходя с малчо защото хирурга може да дойде в 4, а ММ не може да излезе в 4 от работа....и девойките от рецепцията на зубара ще го забавляват, докато мен ме оперират.
Лека и спокойна бременност!
Хайде още мами с подобни новини да се отчетат 

))
организират концерти, викторити, хапване каквото се сетиш, само в центъра да си... та като си отспи дребчо паля количката и айде на оживлението 
единственият минус е че пазарувам доста и много го товаря и си понатежава 
има скрит културист в тебе, но доста добре се е скрил, никога не бих си и помислила даже че е възможно

спокойно, ще напълнеее
не го мисли това, важното е тя да е спокойна, вече не е новородено, за да е повод за притеснение подобно нещо






Браво за упражненията...Аз вече нещо много несериозно го давам там.........
Гроздовия сок отделно ли се въвежда?Мога ли праскова и гроздов сок заедно да въведа




Дано се съгласят 




Реши ли се нещо кога и къде,че може да съм го пропуснала

Спи й се, мрънкоти, приспивам я, почва да прави Буф с биберона, дори и да заспи оставя ли я и оцъкля едни очи
Сега я оставих сама там, казах й ако иска да спи, ако иска да не спи, и мама е хора
Говорихме по скайп и той вика на малката да му кажела Чао
, а тя не прави, само ако тя си иска, да не е будала детето
Вика после на мен, накарай го да ми каже чао
еййй, вярвайте ми, толко нерви събрах... Казах му, че ако искам дресирано животно ще работя в цирк
Ядосах се и се махнахме от там. Аман от дебилски акъли 
Що толкова народец плаче за тояга 


няма даже при кой да отида да се видим, а сама да скитам по улиците 


По НГ в София си взех от Дънкин Донътс поничка с баварски крем, но по новому явно са префасонирани така - поничка без нищо и отгоре изцапана със засъхнал слой баварски крем 
на Ахтопол хукнах да търся едни приятели и се забихме в големите жеги по едни друми, а Криско бос, беше на 5г и аз само на ръце, по едни стълби, хълмове, как не умрях - не знам




На нас първия попитан ни отказа 
Никога не можем да я направим така, че всички да могат да се придживат или да са свободни на тая дата. Аз при всички положения с влака няма да тръгна с бебето из чужди градове, така че ще е без мен, но се надявам в София да се видим в някой парк с който иска и може
А на морето съм запланувала Ивка и Кашпи-то

Ми Месечинката 


Стиропора го чакай в памперса
Камелия одеве набарала едно магарнце с грива и бавно и методично отскубва гривата и накрая в устата й едно голямо топче черни космарлаци и ги смуче и се опитва да ги преглътне, ама не минават, пущините
Накрая ги извадих и беше силно възмутена 
Подарихме на мадам бг вина, цветя и парфюм, как се притесни, ужас, цялата се разтрепери, тя си е такава, не знам как да помагам на такива хора, много ми дожалява и се не мога място да си намеря, гледаме настрани, усмихваме се, толкова е неловко. И аз съм притеснителна и ми се е случвало така, направо я ожалих
Кики завърши с 95% по математика и с 87% по френски, доволни сме. 4 деца остават да повтарят
Браво на Криско.
Аз пък взех най-накрая червена леща, в неделя ще готвя по рецепта на Ферито, да видим моята претенция ще я хареса ли
Толкова да харесвам френския език, много ми е звучен
Ами сигурно е нормално да се притесни мадам (това им е класната, нали), едва ли е свикнала да получава подаръци както е прието тук
Ако трябва пуснете изследване следващия месец, за твое успокоение, ама ми се струва, че е съвсем нормално. А как мислиш да го даваш киселото мляко, на мястото на АМ ли? Защото ми се струва, че АМ си е по-калорично 
Препоръчани теми