В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 449
  • 639
# 120
Да питам някой усети ли сутринта земетресение към 5.30 беше кратко?

Не  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 121
И в новините не се съобщава за нови остатъчни трусове след благоевградското вчера.
Виж целия пост
# 122
Нищо не съм усетила, а съм на 7 етаж.
Виж целия пост
# 123
Нищо не съм усетила, а съм на 7 етаж.
аз също живея на 7мия етаж ама даже не съм разбрала за земетресение newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Здравейте момичета!Имам нужда от помощ-Как от Метро( до SPS) да стигна до МОЛ Пловдив (на младежкия хълм ли беше?? newsm78.Днес ще падат големи обиколки.С кола ще сме.Горе-долу познавам Пловдив,но ако ми кажете от къде ще ни е по-пряко ще се радвам.Благодаря ви предварително.
Лек и усмихнат ден. Hug
Виж целия пост
# 125
Детската железница до колко часа работи през почивните дни?  newsm78
Виж целия пост
# 126
17 и 30 е последното влакче
Виж целия пост
# 127
17 и 30 е последното влакче
Благодаря! Че ми казаха, че само до обед се движи, което е странно. Дали има сайт с разписание някъде?
Виж целия пост
# 128
има фб страничка, там го има разписанието- сори, ако ти е късно, сега виждам въпроса
Виж целия пост
# 129
Благодаря, намерих я!
Виж целия пост
# 130
Хей, Пловдивчанки много сте неактивни! Последната ви активност е била на датата на моята сватба. Искам да ви похваля обредната зала в Тракия! Ние бяхме четвъртата двойка, която се е женила там, бяха ни украсили и залата. Вероятно повечето сте минали по този път, но може да има неомъжени все още. Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Хей, Пловдивчанки много сте неактивни! Последната ви активност е била на датата на моята сватба. Искам да ви похваля обредната зала в Тракия! Ние бяхме четвъртата двойка, която се е женила там, бяха ни украсили и залата. Вероятно повечето сте минали по този път, но може да има неомъжени все още. Simple Smile
Къде в Тракия има обредна зала?
Виж целия пост
# 132
В новата сграда на кметството.
Виж целия пост
# 133
Да попитам и тук - някой знае ли друга частна ясла освен "Вълшебник"  Hug
Виж целия пост
# 134
Хей, Пловдивчанки много сте неактивни! Последната ви активност е била на датата на моята сватба. Искам да ви похваля обредната зала в Тракия! Ние бяхме четвъртата двойка, която се е женила там, бяха ни украсили и залата. Вероятно повечето сте минали по този път, но може да има неомъжени все още. Simple Smile
Ще го имам в предвид Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия