Твоето неразположение би трябвало да изчезне до края на първия триместър 






- освен да се кандидатирам за някой форумски всезнайко, не че вече не съм си изградила репутация на компетентна по всички въпроси, ама все пак 
О, и честит да е Джулаят на всички, за които е празник
И аз се чудих къде да гледам снимки 

Ако се отдаде възможност, ще ви запозная 

Дано нямате вече такива инциденти 
Пожелавам ти в най-скоро време да си вземеш полагащия ти се сън 
Пишело 18+, толкова било голямо, детето щяло да падне и да се удави в него 

Трудно решение




и други са взели монета, но слава богу се оказа синджирче с кръстче
И монетата се оказа чудесен избор - със Свети Петър - точно за празника, а и детенцето е си е Петър, така че уцелихме направо десятката.
Ще ви пусна няколко снимки тези дни, че сега хич не ми се свалят от фотоапарата.
Добре, че метро е що-годе голямо, но 2 часа си е доста време. Не и се е отразило много добре на Ками.
Споко няма винаги да се буди Дея в 4,30ч. Ще става по-голяма и ще си свикне да си спи нормално цяла вечер.
Ще са много сладки като тръгнат да вървят и двамата.
), ама и двата са супер брутални! Другият ще ви го спестя ... 





Отиваме уж в Несебър, ама партито щяло да е във Влас (ако някой беше казал, щяхме поне с Марли да се видим, че и там спахме даже). Ще разказвам, мрънкайки, специално за Бобърчето
...
Слязохме, пихме по едно пиене и се върнахме обратно за багажа. Той вдига количката, заедно с почти 11-килограмовия Неско по едни стръмни стълби, все едно качваме Шипка
Кво ги интересува наистина хората, че сме с бебе, те проблеми нямат!
Несторзиньо пък беше омачкан от 20-тина души без да каже "гък", милият ми той!
Е, сега с Камен ще крещим и ще се гоним, няма да е разходка определено.
и с закъснение да му е живо и здраво името на Петенцето,

)

Голямо зяпане беше, накрая му спрях кранчето, че се уплаших да не му дойде много като за първо ядене
ако случайно съм се разсеяла и не му го подам веднага
На мен ми е смешно, ама на теб и ТМ сигурно хич не ви е било.
Събрала съм 1236543912 лака и още искам
На мен ли да ми е гадно, аз си легнах като пич в 22:30 и се събудихме с дребчо преди малко

Аз много си го ползвам, в наше село е много популярен 
Ми викам "Браво на вас!" А някой да се сети, че аз отивам с бебе и да предвиди едното място за мен - тц!

Препоръчани теми