В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 449
  • 639
# 420
Здравейте на всички  Hug Не бях попадала на темата досега. Надявам се приемате нови попълнения при вас Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Аз бих ти предложила хотел Метропол - намира се на колелото на Панаира, на един хвърлей място от стария град и центъра.

http://www.hotel-metropol.net/indexbg.html
Виж целия пост
# 422
Аз бих ти предложила хотел Метропол - намира се на колелото на Панаира, на един хвърлей място от стария град и центъра.

http://www.hotel-metropol.net/indexbg.html
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 423
Предлагам хотел Famous House http://www.famoushouse.eu/bg/kontakti.html и EGO http://hotelego.info/. И двата са на центъра, и за двата отзивите са много добри.

Не ти препоръчвам горния "Метропол", защото мостът на Панаира е затворен в посока от Центъра към хотела и ще трябва да обикаляте, а движението в града е кошмарно с тези ремонти точно сега.
Не препоръчвам и Стария град заради факта, че не може да се влиза с кола. А дори да влезете, по калдъръмите нагоре, освен ако не сте с джип, рискувате да няма с какво да се приберете.
Виж целия пост
# 424
аз имам питане относно куче - откъде в пловдив може да се закупи чистокръвно куче лабрадор на месец -два?
Виж целия пост
# 425
Момичета, благодаря за отговорите. Сега остава да ми кажете и има ли или няма зоол.градина в Пловдив и къде е. Пробвах с търсачката, но ми излиза само инфо, че ще я обновяват  newsm78
Благодаря ви!! Hug
Виж целия пост
# 426
няма зоо градина! Но отидете на гребната база на разходка!
Виж целия пост
# 427
няма зоо градина! Но отидете на гребната база на разходка!
Еее, тъкмо се бях подкефила, че в Търново също няма, ама къде е Търново, къде е Пловдив по големина.Чак ми е недопустимо да няма Thinking Ама щом казвате. Сега ще погледна за гребната база.Мерси още веднъж и хубаво лято Hug
Виж целия пост
# 428
няма зоо градина! Но отидете на гребната база на разходка!
Еее, тъкмо се бях подкефила, че в Търново също няма, ама къде е Търново, къде е Пловдив по големина.Чак ми е недопустимо да няма Thinking Ама щом казвате. Сега ще погледна за гребната база.Мерси още веднъж и хубаво лято Hug
Отидете до тази в Стара Загора Peace
Виж целия пост
# 429
да, недопустимо е. Но парите ги ядат мощно в по-големите градове. Затова стара загора има и то най-добрата според мен, по-поддържана, красива, на уникално място от софийската...
След няколко години можело да има и при нас, но аз лично не знам дали ще я дочакам, а и да гледам затворени животни не ми е чак такова хоби  Confused
Виж целия пост
# 430
няма зоо градина! Но отидете на гребната база на разходка!
Еее, тъкмо се бях подкефила, че в Търново също няма, ама къде е Търново, къде е Пловдив по големина.Чак ми е недопустимо да няма Thinking Ама щом казвате. Сега ще погледна за гребната база.Мерси още веднъж и хубаво лято Hug
Отидете до тази в Стара Загора Peace
Или пък до тази в Пазарджик в парк "Острова". Безплатно е, а е страхотно!
Виж целия пост
# 431
да, има и тигър! Но мощно се заредете със средства против комари, през деня, вечер - няма значение кога отивате, река Марица минава до парк "Острова" и хапят много. Пък и сега след тези дъждове, сигурно е ад. Впрочем и за Пловдив си вземете кремове, спрейове и т.н за комари/насекоми.   bouquet

впрочем ако не сте избрали хотел, може да погледнеш и в сайтовете за колективно пазаруване, има например един интригуващ: http://vo.grupo.bg/all/oferta-pochivka-dvama-plovdiv-vaucher-edn … -28693?aff_id=119
Виж целия пост
# 432
да, има и тигър! Но мощно се заредете със средства против комари, през деня, вечер - няма значение кога отивате, река Марица минава до парк "Острова" и хапят много. Пък и сега след тези дъждове, сигурно е ад. Впрочем и за Пловдив си вземете кремове, спрейове и т.н за комари/насекоми.   bouquet

впрочем ако не сте избрали хотел, може да погледнеш и в сайтовете за колективно пазаруване, има например един интригуващ: http://vo.grupo.bg/all/oferta-pochivka-dvama-plovdiv-vaucher-edn … -28693?aff_id=119
Брей- къде я намери. Аз се убих да търся в колективното.  bouquet
Виж целия пост
# 433
не търси - ами напиши пловдив в търсачката на vsichkioferti.bg  хехе
Виж целия пост
# 434
впрочем ако не сте избрали хотел, може да погледнеш и в сайтовете за колективно пазаруване, има например един интригуващ: http://vo.grupo.bg/all/oferta-pochivka-dvama-plovdiv-vaucher-edn … -28693?aff_id=119

Този хотел е в дом "Левски", нали? Има славата на бардак. Справка - в сайта му има и цена за почасово наемане на стаи  Shocked. Не знам какво интригуващо намери точно в него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия