Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 26 881
  • 728
# 285
Cherry Mam,дано мила. Hug
Аз и затова бях решила да не пиша в началато,но като гледам какъв хубав мартенски отбор се заформи,не издържах,върнаха се всички трепети съпътстващи този красив момент. HugЖелая ти от сърце,най-хубавата и спокойна бременност  bouquet,както и на всички момичета в темата. Hug
Виж целия пост
# 286
Здравейте момичета!Да се запиша и аз в тази темичка  Simple Smile След седем години неуспешни опити за бебе,на 8 юли и аз видях двете чертички  Grinning Немога да ви опиша какво щастие изпитах.Забременях благодарение на д-р Персенска.Първо ин витро-положителен тест. Сега се моля всичко да бъде наред до края.
За момента се чувствам добре,като изключим това,че има моменти когато ми се сгажда,но отминава бързо.Корема ме наболява малко,но е нормално. Притеснява ме това,че гърдите не ме болят...
Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност и по едно пухкаво бебче на финала   Grinning
Виж целия пост
# 287
Добре дошли на новите мами!!! Много хубави емоции и сладко и здраво бебче на финала! Yoana1989 сигурно не е много хубаво да се пътува, ама аз нали съм си луда глава, та тая събота и неделя не само, че пътувах ами ходих и на планина. То беше едно пъшкане и охкане, ама слава богу, че всичко е наред. Бая го отнесе и моя де..., ама както и да е.
Виж целия пост
# 288
Аз съм леко притеснена, че за почивните дни сме поканени на риболов с две нощувки в палатка. Не съм сигурна дали ще ми понесе, мисля да рискувам. Да ми е лошо колко да ми е лошо. Пък от лятото малко остана, да му се порадваме максимално Party
Виж целия пост
# 289
I az vidqh 2 4erti4ki i prez mart nadqvam se i 2 o4i4ki i...stiskam palci na vsi4kiiiiiiiiii newsm10
Виж целия пост
# 290

Pepi-lota* добре дошла и нека твоето пожелание бъде и моето заклинание  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 291

Кога си родена,мила?Аз съм на 19.03 и съм Рибка
Виж целия пост
# 292
Аз нямам неразположения - освен че се пръхтя като парен лукомотив като кача 2 етажа  Grinning Grinning Grinning
моята работа е на бюро и имам много малко движение през деня. Затова си мисля кога ли е добре да изляза в болничен, за да мога да се движа повече.

Vani79 аз също работя на бюро и съм седнала по цял ден, но сега живот и здаве, както предния път мисля да изляза в болничен чак 45 дена преди термин. Аз лично смятам, че няма нужда, при положение, че се чувствам добре да излизам в болничен. Миналия път ставах по-често да се разхождам, използвам обедната почивка за разходки, а сега след работа съм по парковете, така че не се спирам много Simple Smile Социалния живот е хубаво нещо, след това достатъчно ще се откъснем.

Добре дошли на новите мами!

 Magi_Ko ако се чувстваш дорбе отиди, все пак не сме болни, просто сме бременни  Peace
Виж целия пост
# 293
Здрваейте, и аз скоро видях  EFP за 2-ри път Simple Smile По изчисления сега съм в 6 г.с. с термин 9 март живот и здраве... Аз съм от София и първото раждане ми беше в 1 АГ Света София и сега искам да отида на първия си преглед там но не знам при кой гинеколог. Ако можете да ми препоръчате някой ще съм много благодарна...

Пожелавам на всички леко бременеене и през март да се родят здрави бебенца Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Здравейте Hugзаписвам се при вас с термин 4 Март Hug
Виж целия пост
# 295
Само аз ли още не съм ходила на преглед?  Thinking 
Виж целия пост
# 296
Само аз ли още не съм ходила на преглед?  Thinking 
Не си само ти. Има и други момичета, включително и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Ааа успокоих се Simple Smile Още не знам при кого да ида...  Blush
Виж целия пост
# 298
И аз не съм ходила още, мисля да отида в четвъртък. Спомням си, че с миналата бременност лекарката ме извика за сърчице в 8 г.с., но сега не мога да устискам дотогава Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Аз миналата бременност така или иначе късно отидох на преглед някъде 11 г.с. чак и тогава чухме и сърчицето Simple Smile Сега обаче не помня първо май направление трябва да си взема от ЛЛ и чак тогава да ходя на преглед?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия