Ще чакаме да се появиш, а и с малкия сигурно не ти е било хич лесно 



А на мадам - блазеее й 


аз понеже няма да съм във Варна и затова не ви включвам варненки, не за друг. Едва ли ще ви вдига нанякъде за една среща само 



. Голям купон е било при Вас. Не искам да си го представям.

Бирата ще видим колко е накрая като махнем пилето
А моцарелата от кога можеше да се дава, Пейпърчето май беше питала и ти отговори, но не помня 


И то уведомява за такива неща, които аз сама ще видя като си вляза вътре в него, тоя какво харесал, другия какво коментирал, апък еди си кой приятел на еди си кой и той коментирал, ставам луда
Разбирам сега, да получа мейл, че някой ме е поканил или нещо друго, ама може ли за абсолютно всеки един ход на всички да пращат мейл, голяма досада 


, каква шоколадова история
, да не е военен 
(ох заради този емотикон пак се смях 3 минути като сутринта). Аз да не видя от тебе и мрън , мрън за нова количка на ММ. Взе да се поогъва
Аз когато опитах преди години ФБ се отказах именно заради пощата. И сега пак като се записах и пак се почна истерията с пощата
, ама се оплаках на Бютито и тя ме светна, открих къде в настройките и махнах тази опция и сега всичко е ок
Аз слагам все по 5 м.л- на попарата, на кус-кус, на каша( ако не е млечна), та се чудих да не е много .


Купи си, купи си количка
аз после няма да я харесам 
Ти пишеш 5 м.л. /мерителни лъжички/, пък аз си мисля за милилитри. И седя и си чеша тъпата /глава/ и се чудя как аджеба ги измери тези милилитри. Ама се светнах, иначе щях да си мисля, че ти си измислила нов метод за мерене на АМ 

Аз и преди съм споменавала, дядо ми е луд фен
Но той няма много време да ми обяснява кое как, затова като ни дойдат едни приятели от София на гости, давам го на момчето и щракаме 


сърчице
А за ла...ната история
Догодина ще е дваж по-ла.няна 



Нооо...при Лили Петкова, на 13 юли в Пловдив, в Градската градинка 


И картофено пюренце към него 

Препоръчани теми