Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 26 881
  • 728
# 555
Браво Мими, хубаво е да сме предпазливи с групата защото така в една от които членувам имаше момиче, което се правеше на бременна, раждала след това и т.н., качваше фалшиви снимки и изобщо беше фалшив профила  Wink  Сори за спама
Виж целия пост
# 556
ДОбро утро на всички  Hug

Леле това е ужасно Shocked
Виж целия пост
# 557
Много е ужасно като имаш в предвид, че там си качваме снимки на децата, наши и т.н. и някаква си там решила да се прави на каквато не е... Решихме, че е педофил първо-абе беше ужас докато я разкрият...

Още нещо когато Бу-Бу прави новата тема може да сложи и групичката ни на първата страница а по нататък можем и албумчета да си спретнем Wink

И аз ви пожелавам хубав и усмихнат ден очертава се да не е жега и ще е приятно за разходки Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Момичета, притеснено ми е. Да ви питам - знаете ли кога трябва да се чуе сърчицето? На втори преглед съм на 30ти и в главата ми се въртят само лоши мисли...много ме е страх и започвам да си втълпявам разни работи... Sad
Виж целия пост
# 559
Момичета, притеснено ми е. Да ви питам - знаете ли кога трябва да се чуе сърчицето? На втори преглед съм на 30ти и в главата ми се въртят само лоши мисли...много ме е страх и започвам да си втълпявам разни работи... Sad

Доколкото прочетох в темата - би трябвало в 6-та да се чуе. Аз съм на първи на 29 и на мен ще ми е 6-та, та съм на твоето положение - постоянно си търся симптоми дали съм временна, дали нещо е станало... НО те съветвам да се успокоиш и да мислиш само позитивно - нали знаеш, че каквото сам си направиш, никой друг не може да ти направи... само позитивни и хубави неща трябва да се мислят
Виж целия пост
# 560
И аз се присъединявам към вас. Термина ми е 22.03. След спонтанен аборт преди 2 месеца, сега съм на тръни, следя за всякакви странни симптоми. Днес съм на първи преглед, може и да е рано , но парен каша духа Simple Smile Предния път изобщо не обръщах внимание на леки болки, тежести ниско долу в корема, срязвания... мислех че вс е наред, но се оказа, че не е. Стискайте палци да се задържа при вас до край. За фейсбук групата и аз съм ЗА, но да е затворена.
Виж целия пост
# 561
А ФБ групата вижда ли се от всички? За сега не искам приятелите ми да разбират,че съм бременна.  newsm78
Виж целия пост
# 562
Даритт, добре дошла, този път всичко ще бъде наред  Hug
Виж целия пост
# 563
И аз не искам да ... февруари  smile3521
Виж целия пост
# 564
Момичета, притеснено ми е. Да ви питам - знаете ли кога трябва да се чуе сърчицето? На втори преглед съм на 30ти и в главата ми се въртят само лоши мисли...много ме е страх и започвам да си втълпявам разни работи... Sad
Около 7г.с.
Виж целия пост
# 565
Момичета, притеснено ми е. Да ви питам - знаете ли кога трябва да се чуе сърчицето? На втори преглед съм на 30ти и в главата ми се въртят само лоши мисли...много ме е страх и започвам да си втълпявам разни работи... Sad

Миличка и аз съм като теб,в началото на август съм на преглед,ще съм някъде 8-9 седмица,минават ми и на мен страшни мисли през главата,но явно е нормално Sad...ти си някъде като мен ,аз съм 6 седмица и 3 дни..можем само да се молим всичко да е наред...сърчице се чува някъде 7-8 седмица
Виж целия пост
# 566
Здравейте, банда ! Simple Smile Станах много навъсена, поради много глупости, които ме тормозят тия дни,но като ви изчетох, се нахилих Simple Smile Благодаря ви !
mimi_jobnoto, относно тези 2 900 лева - стига да си редовно обучение няма значение дали е бакалавър или магистър, аз сега трябва да записвам магистратура, но удрям на греда, защото това, което искам, не се предлага в редовна форма на обучение. Ти, ако можеш, записвай редовно !
Brida, след като ти си призна, ще ти споделя, че и аз съм една кукувица...  Crazy Забременях много неочаквано, имала съм много късна овулация. В друга тема тук, като споделих всички факти около мен, едва ли не ме изкараха с много проблеми и че трябва да се лекувам, ако искам да забременея... тогава се получи така, че една колежка от работата имаше т.нар. "кухо яйце", дотогава даже не знаех, че има подобно нещо. Беше много кофти момент... и като се филмирах, че може и при мен да се е случило и чаках с нетърпение да чуем сърчице, да видим ембрион, за да мирясам !  Embarassed ... А относно гърдите - те ме болят отдавнаааа, това ми беше и единственото съмнение, че може да съм бременна, защото НИКОГА преди цикъл не са ме болели гърди... Бебо е станал, докато сме били на почивка в Турция, някъде от 4 до 9-ти юни тези дати /ние бяхме 10 дена там/, а вече очаквах цикъл... към 10-ти  Crazy Изобщо не съм предполагала, че тогава ще забременея ! И дори не го правихме заради бебе, а само от желание и удоволствие...  Blush Та заболяха ме само зърната и то към 9-ти... чудех се защо, ама реших, че за първи път преди цикъл ще ме болят гърдите. Ама цикъл не дойде, чувствителността се засилваше и на 23-ти юни разбрах каква е работата Wink Оттогава сякаш свикнах с това усещане, а от няколко дни и гърдите ми видимо наедряха и ме болят... не мога да нося сутиен, а майка ми само ми се кара как точно това трябва да правя, за да не ми станат като продълговатите балони, повлияни от гравитацията  smile3506 Но пък мъжът ми как обича да пипа...  smile3521 Относно бъдеща среща между нас - мисля, че е страхотна идея и ще е много забавно да се съберем само мами с тумбаци и да тръгнем на поход из София ! хаха Simple Smile Ще сме големи сладури ! Още повече, че началото на 4-я месец вече би трябвало да не ни се гади и спи, а това време ще започне с моя любим сезон - есента, когато още е топло и приятно, най-доброто време за разходки. Всичко е цветно, красиво, усещат се някакви "уютни аромати", не знам дали ме разбирате или съм малко чалната, но с тези неща свързвам есента... та мисля, че ще се чувстваме прекрасно на една хубава среща тогава ! Simple Smile Мими, адмирации за групата, сега и аз се включвам ! И наистина да си я направим тайна, първо, за да не разбират другите ни приятели във фейсбук, че сме бременни /не всички при мен знаят/, а и да можем на воля да споделяме и само ние да си го виждаме !
Виж целия пост
# 567
При мен също не всички знаят и поне засега и аз искам да остане тайна групата А всъщност тя вече факт ли е и как мога да се присъединя??? newsm78
Виж целия пост
# 568
Пепи, факт е. На тази страница - най-горният пост на Красето има линк за групата Simple Smile
Виж целия пост
# 569
    mimi_jobnoto търсих такава група във Фб,но не я открих???
ф
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия